مرگ انسان

مرگ با خمیردندان
دختر جوانی که طبق روال پس از بیدار شدن از خواب قصد مسواک زدن داشت، طی اشتباهی عجیب در استفاده از خمیردندان جان خود را از دست داد!
مرگ بخاطر بوسیدن

بوسه ای که جان مرد معروف را گرفت

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از چهره های معروف دچار مرگی عجیب شد، مرگی که نام او را در لیست عجیب ترینهای جهان ثبت کرد. او که برای بوسیدن عشق اقدام کرده بود هلاک شد.
مرگ عجیب

مرگ عجیب یک مرد با دیدن عکس خودش !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از عجیب و غریب ترین مرگهای تاریخ بنام مردی ثبت شد که با دیدن یک عکس و آگهی جان خود را از دست داد، مرد بینوا متحمل چنان شوکی شد که او را بکام مرگ کشاند.
حسرت قبل از مرگ

آنچه در پیری حسرتش را خواهی خورد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با فرارسیدن سنین بالا و پیری، علیرغم کهولت سن و کهولت اعضای بدن، حسرت برخی کارها و فرصت هایی را خواهیم خورد که در جوانی می توانستیم آنها را انجام دهیم.
بدن پس از مرگ

اتفاقی عجیب در بدن بعد از مرگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی مرگ فرا میرسد و انسان برای همیشه از جسم خود خارج می شود، جسم در وضعیت متفاوتی با همیشه قرار میگیرد که میتواند عامل تغییری عجیب باشد.
مرگ زودرس

مرگ زودرس گریبان این افراد را میگیرد!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرگ زودرس دلایل بسیاری دارد که یکی از دلایل بزرگ و مهم آن در دست خود انسان است. نشانه هایی همچون سفید شدن و ریزش مو و نشانه های دیگر از عوارض رفتاری اشتباه برای مرگ زودرس است.
مرگ باورنکردنی زن

مرد احمق زنش را با کود گاوی خفه کرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شوهر بی فکر زن جوان در حضور اهالی روستا در حال اجرای تصمیم احمقانه ی خود بود ، تصمیمی که ایده اش را مردی رمال و جادوگر به او داده بود.
مرگ بخاطر لباس

مرگ زن جوان بخاطر لباس دست دوم!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناپدید شدن زن جوان پاس پلیس را وسط کشید، تحقیقات ادامه یافت تا اینکه ارتباط مفقود شدن این زن با لباس دست دوم روشن شد.
اولین قربانی کوسه

کشف اولین انسانی که قربانی کوسه شد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پس از سالیان سال محققان به این موضوع پی برده اند که اولین انسانی که توسط کوسه قربانی شده چه کسی بوده و در چه سالی کشته شده است!
بعد از مرگ همسر

راه آرام شدن بعد از مرگ همسر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
از دست دادن همسر و همدم زندگی بسیار سخت است و کنار آمدن با این موضوع دشوارتر می باشد. برای کنار آمدن با این موضوع و آرام شدن پس از مرگ همسر چه باید کرد؟
پیش بینی مرگ

تست جالب پیش بینی مرگ در چند ثانیه !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیش بینی مرگ مسئله ای است که بسیاری از افراد دوست دارند که زمان آن را بدانند و در پی این موضوع تست های نیز ایجاد شده است که یکی از این تست ها تست نشستن است.
علت مرگ در خواب

چرا بعضی ها تو خواب میمیرن ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی می شنویم که برخی افراد بدون هیچ مشکل و به طور ناگهانی در خواب از دنیا رفته اند در ادامه این مطلب به علت این مرگ ها اشاره خواهیم کرد.
فوت کردن غذا

فوت کردن غذا موجب مرگ می شود !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از افراد به دلایلی همچون عادت و عجله، تجربه فوت کردن غذا یا نوشیدنی داغ را دارند. این عادت غلط منجر به آسیب های زیادی در بدن و حتی مرگ می شود.
سندرم

سندرم مرگ ناگهانی نوزاد چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سندروم مرگ ناگهانی نوزاد که به اختصار SIDS نیز نامیده می شود، عبارت است از مرگ نابهنگام نوزادان در خواب بدون هیچ گونه پیش بینی قبلی پزشکی و بدون برجای گذاشتن هیچ گونه عارضه ای در بدن نوزاد که در حین کالبدشکافی قابل تشخیص باشد.
شغل ها

شغل های دوست داشتنی که باعث مرگ می شوند

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در انتخاب شغل ها دوست داریم بالاترین های جامعه کاری را کسب کنیم ولی خبر از پشت پرده سختی های حرفه های پرطرفدار را نداریم.
صفحه 1 از 2