موفقیت در کسب و کار

برای حرفه ای شدن
حرفه ای بود در کار به پیشرفت و موفقیت شما کمک زیادی میکند که لازمه ی آن داشتن رفتار های صحیح و ویژگی های خاص در محیط کار است.
شغل رویایی

دلیل اصلی نرسیدن شما به شغل رویایی تان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد به شغل های مختلفی علاقه دارند اما نمیدانند کدام یک میتواند شغل رویایی آنها باشد درحالی که برای پیدا کردن شغل رویایی باید نکاتی را در نظر گرفت.
پیشرفت شغلی

تغییری ساده برای اینکه تو شغلت پیشرفت کنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نکات مهم برای افراد شاغل، پیشرفت شغلی است که لازمه ی پیشرفت شغلی داشتن برنامه ای کامل و آشنا بودن با چگونگی انجام وظایف است.
رفتار حرفه ای در محیط کار

مدل رفتار حرفه ای ها در محیط کار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در هر شغلی از شما انتظار می رود که متناسب با محیط کار رفتار حرفه ای داشته باشید. پیروی از هنجارها در محیط کار باعث موفقیت، جلب حمایت و همکاری دیگران با شما می شود.
راه اندازی کسب و کار

راه شروع کسب و کار موفق با دست خالی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر فکر میکنید که راه اندازی کسب و کار نیازمند سرمایه بسیار زیاد است سخت در اشتباهید! شما میتوانید با داشتن ذهن خلاق و ایده های نو کار خودتان را شروع کنید.
معایب کسب و کار خانگی

عیب بزرگ بیزینس های خانگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که قصد راه اندازی کسب و کارهای خانگی را دارند حتما باید برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشند و همچنین ایرادات مهم بیزینس های خانگی را در نظر بگیرند.
عادت زنان موفق

زنان موفق دنیا از عادت های روزانه خود می گویند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان موفق و قوی در جهان عادت های روزانه و شخصیت خاصی دارند که آن ها را رمز موفقیت خود در زندگی شان می دانند.
شغل های پردرآمد

شغل های پردرآمد و پولساز مخصوص خانم ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم هایی که به دنبال شغل های پردرآمد و با موقعیت های مناسب هستند می توانند لیستی که از مشاغل پولساز برای زنان تهیه کرده ایم مطالعه کنند.
مصاحبه کاری

حالت جادویی دستها برای موفقیت در مصاحبه کاری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای موفقیت در یک مصاحبه کاری حساس باید رازهای بسیاری را بدانید ، از رنگ لباس و پوشش تا طرز صحبت و حرکتهایی که زبان بدن نام دارند.
قانون کائنات

قانون کائنات برای جذب ثروت و موفقیت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دانستن قدرت کائنات از ادراک ما خارج است و کائنات از افکار ما تاثیر می پذیرد و این تاثیر پذیری می تواند شما را به تمام هدف هایتان برساند.
راه های مدیریت پروژه موفق

6 نکته کلیدی برای موفقیت در مدیریت یک پروژه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیران باید بدانند که چگونه یک پروژه را به بهترین نحو ممکن اجرا و به پایان برسانند اما رعایت بعضی نکات می تواند تضمینی برای داشتن یک پروژه موفق باشد.
مدیریت زمان

تکنیک های طلایی آدم های موفق در مدیریت زمان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای رسیدن به اهدافتان و پرکردن تیک های سبز رنگ برنامه کاری خود نیاز به توانایی مهمی به نام مدیریت زمان دارید ، بهتر است بدانید انسان های موفق در این زمینه چطور عمل می کنند.
رفتار موفقیت

رفتاری که برای موفقیت تو شغلت باید ترک کنی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از رفتارهای شما می توانند مانع پیشرفت در شغل تان باشند بنابراین باید برای موفقیت و رشد بیشتر در کسب و کارتان این رفتارها را ترک کنید.
مثبت اندیشی در کار

راهی برای مثبت اندیشی در محیط کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مثبت اندیشی در محیط کار می تواند اثرات مثبتی بر کار و انرژی شما داشته باشد و در نتیجه موجب رسیدن به موفقیت شود. با این راهها در کارتان تفکر مثبت ایجاد کنید.
کلید موفقیت شغلی

کلید موفقیت شغلی شما اینجاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
موفقیت تلفیقی از انجام کارهای خارق العاده و دست نیافتنی نیست چرا که کلیدهای ساده ای برای رسیدن به موفقیت شغلی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
صفحه 1 از 11