موفقیت در کسب و کار

صحبت با دیگران
یکی از مشکلاتی که اکثر افراد در آن دچار مشکل هستند نوع صحبت با دیگران است، اما روش هایی هستند که به صحبت شما با دیگران کمک بسیاری می کند.
مدیریت شرایط بحرانی

فرمول مدیران موفق دنیا برای شرایط بحرانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در هر کاری برخی مواقع شرایط سخت و بحرانی ایجاد می شود که مدیران باید در این شرایط مانند مدیران موفق بتوانند کار و کارمندان را درست مدیریت کنند.
کارمندان فعال

راز تبدیل شدن به یک کارمند فعال و با برنامه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای موفقیت در کارتان باید به یک کارمند فعال و استراتژیک تبدیل شوید. کارمندان فعال همیشه موفق بوده و در کارشان بهترین هستند.
تفاوت ثروتمند و فقیر

عادتی که فقیر و ثروتمند را از هم جدا می کند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تفاوت ثروتمند و فقیر در نوع افکار شان است. نگرش و نوع نگاه ثروتمندان و فقرا باعث تفاوت موقعیت اجتماعی این دو قشر شده است.
لاتاری آمریکا

لاتاری چیست و چگونه ثبت نام کنیم + مزایا و شرایط

زمان مطالعه : 9 دقیقه
لاتاری، قرعه کشی سالانه آمریکا است که هر ساله تعداد زیادی از عموم مردم جهان در آن شرکت می کنند. در ادامه به بررسی همه جانبه این قرعه کشی خواهیم پرداخت.
کار در شرایط سخت

برای اینکه در شرایط سخت هم خوب کار کنی ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی مواقع تحت فشار کاری و شرایط سخت هستید. برای موفقیت باید بتوانید در شرایط سخت و تحت فشار و استرس کاری هم خوب کار کنید.
چرا موفق نیستم

هرچی تلاش میکنید موفق نمیشید چون ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
چرا موفق نیستم؟ این سوالی است که افراد از خود می پرسند در جواب باید گفت که دلیل آن عادت های هستند که شما برای موفقیت باید جدا از آن ها دوری کنید.
اعتبار در کار

چطور در کارمان اعتبار کسب کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن اعتبار فردی در کار بسیار قابل اهمیت است زیرا فوایدی دارد که می تواند وجهه کاری شما را از این رو به آن رو کند به شما انگیزه می دهد همچنین اعتماد بنفس را تقویت می کند.
افراد بی حاشیه

سیاست افراد بی حاشیه در محیط کار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد بی حاشیه در محیط کار بهتر و راحت تر در مسیر پیشرفت قرار می گیرند. این افراد برای دوری از حاشیه، رفتارها و سیاست های خاص خود را دارند.
انجام کارهای سخت

شیوه انجام هر کار سختی با زحمت کم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی مواقع در زندگی شرایط سختی برایمان ایجاد می شود که باید کارهای سختی انجام دهیم. با این راهکارها می توانید با زحمت کمتری در انجام کارهای سخت موفق شوید.
راه اندازی کسب و کار

راه شروع کسب و کار موفق با دست خالی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر فکر میکنید که راه اندازی کسب و کار نیازمند سرمایه بسیار زیاد است سخت در اشتباهید! شما میتوانید با داشتن ذهن خلاق و ایده های نو کار خودتان را شروع کنید.
جذب مشتری

تکنیک مهم جذب مشتری را یاد بگیرید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
جذب مشتری و حفظ آن یعنی موفقیت در شغل و بازاریابی.یکی از مهمترین راه های موفقیت و کسب درآمد،جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است.
انگیزه کاری

12 قدم برای آنکه در کارتان بهترین باشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
معمولی بودن چیز جالبی نیست. چرا باید یک فرد معمولی باقی بمانیم در صورتی که می توانیم کاری کنیم که دنیا از مهارت های ما انگشت به دهان بماند؟کافی است اراده کنید.
رفتار موفق

برای موفقیت در کار و زندگی این 8 رفتار را حذف کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواسته ی اصلی تان موفقیت در زندگی و کار است ، غافل از آن که به واسطه داشتن برخی از افکار و رفتار موفق شدن شما مدام به تاخیر خواهد افتاد و از شما دورخواهد شد.
جذب مشتری

جذب مشتری جدید با یک تکنیک کلیدی طلایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر کسب و کاری تنها با یک هدف به تبلیغات مختلف می پردازد و آن هم جذب مشتری و افزایش فروش است. در این راستا بالتازار پلاس برترین سایتی است که خدمات متنوع تبلیغات را به صورت هدفمند انجام می دهد.
صفحه 1 از 10