محل کار

محیط کار شاد
این یک واقعیت است که کار، وقتی جذاب تر می شود که همکاران خود را دوست داشته و در یک محیط شاد توام با آرامش کیفیت بالایی از کار در انتظار شماست.
رفتار کارمند

کاری که یه کارمند باشخصیت هیچ وقت انجام نمیده

تاریخ انتشار : 27 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
رفتار کارمندان در محیط کار نشان دهنده شخصیت آنهاست پس برای حفظ ادب و شخصیت در محل کار رفتارهای اشتباه و نامناسب را بشناسید تا هیچوقت آن ها را انجام ندهید.
رفتار با غیبت

رفتار حرفه ای با غیبت در محل کار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شما هم با این مشکل مواجه شده اید که همکارانتان در محل کار شروع به غیبت و فضولی کنند، بهترین نوع رفتار و برخورد با غیبت در محل کار چیست؟
غیبت در کار

به دلیلی مهم، دیگه تو محیط کار غیبت نکن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است بنا به دلایل مختلفی اقدام به غیبت در محل کار کنید، این در حالی است که غیبت کردن در محل کار تبعاتی را برای شما به همراه دارد!
نور اتاق کار

تاثیر شگفت انگیز نور طبیعی در اتاق کار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود نور طبیعی در اتاق کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، همچنین استفاده از نور طبیعی در محل و اتاق کار فواید مناسبی به همراه دارد.
خواب آلودگی محل کار

راهی ساده و سریع برای رفع خواب آلودگی در محل کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خیلی از افراد به دلایل متفاوت در محل کار خود دچار خواب آلودگی های مداوم می شوند این مشکل را می توان با راهکارهای بسیار ساده و موثر از بین برد.
تاثیر کار بر زندگی

وقتی کارتان زندگی مشترک شما را تهدید می کند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات با افزایش اولویت کار و عدم توجه به زندگی مشترک، می تواند به میزان زیادی در زندگی شما موثر واقع شود که به مراتب تاثیرات ناخوشایندی را خواهید دید.
کاهش مصرف انرژی

ساده ترین راه برای کاهش مصرف انرژی در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در روزهای گرم سال، میزان مصرف انرژی به دلیل گرمای زیاد با افزایش چشمگیری روبرو می شود که با رعایت برخی نکات می توان در کاهش مصرف انرژی پیش قدم شد.
اختلاف محل کار

شیوه ی حل و فصل اختلاف در تیم کاری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اختلافات در تیم کاری یا محل کار یک امر طبیعی است که ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد، اما روش های کاربردی برای حل کردن اختلاف در تیم کاری وجود دارد.
سلامت روان محیط کار

شیوه ی افزایش سلامت روان در محیط کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از کارهایی که کارفرمایان موفق برای بهره وری بیشتر کارمندان انجام می دهند توجه کردن به سلامت روان محیط کار می باشد.
تلفن همراه در محل کار

آداب استفاده از تلفن همراه در محل کار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از شرکت ها و سازمان ها قوانینی برای استفاده از تلفن همراه مشخص می کنند. اما اگر در شرکت شما چنین قوانینی وجود ندارد بهتر است خود با آداب استفاده از تلفن همراه آشنا باشید.
ویژگی کارمند

کارمند محبوب کارفرما، این ویژگی رو حتما داره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند که در محیط کار موفق و قابل احترام باشند، اگر شماهم به دنبال محبوبیت در محل کار هستید باید نکاتی را رعایت کنید.
حمایت از خود

حمایت از خود در محل کار به شیوه ی درست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در محل کار حامی خود باشید و با رفتار صحیح و مناسب از خود حمایت و دفاع کنید می توانید در کار خود موفق باشید و به اهدافتان برسید.
پیشنهاد برای بیکاری

توصیه به افرادی که به تازگی بیکار شده اند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد بیکار و تازه اخراج شده از کار مقطع مهمی از زندگی خود را سپری می کنند و هرگز نباید ناامید شوند، چند توصیه و پیشنهاد بسیار مهم برای آن ها وجود دارد.
افزایش کارایی در محل کار

افزایش کارایی در محل کار به روش علمی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای افزایش کارایی در محیط کار تنها کافی است که به چند نکته مهم توجه ویژه ای داشته باشید، چندین روش علمی هم برای افزایش کارایی در محل کار وجود دارد.
صفحه 1 از 4