درمان سرفه

سرفه خطرناک
سرفه های خطرناک! شاید بگویید مگر سرفه با سرفه فرق دارد بله فرق دارد گاهی بعضی از سرفه ها هستند که با سرفه های معمولی تفاوت دارند و نشان دهنده بیماری خاصی هستند.
درمان سرفه

سیگاری ها با این ترکیب به جنگ سرفه هایشان بروند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که سیگار می کشید برخی مواد شیمیای در گلو گیر می کند که شما سعی می کنید با سرفه راه های تنفسی خود را باز کنید که به آن سرفه سیگاری می گویند.
درمان سرفه خشک

سرفه های خشک را در خانه درمان کنید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سرفه های خشک می توانند تا چندین روز همراه فرد باشند و فرایند بهبودی آنها تاخیر داشته باشد که برای جلوگیری از آن می توانید از روش های خانگی استفاده کنید.
سرفه مزمن کودکان

سرفه های مزمن و طولانی مدت کودکان از چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سرفه مزمن در کودکان را به سرفه ای که بیش از چهار هفته دوام داشته باشد می گویند که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که هر کدام به نوبه خود خطرناک اند.
سرفه کودکان

علائم و درمان انواع سرفه کودکان ؛ کدام نوع خطرناک است؟

زمان مطالعه : 16 دقیقه
سرفه در کودکان انواع مختلفی دارد که والدین با دانستن آن ها می توانند با روش های خانگی طبیعی و بدون دارو انواع سرفه در کودک خود را درمان کنند.
درمان سرفه

شربتی کاملا گیاهی برای درمان سریع سرفه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی پس از اتمام سرماخوردگی سرفه ها برای مدت زمان طولانی باقی می مانند برای درمان و بهبود این سرفه های مزمن از مواد طبیعی و میوه ها استفاده کنید.
شربت سرفه

طرز تهیه شربت سرفه خانگی با تاثیر فوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل زمستان و سرما اغلب افراد دچار گلودرد می شوند که استفاده از شربت های گیاهی و خانگی می تواند کمک بسیاری به تسکین و درمان سرفه های شدید آن ها کند.
دمنوش سرفه خشک

فرمول گیاهی دمنوش ضد سرفه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از روش های مناسب خانگی برای درمان سرفه استفاده از دمنوش های گیاهی است، برخی از دمنوش های گیاهی به درمان سرفه خشک و شدید کمک بسیاری می کند.
درمان سرفه با عسل

معجزه ی عسل در درمان سرفه کودکان + روش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب والدین برای درمان سرفه کودکان از دارو استفاده می کنند در حالی که عسل برای سرفه فوق العاده است، البته چگونگی استفاده از عسل برای درمان سرفه بسیار مهم می باشد.
درمان گلو درد بارداری

بهترین راه درمان گلو درد و سرفه در دوران بارداری

زمان مطالعه : 11 دقیقه
در دوران بارداری زنان حامله دچار گلو دردهای شدیدی می شوند که بهتر است این درد را بصورت طبیعی و خانگی درمان کنند و از مصرف داروهای شیمیایی اجتناب کنند.
شربت پروسپان

نکات مصرف شربت پروسپان ؛ داروی گیاهی سرفه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شربت پروسپان از داروهای خلط آور و ضد سرفه است که از عصاره هدرا هلیکس تهیه شده و برای باز کردن راه های تفسی استفاده می شود.
سرفه خطرناک

وقتی که سرفه هشدار یک بیماری خطرناک است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همیشه سرفه ها به علت سرما خوردگی نیستند ممکن است بیماری جدی و خطرناکی پشت این سرفه های مزمن باشد که سلامت بدن را به خطر بیندازد.
درمان سرفه کودکان

درمان سریع و خانگی سرفه کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرفه های خشک شبانه یا سرفه های شدید همراه با خس خس سینه در بچه ها باعث نگرانی والدین می شود، در این شرایط از روش های طبیعی و سریع درمان سرفه کودکان غافل نشوید.
سرفه مزمن

علائم سرفه مزمن ؛ وقتی سرفه کردن غیرعادی باشد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
از علل سرفه مزمن می توان به آسم و عفونت اشاره کرد اگر همراه با سرفه دچار تب و تنگی نفس شدید آن را جدی بگیرید و هرچه سریع تر اقدام به درمان کنید.
سرفه نوزاد

درمان خانگی و گیاهی سرفه ی نوزاد 3 تا 6 ماهه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سرفه نوزاد یکی از نشانه های عفونت یا سرما خوردگی ویروسی است ،شما می توانید با کمک گیاهان دارویی و طب سنتی دیگر نگران سرفه نوزاد خود نباشید.
صفحه 1 از 2