ضد آفتاب

ضد افتاب
گرمای تابستان باعث می شود بیشتر کسانی که به پوست خودشان اهمیت می دهند به این فکر بیفتند که از یک ضدآفتاب مناسب برای روزهایی که خارج از منزل هستند استفاده کنند.
ضد آفتاب

راهنمای خرید بهترین کرم ضد آفتاب و ضد جوش [کیفیت عالی]

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب قصد داریم بهترین کرم های ضد آفتاب و ضد جوش را به شما عزیزان معرفی کنیم و فاکتورهای مهم و تاثیرگذار را به صورت خلاصه وار بیان کنیم.
کرم ضد آفتاب

دانستنی های مهم درباره کرم ضد آفتاب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای محافظت از پوست و جلوگیری از آفتاب سوختگی، کرم ضد آفتاب بهترین راه حل می باشد که برای استفاده از آن باید به برخی نکات توجه ویژه داشته باشید.
روز جهانی ضد آفتاب

روز جهانی ضد آفتاب و تاریخچه ی آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ضد آفتاب ها یکی از مهم ترین کرم ها برای سلامت پوست می باشند. تاریخ 27 ماه می به عنوان روز جهانی ضد آفتاب نامگذاری شده است.
اولین کرم ضد آفتاب

اولین کرم ضد آفتاب تاریخ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کرم های ضد آفتابی که امروزه به طور گسترده مورد استفاده قرار میگیرند ؛ برای خود تاریخچه ای دارند که دانستن آن در نوع خود میتواند جالب باشد.
اشتباهات ضد آفتاب

باورهای رایج اما غلط درباره ضد آفتاب

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ضد آفتاب یکی از محصولات پوستی بسیار ضروری است که باید برای پیشگیری از آفتاب سوختگی و سرطان پوست روزانه حتی در خانه هم استفاده شود.
ضد آفتاب نوزاد

نوزادانی که ضد آفتاب برایشان ممنوع است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استفاده از ضد آفتاب برای جلوگیری از آسیب های آفتاب به پوست بسیار مهم است ولی فقط مصرف این ماده برای نوزادان شرایط و زمان خاصی دارد که باید بدانید.
فروشگاه خانومی

راهنمای ویدیویی خرید کرم ضد آفتاب قبل از خرید اینترنتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فروشگاه اینترنتی خانومی، در جریان جشنواره فروش ویژه ی کرم های ضدآفتاب برای اینکه مشتریان خود خرید راحت تری را داشته باشند دست به ابتکار جالبی زده است.
روغن نارگیل

چطور از روغن نارگیل به عنوان ضد آفتاب استفاده کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن نارگیل می تواند به عنوان تمیز کننده ی طبیعی پوست صورت، کرم مرطوب کننده و یک ضد آفتاب طبیعی عمل کرده و بیماری های پوستی را درمان کند.
ضد آفتاب مو

ضد آفتابی موثر ، این بار برای موهایتان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل تابستان برای حفظ سلامت مو و جلوگیری از خشکی و ریزش موها بر اثر اشعه آفتاب استفاده از ضد آفتاب مناسب مو ضروریست.
اثر ضدآفتاب بر پوست

علامت کرم ضد آفتابی که SPF آن هیچ اثری ندارد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کرم ضد آفتابی که مصرف می کنید اگر دارای برخی از مشخصات باشد ثابت می کند که هیچ اثری برای محافظت از پوست شما نداشته و عوارضی به بار خواهد آورد.
ضدآفتاب خوراکی

ضد آفتاب های خوراکی و طبیعی را بشناسید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یک سری از خوراکی ها خاصیت ضد آفتابی دارند با مصرف این خوردنی ها از پوستتان در روزهایی که قرار است زیاد در معرض خورشید قرار بگیرید محافظت کنید.
ویژگیهای بهترین کرم های ضد آفتاب

ویژگیهای بهترین کرم های ضد آفتاب

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با کرم های ضد آفتاب و دلایل استفاده از آن بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید اگر زیبایی مهم ترین رکن برای زندگی شما محسوب می شود.
کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب را در زمستان از یاد نبرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد بر این باورند که از کرم ضد آفتاب فقط باید در فصل گرما استفاده کنند در صورتی که در فصل زمستان نیز باید از آن استفاده کنند و از پوستشان در برابر نور خورشید مراقبت کنند .
ضد آفتاب

ضد آفتاب های خوراکی و طبیعی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش تابش مستقیم نور خورشید، مصرف برخی از مواد غذایی موجب می شود که پوست بدن در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید، تا حد زیادی محافظت شود.
صفحه 1 از 2