دندان درد

تغذیه دندان درد
یکی از بدترین درد هایی که می توان تجربه کرد دندان درد است که راه حل آن درمان دارویی می باشد ولی شما میتوانید با خوردن و نخوردن برخی از غذاها این درد را کاهش دهید.
دندان درد

دردهای دندانی که ربطی به دندان ندارند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دندان درد اغلب به دلایل مختلفی همچون پوسیدگی و التهاب وغیره به وجود می آید ولی در برخی مواقع دندان درد علتی غیر از خود دندان دارد و نشانه بیماری دیگری است.
دندان درد کودکان

قطع دندان درد کوچولو با یه روغن گیاهی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دندان درد کودکان در جریان پوسیدگی و خراب شدن تدریجی و نفوذ به عصب بروز می کند. در این زمان برای تسکین درد دندان کودک به سراغ درمان های خانگی و طبیعی می رویم.
دندان درآوردن کودک

تسکین گیاهی درد دندان درآوردن کوچولو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دندان درآوردن کودکان معمولا همراه با درد و بیقراری است؛ اما والدین میتوانند با چند راه حل ساده به کودک خود در گذراندن راحت تر این دوران کمک کنند.
درمان دندان درد در قدیم

دندان های سفید و سالم با دهانشویه ادرار!!

تاریخ انتشار : 5 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه همه ما زمانی که دندان درد داریم به درمان های دارویی و پزشک مراجعه میکنیم اما در گذشته درمان های عجیب و غریبی وجود داشته که شاید غیر قابل باور باشند.
آسیب استرس به دندان

استرس با دهان و دندان چه ها که نمیکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استرس، علاوه بر مشکلات روحی مشکلات جسمی زیادی برای انسان بوجود می آورد و یکی از بارز ترین این مشکلات مشکلات دهان و دندان است.
ارتباط دندان با اعضای بدن

بیشتر کدام دندانتان درد می کند؟ بخوانید تا علت را بدانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ایجاد درد در هر کدام از دندان ها و خراب شدن آن ها خبر از بیماری یکی از اعضای داخلی بدن می دهد، در ادامه تشخیص بیماری عضوهای داخلی از روی دندان ها را ملاحضه می نمایید.
دندان درد بارداری

دندان درد بارداری یه دلیل مهم داره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغلب خانم های باردار در دوران بارداری دندان درد را تجربه می کنند، علل و دلایل دندان درد در بارداری مختلف هستند اما در ادامه از اصلی ترین علت دندان درد بارداری مطلع خواهید شد.
کشیدن دندان در بارداری

قبل از کشیدن دندان در بارداری حتما بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری اگر دچار دندان درد شدید و نیاز به کشیدن یا عصب کشی دندان داشتید، حتما قبلا از انجام به این نکات مهم برای سلامت جنین تان توجه کنید.
روز دندان مصنوعی

ساخت دندان مصنوعی با دندان گرگ !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در میان اسناد ثبت شده از تاریخچه ی دندان مصنوعی و اولین نمونه های آن در ایران و جهان به موارد جالبی برخورد کردیم که بد نیست شما هم آنها را بدانید.
حفره خشک

درای ساکت ؛ این بلای بعد کشیدن دندان چیست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حفره خشک یا درای ساکت دندان حالتی است که پس از کشیدن دندان پیش می آید، بهتر است با علت، عوارض و درمان های خانگی این عارضه دندانی آشنا شوید.
آموکسی کلاو

درچه شرایطی آموکسی کلاو تجویز می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آموکسی کلاو یکی از آنتی بیوتیک ها برای درمان انواع عفونت در کودکان و بزرگسالان است و مصرف این دارو برخی عوارض جانبی را به همراه دارد.
روز جهانی دندان درد

روزی که جهان دندان درد دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در تقویم روزهای جهانی، یک روز به عنوان "روز جهانی دندان درد" نامگذاری شده است که هدف از انتخاب این روز جلب توجه همگان به سلامت دهان و دندان می باشد.
دندان درد

چرا دندان درد شب ها به سراغ مان می آید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دندان درد شبانه یک از بدترین دردهایی می باشد که به سراغ انسان ها می آید و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، استفاده از درمان های خانگی مانند روغن زیتون بسیار موثر است.
درمان فوری دندان درد

روش های فوری برای درمان و تسکین دندان درد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دندان درد یکی از بدترین دردهایی است که تقریبا برای تمام انسان ها به وجود آمده است، استفاده از برخی روش های خانگی به تسکین و درمان دندان درد کمک بسیاری می کند.
صفحه 1 از 3