بیماری های کشنده

نشانه های خاموش بیماری
بیماری ها همیشه خود را نشان نمیدهند و در برخی مواقع نشانه هایی خاموش و بی صدا دارند. در ادامه با نشانه های خاموش بیماری آشنا می شوید.
برخورد با بیمار در حال احتضار

رفتار مناسب با بیمار در حال مرگ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید شما نیز در این موقعیت قرار گرفته اید که یکی از اطرافیانتان در حال مرگ است و برای شما مجهول است که چه رفتاری باید در قبال این بیماران داشته باشید.
چاقی کشنده

درد پنهانی که از چاقی کشنده تر است!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چاقی کشنده است این را می دانیم برای همین تا حد ممکن سعی می کنیم از آن دور باشیم اما مورد خطرناک تر از آن را می شناسیم؟
کشنده ترین سرطان

کشنده ترین سرطان مردان و زنان کدام نوع است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه سرطان های مختلفی وجود دارد که سلامت زنان و مردان را به خطر می اندازند و برخی از آن ها به عنوان خطرناک ترین و کشنده ترین سرطان ها شناخته شده اند.
مراقبت در هواپیما

راه مراقبت از خود در برابر میکروب و بیماری در هواپیما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در سفرهای هوایی در هواپیما بیماری های عفونی و میکروب ها به بدن ما انتقال می یابند که برای جلوگیری از آن ها باید مراقبت های لازم را قبل و در طول پرواز انجام دهیم.
بیماری ابولا

ابولا بیماری ویروسی کشنده با علائم دردناک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چگونه می توانیم بیماری ابولا نگیریم ؟ در ادامه با روش های شناخت، راه های پیشگیری و علائم بیماری ابولا بیشتر آشنا می شوید.
چشم پزشک

بیماری کشنده ای که چشم پزشک قبل از همه می بیند!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هنوز برای تست سرطان و یا ام آر آی تشخیص تومور اقدام نکرده اید، فکرش را هم نمی کنید که مبتلا به بیماری ام اس باشید در حالی که چشم پزشک با یک معاینه متوجه نشانه های آنها می شود.
افراد مسن

نشانه های مرگ آور در افراد مسن چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کنترل فشار خون در افراد مسن با سلامت آنها در ارتباط است ،در برخی موارد کاهش فشار خون در سالمندان از نشانه های مرگ آور در آنان است .
بیماری عشق

بیماری کشنده ای که با عشق درمان می شود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیماری عشق خود درمان بیماری های جسمی است ، جالب است بدانید که محبت و عشق ورزیدن توانایی آن را دارد که گاهی سخت ترین بیماری را با تولید ترکیبی خاص درمان می کند.
بیماری خراش گربه

بیماری خراش گربه کشنده نیست !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری خراش گربه که تنها دو در صد از گربه های خیابانی به آن آلوده هستند، کشنده نیست .
دردهای خطرناک

این دردهای خطرناک نشانه های مرگ هستند!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی دردهای کوچک و یا بزرگی در بدنمان رخ می دهد اما به خیالمان با یک مسکن و یک سری درمان های تجربی بهبود می یابند ولی شاید این دردها خطرناک تر از آنچه که شما تصور می کنید باشند.
تغییر دستخط

بیماری کشنده ای که دستخط را تغییر می دهد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک تغییر محسوس ، مدتی است که بدخط شده ام و نازیبایی دست خط من مرا نگران کرده است علت چیست ؟ تغییر دستخط در بخش ریز نویسی و نامفهوم بودن می تواند نشانه هایی از وجود بیماری های خطرناک باشد.
سرطان ایران

کشنده ترین سرطان در ایران شناسایی شد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سرطان در ایران و جهان به قدری قربانی گرفته است که خبر مرگ و میر براثر آن دیگر برای مردم عادی شده است. در میان این همه انواع سرطان تا به حال فکر کرده اید که کدام نوع سرطان قاتل اصلی ایرانی هاست؟
بیماری کشنده

5 بیماری کشنده و سریع کدامند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از بیماریهایی که افراد به آن دچار می شوند باعث مرگ ناگهانی و سریع آنها شده و گاه فرصت کافی برای تشخیص علایم این بیماری وجود ندارد.بیماری کشنده ای مانند آمبولی ریه و ضرات سنگین به مغز و ...