رژیم غذایی

غذاهای مضر برای پوست
برنامه غذایی مصرفی ارتباط مستقیمی با سلامت و زیبایی پوست دارد، به همین دلیل مصرف برخی غذاها و مواد غذایی موجب بهم ریختن پوست سالم و زیبای شما می شود.
تغذیه سالم

چند نکته برای وعده ناهار مادران دورکار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درزمان قرنطینه خانگی دورکاری فواید بیشماری دارد،امابرای آنکه دراین دوران به سلامتتان لطمه ای وارد نشودباید مراقب تغذیه خودباشید و برای آن برنامه ریزی کنید.
مواد غذایی مفید مردان

مردان از این موادغذایی غافل نشوند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از بیماری های خطرناک مردان را بیشتر از زنان تهدید می کنند اما آقایان با مصرف مواد غذایی مناسب می توانند از بروز این بیماری ها جلوگیری کنند.
انواع نان رژیمی

انواع نان رژیمی و بهترین ها برای لاغری

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
از مهم ترین تغییراتی که در رژیم غذایی باید آنرا اعمال کرد، تغییر نان و استفاده از نان های رژیمی می باشد. اما برای رژیم غذایی از کدام نان باید استفاده کنیم؟
شیرینی رژیمی

اگه رژیمی، این شیرینی ها رو با خیال راحت بخور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از اصلی ترین مواردی که توصیه می شود برای رژیم به حداقل ترین میزان ممکن برسد، شیرینی ها هستند. اما آیا شیرینی های رژیمی وجود دارند که از آنها استفاده کنیم؟
رژیم شوک

رژیم شوک و آنچه همه باید بدانیم

تاریخ انتشار : 29 مرداد 1400زمان مطالعه : 7 دقیقه
رژیم شوک یکی دیگر از شیوه های رژیم غذایی، مورد استفاده در جهان می باشد. اما آیا تا به حال در مورد رژیم شوک مطالعه داشته اید؟ آیا عوارض جانبی هم دارد؟
لاغر نشدن صورت

چجوری لاغر کنم که صورتم آب نشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که با رژیم غذایی، زودتر از همه، صورت شما لاغر شود. با این وجود آیا راهی وجود دارد که صورتمان در رژیم غذایی لاغر نشود؟
رژیم ضد سرطان

رژیم غذایی ضد سرطان مخصوص خانم ها و آقایان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رژیم غذایی تاثیر بسیاری در پیشگیری از انواع سرطان ها دارد. برای جلوگیری از سرطان میتوانید از مواد غذایی ضد سرطان مانند روغن زیتون ، زردچوبه و ماهی استفاده کنید.
جشن خام خواری

جشن خام خواری در تقویم ایران

تاریخ انتشار : 15 تیر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک روز در تقویم ایران به نام جشن خام خواری نامگذاری شده است، حقایق و دانستنی های مهمی درباره رژیم خام خواری وجود دارد که از آن ها بی اطلاع هستید.
کاهش کلسترول

کاهش کلسترول بد خون در چند ثانیه + رژیم غذایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای کاهش کلسترول بد خون در دو نوع HDL و LDL می توان از طب سنتی و مواد غذایی مفید استفاده کرد. سریعترین راه کاهش کلسترول بد خون را در سبد غذایی تان قرار دهید تا سلامت بدن را حفظ کنید.
رژیم کتوژنیک

بعد شروع رژیم کتوژنیک این تغییرات یعنی خطر !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر برای کاهش وزن خود، رژیم غذایی کتوژنیک را انتخاب کرده اید بهتر است با خطرات و عوارض آن آشنا شوید تا در صورت مشاهده اقدام به توقف رژیم خود کنید.
تغذیه نامناسب

تغذیه ی شما افتضاح است اگر ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه نامناسب تاثیر مستقیم بر بدن دارد. می توان گفت تمام بیماری های افراد به سبک رژیم غذاییشان بر می گردد مثلا مصرف نکردن مواد فیبر دار موجب یبوست می شود.
رژیم اگزما

رژیم اگزما؛ لیستی کامل از بخور نخورها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از اصل ترین عوامل تشدید و تحریک بیماری اگزما تغذیه نامناسب می باشد. برای درمان یا کاهش علائم اگزما باید از رژیم مناسب اگزما استفاده کنید.
رژیم DNA

رژیمی مطابق با DNA خودتان

تاریخ انتشار : 16 بهمن 1399زمان مطالعه : 6 دقیقه
محققان با تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند که با یک آزمایش DNA می توانید یک رژیم غذایی سالم و مطابق ژنتیک خود داشته باشید.
غذای کودکان بیش فعال

بدترین خوردنی ها برای کوچولوهای بیش فعال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذای کودکان بیش فعال در درمان آن ها بسیار تاثیر گذار است و غذاهای مضر برای این وضعیت می تواند همانند دشمن عمل کند و باعث بدتر شدن وضعیتشان شود.
صفحه 1 از 8