آمپول زدن

ترس کودک از آمپول
اکثر کودکان از آمپول می ترسند قبل از اینکه او را نزد پزشک ببرید از آمپول حرفی نزنید و اما او را نسبت به فواید واکسیناسیون آگاه کنید همچنین می توانید عروسک محبوبش را به مطب ببرید.
آموزش تزریقات

آموزش آمپول زدن صحیح به خود و دیگران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مسلما تزریقات نیاز به آموزش حضوری و عملی دارد اما اگر در وضعیتی اورژانسی قرار گرفته اید این مطلب به شما کمک خواهد کرد.
آمپول نوروبیون

موارد مصرف آمپول نوروبیون و عوارض آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آمپول نوروبیون از ویتامین های ب 12 و 16 و 1 تشکیل شده است که برای آرتروز، آلزایمر و کم خونی تجویز می شود و برای بیماری های کلیوی و کبدی توصیه نمی شود.
آمپول دگزا

پیش از تزریق آمپول دگزا بخوانید چون خیلی مهم است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تزریق آمپول دگزا برای درمان بیماری با تجویز پزشک ممکن است دارای عوارضی باشد که شاید با دانستن آن ها شما درمان دیگری را ترجیح دهید.
پروژسترون پریود

چند روز بعد از تزریق آمپول پروژسترون پریود میشوم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آمپول پروژسترون باعث تنظیم دوره های قاعدگی و پریودی استفاده می شود و عوارضی مانند جوش و سردرد و تورم در ناحیه تزریق دارد.
آمپول ریتوکسیمب

مبارزه با سرطان با آمپول ریتوکسیمب

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ریتوکسیمب یک آمپول برای جلوگیری از پیشرفت سلول های سرطانی می باشد که باید قبل از مصرف آن شرایط بیماری های قبلی را در نظر گرفت.
استرپتومایسین

عوارض و تاثیرات کامل آمپول استرپتومایسین برای درمان سل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استرپتومایسین دارویی با شکل آمپول می باشد که از آن در جهت درمان سل هم برای کودکان و هم بزرگسالان استفاده می شود و با داروهای بیماری کلیوی تداخل ایجاد می کند.
آمپول سوستانون

کاربرد آمپول سوستانون و نحوه تزریق + عوارض

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سوستانون یک آمپول برای افزایش حجم بدنسازان است که عوارضی مانند افزایش رشد موی زائد و ریزش موی سر دارد و بهتر است به ناحیه یک چهارم بالائی بیرونی باسن تزریق شود.
میدازولام

هر آنچه که باید از آمپول “میدازولام” بدانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
“میدازولام” در شیر ترشح می شود و بانوانی که شیر می دهند باید با احتیاط این دارو را مصرف نمایند.
دگزامتازون

عوارض وحشتناک مصرف نابجای آمپول دگزامتازون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آمپول دگزامتازون از پرمصرف ترین داروها در کشور است و عوارض نامطلبوبی هم به دنبال دارد.از عوارض دگزامتازون می توان به پوکی استخوان اشاره کرد.
درد آمپول

کاهش درد آمپول با یک سرفه !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترس از درد آمپول چیز عجیبی نیست و مطمئنا اکثر افرادی که برای درمان مجبورند این روش درمانی را داشته باشند می خواهند راهی برای کاهش درد هنگام تزریق
کودکان

چه کنیم تا کودکانمان از آمپول و پزشک نترسد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترس کودک از آمپول و درمان های پزشکی مشکلی است که بسیاری درگیر آن هستند. این کودکان حاضرند دوره ی بیشتری بیمار بمانند اما هیچ آمپولی به آنها تزریق نشود ولی به هر حال باید این مشکل برطرف شود.
تزریق آمپول

تزریق آمپول بهتر است یا مصرف دارو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ایران به لحاظ میزان مصرف دارو جزء 20 کشور نخست دنیاست و بالاترین مصرف سرانه دارو در جهان را دارد. در ایران، مصرف سرانه آمپولهای تزریقی در سال، چهار برابر میانگین جهانی است، این در حالی است که تزریق آمپول کردن، به تنهایی و جدای از عوارض دارو، خود فرآیندی خطرآفرین است.
ترس از آمپول

میوه ای برای کسانی که ترس از آمپول دارند!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشکل آمپول فوبیا رده سنی خاصی ندارد . گاهی ترس از آمپول به حدی می رسد که فرد تحمل بیماری را بر درمان ترجیح می دهد ، اگر شما هم از این دسته افراد هستید مصرف یک میوه خوشمزه را به شما توصیه می کنیم.
ترس از آمپول

چگونه با ترس کودکان از آمپول کنار بیایید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ترس از آمپول و واکسن بزرگ و کوچک نمی شناسد.این فوبیایی است که در هر سنی می توان در افراد مشاهده کرد.اگر به رفتار کودکان و بزرگسالان بنگریم به راحتی منشاء این ترس را متوجه می شویم.برای کنار گذاشتن این ترس در کودکان می توانید این راهها را تجربه کنید.