ویژگی افراد موفق

برای تسلیم نشدن

مهمترین دلیل برای تسلیم نشدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد موفق و قوی ویژگی هایی دارند که باعث می شود آن ها در برابر سختی ها و مشکلات زندگی تسلیم نشوند، همچنین 11 دلیل مهم برای تسلیم نشدن آن ها وجود دارد.
داشتن شخصیت مثبت

8 توصیه باتجربه ها برای داشتن شخصیت قوی و مثبت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با داشتن دید مثبت و ساده گرفتن زندگی اولین قدم هایتان برای داشتن شخصیتی مثبت را برداشته اید پس همچنان ادامه دهید و زمانتان را با کارها و افراد مورد علاقه تان پر کنید.
مهارت زندگی

مهارت هایی که هر فرد بالغی باید بلد باشد

زمان مطالعه : 10 دقیقه
در زندگی برخی مهارت های مهم وجود دارد که تمام افراد باید سعی در یادگیری این مهارت ها کنند، مجموعه ای مهارت هایی که امروزه دانستن آن ها برای افراد بالغ نیاز است.
عادت افراد کاریزماتیک

8 عادت پارادوکس افراد کاریزماتیک و همیشه موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می گویند کاریزماتیک است و همیشه موفقیت را در کارهایش کسب میکند، قبل از آنکه در راه و روش های شغلی این افراد دقیق شویم باید عادات و رفتار آنها را با دقت بشناسیم.
افراد موفق

ویژگی افراد خیلی موفق و تفاوت آنها با دیگران

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمام افراد موفق در جهان یک سری عادات و ویژگی های خاصی دارند که با به کارگیری آن ها در کار و زندگیشان توانسته اند به موفقیت برسند.
افراد منظم

8 عادت صبحگاهی افراد منظم و موفق

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد منظم و با برنامه که به تمام کارهایشان به نحو احسنت می رسند با دیگران تفاوت چندانی ندارند تنها راز موفقیت آنها داشتن چند عادت روزانه بسیار مهم است.
استعفا دادن

استعفا دادن به سبک افراد موفق و با سیاست

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اگر این روزها به استعفا دادن فکر می کنید قبل از هرگونه اقدام و بیان آن به رئیستان یک سری کارها را باید انجام دهید که می تواند در آینده به نفعتان تمام شود.
افراد موفق

8 وسیله ای که افراد موفق در خانه دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یادداشت کردن اهداف و ورزش کردن همچنین تغذیه ای سالم از ویژگی افراد موفق می باشند که میتوانند شما را به اهداف بزرگتان نزدیک کنند
تست قدرت تخیل

تست قدرت تخیل به صورت روانشناسی شده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که دارای قدرت تخیل هستند در زندگی با خلق ایده ها و موقعیت ها می توانند به اهداف و موفقیت هایشان برسند.
انسان موفق

این ویژگی ها یعنی بدون آنکه بدانید انسان موفقی هستید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تمام موفقیت ها با تلاش های فراوان و سختی بدست می آید، همچنین ویژگی ها و نشانه هایی وجود دارد که اگر شما از آن ها برخوردار باشید انسان موفقی هستید.
مهارت حل مشکلات

راه افزایش مهارت لازم برای حل مشکلاتتان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هنگام ایجاد مشکلات زندگی باید مهارت کافی برای برخورد با آنها را داشت. در این مواقع برای افزایش مهارت حل مسئله باید منطقی فکر کنید و نگاهی مثبت داشته باشید.
افکار انسانهای موفق

چطور افکارمان را شبیه انسان های موفق شود ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر می خواهید بدانید که انسانهای موفق چه افکاری دارند باید گفت که اراده از مهم ترین خصوصیات آنان است و نکته جالب اینست که آنان مدام با خود حرف می زنند.
افراد موفق

آدم موفق هیچ توجهی به این 8 مورد نمیکند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد موفق در زندگی خود با مشکلات و مسائل مختلفی روبه رو می شوند و اهمیتی به چالش هایی که آنها را از مسیر موفقیت دور می کند نمی دهند.
عادت افراد موفق

60 عادت متفاوت افراد موفق که همین امروز باید بدانید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
افراد موفق عادت های رفتاری خاص و متفاوتی در زندگی خود دارند که در طول زمان با بهره گیری از این عادات برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند.
کارهای قبل از خواب

کارهایی که موفق ها قبل خواب انجام میدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر می خواهید روز خوب و پر انرژی داشته باشید شب ها باید قبل از خواب کارهایی را انجام دهید که باعث می شود شما فردایی با نشاط تر و بهتر داشته باشید.
صفحه 1 از 3