رابطه عاطفی

شوهرم ازم فراریه
صحبت هایی از قبیل شوهرم ازم فراریه، شکوه جدیدی نیست که خانم ها بر زبان می آوردند اما باید دانست ریشه این مشکل کجاست که چنین می شود.
متنفر بودن

رفتار درست با فردی که از شما متنفره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است بنابر دلایلی که شاید شما از آن مطلع نیستید، فرد یا افرادی از شما متنفر شوند . در این مواقع باید چگونه با آنها رفتار کنیم؟
همسر خوب

چجوری میتونم برای همسر و زندگیم بیشتر وقت بذارم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زندگی بعد از ازدواج با زندگی قبل از ازدواج تفاوت های زیادی دارد زیرا بعد از ازدواج شما باوجود داشتن مشغله های کاری طولانی باید برای همسرتان هم وقت بگذارید.
دلیل مهم دوست داشته نشدن

به 11 دلیل دیگران شما را دوست ندارند + راه حل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از دلایل مهم دوست نداشته نشدن توسط همسر و یا دوستان ریشه در رفتار افراد دارد که با اصلاح آن میتوانند این مشکل را حل کنند.
نشانه رابطه سمی

نشانه هایی که هشدار یک رابطه سمی اند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در روابط میان هر زوجی امکان وجود مشکلات و موانع مختلف وجود دارد اما اگر این نشانه های بارز در رابطه تان پررنگ شده و به چشم می آیند متاسفانه هشدارهای یک رابطه سمی است.
رابطه مادر دختر

راز داشتن رابطه دوستانه مادر دختری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی رابطه مادر و دختر به قدری صمیمی می شود که مانند دو دوست صمیمی برای هم می شوند، برای داشتن چنین رابطه ای باید با فرزند دختر این رفتارها را داشته باشید.
زندگی زناشویی موفق

راز رسیدن به یک زندگی زناشویی موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زوجی آرزو دارند بتوانند زندگی زناشویی مشترک خوبی در کنار همسرشان داشته باشند و در صورتی هم که اختلافی بینشان پیش آمد بتوانند مشکلاتشان را خودشان حل کنند.
زندگی مشترک

میخوای حال زندگی مشترکت خوب شه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از ترفندهای بسیار ساده و در عین حال کاربردی میتواند زندگی مشترک را از یکنواختی و کسل بودن خارج کند و لحظاتی رمانتیک و لذت بخش را برای زن و شوهر رقم بزند.
فداکاری در زندگی مشترک

آقا، این فداکاری ها زندگیتو خراب میکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه آدمها در زندگی مشترک رفتارهایی دارند که به ظاهر مشکلی ندارند و رفتارهای بدی نیستند، اما اگر یکم راجب آنها تحقیق کنید متوجه آثارمخربشان در زندگی میشوید.
دلایل جدایی زن از مرد

چرا با اینکه عاشق زنم بودم مرا ترک کرد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از دلایل مانند: دروغگویی، توجه نکردن، مقایسه کردن با دیگران و... موجب این می شود که زنان حتی مردانی را که دوستشان دارند را ترک کنند.
مرگ همسر

با مرگ همسرم چطور کنار بیام؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مرگ همسر یکی از اتفاقات بسیار ناخوشایندی است که ممکن است در زندگی هر زن و یا مردی رخ دهد اما نحوه کنار آمدن با آن بسیار مهم است.
حفظ رابطه از راه دور

توصیه به خانمهایی که شوهرشون سفر کاری زیاد میره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از نگرانی های افرادی که به دلایل مختلف از همسراشان دور هستند، حفظ کردن رابطه از راه دور است که لازمه ی آن آشنا بودن باچگونگی حفظ رابطه از راه دور است.
نشانه های تنفر

رفتار فردی که از شما متنفره ولی رو نمیکنه

زمان مطالعه : 11 دقیقه
ممکن است در زندگی با افرادی برخورد کنید که به ظاهر دوست شما هستند ولی برخی ویژگی های آن ها نشانه ی چیز دیگری است.
زندگی مشترک

بدترین اشتباه یک زن در زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به دنبال پیدا کردن آرامش در زندگی مشترک هستید، قبل از انجام هر رفتار و حرکتی باید به خوبی فکر کنید تا برایتان مشکلی بوجود نیاید.
روابط خواهر برادری

روش های مدیریت و بهبود روابط خواهر برادری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیریت و روند بهبود روابط خواهر برادری از اهمیت بسیار بالایی برخودار است اما برخی از والدین نمی دانند برای بهبود روابطه خواهر و برادری باید چه کارهایی را انجام بدهند.
صفحه 1 از 5