رابطه زناشویی موفق

جلب توجه شوهر

میخوای همه توجه شوهرت، مال تو باشه؟

تاریخ انتشار : 26 آبان 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
متاسفانه عشق و علاقه در رابطه برخی از زوجین بعد از مدتی رنگ می‌بازد، پس لازم است راه های جلب توجه شوهر برای ایجاد رابطه زناشویی پایدار را بشناسید.
پشیمانی از ازدواج

توصیه طلایی به اونایی که از ازدواجشون پشیمونن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زندگی مشترک سراسر شادی نیست و برای برخی ممکن است خسته کننده باشد که باعث پشیمانی آن ها از ازدواج میشود البته راه حل هایی برای جلوگیری از بروز این حس وجود دارد.
زندگی مشترک

مواد لازم برای داشتن یه زندگی مشترک رویایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی ما رویای داشتن زندگی مشترک شاد و موفق را در سر داریم اما راه رسیدن به آن را نمیدانیم درحالیکه برای داشتن زندگی مشترک رویایی باید نکات مهمی را رعایت کرد.
زندگی موفق زناشویی

خوشبختی در زندگی زناشویی ساده می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زندگی موفق زناشویی راز و رمز پیچیده ای ندارد تنها کافیست بدانیم که ما انسان ها می توانیم با روش های درست و ماندگار زندگی عاشاقانه و زیبایی را برای خود و همسرمان بسازیم.
بعد از رابطه زناشویی

نوشیدنی که بعد رابطه زناشویی، حتما باید خورد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف مواد مغذی بسیاری برای بعد از رابطه زناشویی توصیه شده است اما مصرف یک نوشیدنی خاص بسیار حائز اهمیت است و نباید نوشیدن آن بعد از رابطه زناشویی فراموش شود.
رابطه زناشویی

اشتباه بدی که خیلی ها بعد رابطه زناشویی انجام میدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رابطه زناشویی بخش مهمی از زندگی مشترک است اما زوج های اطلاعات کافی از باید ها و نباید های این رابطه ندارند و اشتباهاتی را بعد از رابطه زناشویی انجام میدهند.
خواسته همسر

میخوای بدونی همسرت چجور عشقی میخواد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما این مسئله را میدانیم که مردان و زنان کاملا باهم متفاوت هستند و انتظارات در عشق و رابطه با هم فرق دارد پس بهتر است انتظارات همدیگر را خوب بشناسید.
رفتار های زنانه

رفتاری زنانه که دل شوهرتو می بره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از مردان علایق خود در زندگی مشترک را بازگو نمیکنند اما رفتار هایی وجود دارند که آقایان را جذب میکند و این رفتار های زنانه را در همسرشان به شدت میپسندند.
خواسته های مردان از زنان

خانم، همسرت آرزو داره اینها رو بدونی!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم ها و اقایان از نظر احساسی تفاوت های بسیاری دارند، و طبیعتا توقعاتشان از یکدیگر نیز باهم تفاوت دارد؛ برای داشتن زندگی بهتر باید این تفاوت هارا بشناسید.
رفتار مرد با همسرش

آقا، این روزها واسه خانومت این کارها رو انجام بده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوشحال بودن زنان در زندگی به معنای داشتن خانواده ی شاد است. رفتارها و کارهای ساده در عین حال تاثیر گذار به آقایان برای بهبود رابطه با همسر کمک بسزایی میکند.
زندگی مشترک شاد

راز زندگی شاد با همسر؛ فرمولی که ازش خبر نداری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن یک رابطه زناشویی موفق و شاد راحت نیست اما غیر ممکن هم نیست، کافیست که شما بخواهید و برای رسیدن به یک زندگی مشترک شاد تلاش کنید.
زندگی مشترک

میخوای حال زندگی مشترکت خوب شه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از ترفندهای بسیار ساده و در عین حال کاربردی میتواند زندگی مشترک را از یکنواختی و کسل بودن خارج کند و لحظاتی رمانتیک و لذت بخش را برای زن و شوهر رقم بزند.
فداکاری اشتباه در زندگی

وقتی شور فداکاری تو زندگی مشترک رو درمیارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی مشترک و روابط عاطفی رفتار هایی وجود دارد که باعث بهم خوردگی رابطه و تضعیف روحیه میشود،که آگاهی از آنها میتواند به شما درداشتن زندگی شیرین کمک کند.
سیاست زنانه

خانم های با سیاست اینطوری جواب شوهرو میدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در حقیقت هم در روابط دوستانه هم در زندگی زناشویی سیاست هایی وجود دارد، که با پیروی از آن ها همیشه برگ برنده برای شما خواهد بود.
رفتار با همسر

علامت همسری که مهمترین چیز زندگیش شمایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ارزشی که همسرتان در زندگی مشترک برای شما قائل است تاثیر بسزایی بر موفقیت زندگی زناشویی شما دارد و برای تشخیص آن تنها به رفتارهای همسرتان دقت کنید.
صفحه 1 از 3