رابطه عاطفی

زوج های خوشبخت
شاید پیش خود بگویید زوج هایی خوشبخت هستند که از امکانات رفاهی فوق العاده ای برخوردارند در صورتیکه این رفتار و تکنیک های زناشوییست که افراد را خوشبخت می کند.
زندگی مشترک

اشتباهات شایع زنان در زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با همسرتان مانند شخصی لایق، دانا و قابل اعتماد در زندگی مشترک رفتار کنید. به جای او فکر نکنید و تقویمش نباشید. یک بار که وقت دکترش را فراموش کرد دفعه ی بعدی آن را به خاطر می سپارد.
متنفر بودن

رفتار درست با فردی که از شما متنفره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است بنابر دلایلی که شاید شما از آن مطلع نیستید، فرد یا افرادی از شما متنفر شوند . در این مواقع باید چگونه با آنها رفتار کنیم؟
روابط خواهر برادری

روش های مدیریت و بهبود روابط خواهر برادری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیریت و روند بهبود روابط خواهر برادری از اهمیت بسیار بالایی برخودار است اما برخی از والدین نمی دانند برای بهبود روابطه خواهر و برادری باید چه کارهایی را انجام بدهند.
زندگی زناشویی موفق

راز رسیدن به یک زندگی زناشویی موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زوجی آرزو دارند بتوانند زندگی زناشویی مشترک خوبی در کنار همسرشان داشته باشند و در صورتی هم که اختلافی بینشان پیش آمد بتوانند مشکلاتشان را خودشان حل کنند.
غریبه پرستی

شما هم غریبه پرستید و با آنها مهربان ترید ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غریبه پرستی یا غریب نوازی از خصوصیات بسیاری از افراد است و با چند نکته ساده متوجه این خصلت می شوید.
پایان رابطه عاطفی

با نگفتن این جملات رابطه عاطفی را درست پایان دهید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمانی که می خواهید به رابطه عاطفی تان پایان دهید باید از طریق راه های درست و مناسب این کار را انجام دهید و از زدن بعضی حرف های اشتباه جلوگیری کنید.
بازگشت به رابطه قبلی

اگر در فکر بازگشت به رابطه قبلی تان هستید بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افرادی که دچار شکست در رابطه عاطفی شده اند به فکر بازگشت به رابطه هستند اما باید قبل از بازگرداندن رابطه قبلی خوب فکر کنید و سوالاتی را از خود بپرسید تا به یک تصمیم درست برسید.
نشانه رابطه سمی

نشانه هایی که هشدار یک رابطه سمی اند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در روابط میان هر زوجی امکان وجود مشکلات و موانع مختلف وجود دارد اما اگر این نشانه های بارز در رابطه تان پررنگ شده و به چشم می آیند متاسفانه هشدارهای یک رابطه سمی است.
راه های گسترش مهربانی

چگونه مهربانی را در خودمان گسترش دهیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهربان بودن با خود سبب می شود تا با دیگران نیز رفتار مهربانانه ای داشته باشیم و اینطور این رفتار به دیگران هم سرایت کند و اینگونه است که باعث گسترش مهربانی می شویم.
مرگ همسر

با مرگ همسرم چطور کنار بیام ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مرگ همسر یکی از اتفاقات بسیار ناخوشایندی است که ممکن است در زندگی هر زن و یا مردی رخ دهد اما نحوه کنار آمدن با آن بسیار مهم است.
ساده لوح و زودباور

راه حلی برای آنکه دیگر ساده لوح و زودباور نباشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد ساده لوح و زودباور معمولا انسان هایی مهربان و خوش اخلاق هستند اما این خصلت مشکلاتی را در زندگی این افراد به وجود می آورد که باید با راهکارهای موثری از آن ها پیشگیری کرد.
دوست داشتن

مردی که زیاد دوستت دارم می گوید شاید ....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این روزها زیاد میبینیم کسانی را که دوستت دارم و کلمه های عاشقانه برایشان تیکه کلام شده است, به همین دلیل باور کردن عشق واقعی افراد سخت شده است.
فواید همدلی

اثر همدلی با دیگران در زندگی ما

زمان مطالعه : 7 دقیقه
همدلی با دیگران و یاری رساندن به آنها در زمان هایی که به ما نیاز دارند یکی از راههایی است که کمک می کند احساس آرامش داشته باشیم و روحیه ما را جلا می دهد و در زندگیمان تاثیرات مثبتی دارد.
دلایل جدایی زن از مرد

چرا با اینکه عاشق زنم بودم مرا ترک کرد ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از دلایل مانند: دروغگویی، توجه نکردن، مقایسه کردن با دیگران و... موجب این می شود که زنان حتی مردانی را که دوستشان دارند را ترک کنند.
صفحه 1 از 5