مشکلات و بیماری دوران بارداری

کم خونی بارداری
کم خونی یکی از مشکلات شایع خانم ها در دوران بارداری است که انواع مختلفی دارد و علائم آن ها متفاوت است با دانستن آن ها کم خونی بارداری را می توانید درمان کنید.
خشکی دهان در بارداری

خشکی دهان در حاملگی از چیه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در بارداری به دلیل تغییرات هورمونی، اتفاقات زیادی در بدن خانم های باردار به وجود می آید که یکی از این اتفاقات خشکی دهان است که با دانستن راهکارهایی می توان از خشکی دهان در بارداری جلوگیری کرد.
درد سینه در بارداری

درد قفسه سینه در بارداری از چیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درد قفسه سینه در بارداری می تواند طبیعی باشد اما اگر این درد مداوم بود باید به پزشک مراجعه کنید. از دلایل درد قفسه سینه در بارداری می توان به بیماری های قلب اشاره کرد.
تلخی دهان در بارداری

تلخی دهان در بارداری چرا و از کی شروع میشه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تلخی دهان در بارداری می تواند به علت مصرف دارو یا آلرژی و یا حتی کمبود ویتامین باشد راهکارهایی برای به حداقل رساندن این طعم وجود دارد.
باورهای اشتباه در بارداری

سوزش سردل در حاملگی یعنی بچه پرمو؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری توصیه ها و باورهای اشتباهی از افراد قدیمی می شنوید که هیچ منبع علمی ندارند و ممکن است برای مادر و جنین خطرساز باشند.
بارداری با بیماری قلبی

آنچه بیمار قلبی پیش از بارداری باید بداند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر بیماری قلبی دارید نگران نباشید شما هم می توانید بارداری بدون خطر و فرزندی سالم داشته باشید اما باید تمام نکات مراقبتی را رعایت کنید تا مشکل جدی برای شما و فرزندتان پیش نیاید.
سرماخوردگی در بارداری

سرما خوردگی در بارداری و راه حلش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی در دوران بارداری دچار سرماخوردگی شدید؛ سعی کنید بدون مشورت پزشک دارویی استفاده نکنید که ممکن است آسیبات جدی به مادر و جنین برسد.
خستگی دوران بارداری

خستگی مفرط دوران بارداری نشانه مشکلی جدی است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خستگی دوران بارداری به دلیل افزایش متابولیسم و کاهش قند و فشار خون رخ می دهد که با بیخوابی و ناامیدی همراه است و برای بهبود آن از بالش های مخصوص برای استراحت استفاده کنید.
افسردگی

توصیه های قرآنی برای رفع افسردگی زنان باردار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خداوند بهترین روش برای درمان افسردگی در دوران بارداری و پس از آن را به حضرت مریم(ع) سفارش کرده است و امروزه این روش از نظر علمی به اثبات رسیده است.
خونریزی بینی در بارداری

خونریزی بینی در بارداری خطرناکه ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری تغییراتی در سیستم بدن ایجاد می شود که می تواند موجب خونریزی بینی شود، اما با استفاده از روش هایی می توان از خونریزی بینی در بارداری جلوگیری و یا آن را درمان کرد.
مدفوع تیره در بارداری

تیرگی مدفوع در بارداری علامت چیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مدفوع تیره در بارداری یکی از عوارض مصرف ویتامین ها و تغذیه در دوران بارداری است که شما می تواند با گرفتن اطلاعات کامل در این مورد از آن پیش گیری کنید.
دندان در بارداری

مشکلات رایج دندان ها و لثه در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری های دهان و دندان در طول دوران بارداری تأثیر زیادی روی جنین دارد و می تواند به عفونت، زایمان زودهنگام و برخی مشکلات دیگر منجر گردد.
علائم خطرناک در بارداری

علائم خطرناک در بارداری و دردهایی که باید نگران تان کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در دوران بارداری علائم و دردهایی وجود دارد که نگران کننده هستند و نباید آن ها را نادیده بگیرید به محض اینکه این علائم خطرناک در بارداری را تجربه کردید به پزشک خود اطلاع دهید.
مشکلات بارداری

مشکلاتی که در دوران بارداری سراغ خانم ها می آید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در دوران بارداری برای همه خانم ها مشکلاتی مانند ویار ، حالت تهوع و سوزش سر دل به وجود می آید که معمولا طبیعی است و با رعایت چند نکته می توان آن ها را کاهش داد.
بارداری و استخوان درد

درمان درد استخوان های دست و پا در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استخوان درد را می توان یکی از مشکلات اساسی بانوان در دوران بارداری نام برد که به خاطر تغییرات مختلفی همچون اضافه وزن در بارداری به وجود می آید.
صفحه 1 از 6