فشار خون

زنجبیل برای فشار خون

زنجبیل برای فشار خون خوبه یا بد؟

تاریخ انتشار : 7 آذر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنجبیل داروی طبیعی و گیاهی بسیار پرکاربردی برای درمان بیماری ها می باشد اما افرادی که فشارخون بالا دارند باید درمورد مفید یا مضر بودن این دارو بیشتر بدانند.
فشار خون وضعیتی

علت و علامت کاهش فشار خون وضعیتی چیست؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
فشار خون وضعیتی یا افت فشار در زمان ایستادن ناگهانی به نام هیپوتانسیون ارتواستاتیک معروف است که ممکن است باعث تاری دید و ضعف و در نهایت غش شود.
ورزش فشار خون

ورزش مفید برای فشار خون بالاها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افزایش فشار خون ممکن است برای هر فردی رخ دهد، یکی از بهترین راه ها برای کنترل فشار خون بالا ورزش است البته تنها چند ورزش برای فشار خون بالا مناسب است.
گرفتن فشار خون

چرا گرفتن فشار خون در عصر معتبر نیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر هر روز در خانه فشار خون خود را اندازه می گیرید، باید بهترین زمان را برای اندازه گیری فشار خون انتخاب کنید تا نتیجه دلخواهتان را کسب کنید.
کاهش سریع فشار خون

کاهش سریع فشار خون بالا در 5 دقیقه به روش چینی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاهش سریع “فشار خون بالا” برای حفظ جان فرد مبتلا با راه و روش طبیعی ممکن است. درست است که داروها در این زمینه خوب عمل می کنند ولی بدون دارو هم می توان فشار خون را کاهش داد.
فرم خوابیدن

مدل خوابیدنتان می تواند شما را بیمار کند !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر درد قاعدگی دارید و یا قلب و فشار خون تان نامنظم است، گردن درد و مشکل سینوس مشکل جسمی تان است باید در شکل خوابیدنتان را تغییر دهید.
فشار خون نرمال

فشار خون نرمال و عادی چند است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چک کردن فشار خون میتواند از بسیاری بیماریها قبل از وخیم شدن اوضاع جلوگیری کند که در این مقابله شما را با عددهای فشار خون آشنا می کنیم.
افت فشار خون بارداری

خانم های بارداری درگیر افت فشار خون بدانند که ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افت فشار خون در بارداری از تغییرات مهمی است که زنان باید به آن توجه ویژه ای نشان دهند که با رعایت برخی از نکات و مراقبت ها لازم نگرانی باقی نمی ماند.
بیماری در زنان و مردان

بیماری هایی با تاثیر متفاوت در زنان و مردان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بعضی از بیماری ها هستند که علائم مشابهی در زنان و مردان دارند ولی نحوه بروز آن در بدن و نوع درمان آن بر اساس جنسیت انتخاب می شود.
افت فشار کودکان

علائم نگران کننده افت فشار کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فشار خون کودکان بر عکس نوجوانان ثابت نیست و بر اثر عوامل متعددی با تغییراتی همراه می شود که تشخیص این عوامل می تواند به درمان این مشکل کمک کند.
سلامت شنوایی

5 نباید بزرگ برای حفظ سلامت شنوایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلامت شنوایی مهمترین عامل برای داشتن فن بیان قوی است. عوامل مختلفی وجود دارد که به سلامت گوش ها آسیب می رساند. رعایت برخی باید و نباید ها موجب حفظ سلامت شنوایی خواهد شد.
رژیم فشار خون

رژیم مطمئن برای شمایی که فشار خونتان بالاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فشار خون بالا بیماری است که بسیاری از افراد امروزه دچار آن هستند که می توان این فشار خون را با مواد غذایی و رژیم کنترل کرد و کاهش داد.
فشار خون بالا کودکان

فشار خون بالا در کودکان علامت خاصی دارد ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مسئله مهم در مورد فشار خون کودکان این است که تعریف فشارخون بالا در آنها یک عدد ثابتی نیست و معمولا جداول خاصی دارند که براساس سن آنها بررسی کنیم که فشارخون طبیعی برای آنها چقدر است.
فشار خون و سیر

فشار خون بالا و سیر ربطی بهم دارند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیر دارای خواص فراوانی است و برای درمان بسیاری از بیماری‌ها از آن استفاده می شود که طبق آخرین تحقیقات، سیر دارای خواص دارویی برای درمان فشار خون است.
داروی فشار خون

داروی فشار خون رو کی بخوریم بهتره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف دارو یکی از اصلی ترین راه ها برای درمان فشار خون است. استفاده از داروی فشار خون در بهترین زمان تاثیر بسزایی در کنترل این بیماری دارد.
صفحه 1 از 6