درمان گلودرد

گلوبوس
گلوبوس یا غم باد نام بیماری نسبتا شایع در جهان می باشد که در قسمت جلویی گردن رخ می دهد و با رعایت برخی نکات، امکان درمان سریع این بیماری وجود دارد.
سوزش گلو و مری

دلیل و درمان گلویی که سوزش دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سوزش گلو می تواند بر اثرعفونت های رایج و بسیاری از بیماری های عادی اتفاق بیفتد مثل سرما خوردگی، رفلاکس اسید،گلو درد میکروبی و غیره.
درمان گلودرد

2 روش استفاده از آلوئه ورا برای درمان گلودرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آلوئه ورا یکی از بهترین روش ها برای درمان گلودرد های چرکی است، در ادامه با طرز استفاده آلوئه ورا برای گلودرد درمان آشنا می شوید.
چای گلودرد

درمان راحت گلودرد با این 9 چای گیاهی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از بهترین روش ها که کمک شایانی به شما در درمان گلودرد می کند استفاده از چای های گیاهی است، در ادامه با 9 چای گیاهی مناسب برای درمان گلودرد آشنا می شوید.
درمان گلو درد بارداری

بهترین راه درمان گلو درد و سرفه در دوران بارداری

زمان مطالعه : 11 دقیقه
در دوران بارداری زنان حامله دچار گلو دردهای شدیدی می شوند که بهتر است این درد را بصورت طبیعی و خانگی درمان کنند و از مصرف داروهای شیمیایی اجتناب کنند.
تیغ ماهی در گلو

نانی که تیغ ماهی گیر کرده در گلو را رفع می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بسیاری از مواقع ممکن است در هنگام مصرف ماهی استخوان یا تیغ آن در گلو گیر کند، علائم گیر کردن تیغ ماهی در گلو چیست و چگونه باید تیغ ماهی را از گلو خارج کنیم؟
خارش گلو

دلیل خارش ته گلوم چیه ؟ برای درمان سریع چه کنم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خارش گلو اغلب به دلیل عفونت ها و آلرژی ها ایجاد می شود و خارش گلو و سرفه مزمن یکی از نشانه های سرطان گلو می باشد پس باید آن را جدی بگیرید و درمان کنید.
علت گلودرد کودکان

وقتی علت گلودرد کودکان چیزی به جز سرماخوردگی است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گلودرد کودکان معمولا به دلیل سرما خوردگیست ولی گاهی این دردها علل دیگری دارند که اگر آن را شناسایی نکنید ممکن است خطرناک باشد.
درمان گلودرد زمستانی

بهترین روش گیاهی برای درمان سریع گلودرد زمستانی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گلودرد های زمستانی و پاییزی مشکلی است که باعث آزار افراد می شود، برای درمان سریع گلودرد های از درمان های خانگی و گیاهی استفاده کنید که کمک شایانی به روند بهبودی شما می کند.
درمان گلو درد چرکی

درمان طبیعی و گیاهی گلو درد چرکی و چرک گلو در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گلودرد چرکی عفونت باکتریایی است که باعث دردناک و متورم شدن گلو می شود ، با ما باشید تا در این نوشته با علائم، راه های تشخیص و درمان خانگی گلو درد چرکی و چرک گلو آشنا شوید.
دمنوش زنجبیل

از بین بردن بیماریهای ویروسی با دمنوش زنجبیل + روش تهیه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دمنوش زنجبیل از زمان های قدیم به عنوان یک داروی طبیعی برای درمان مشکلات قلبی عروقی و عضلانی، آنفلوانزا، سرماخوردگی و سرفه مورد استفاده قرار می گرفته است.
کلاریترومایسین

توصیه های دارویی “کلاریترومایسین”

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در این بخش از بهداشت و سلامت سایت نمناک شما را با نکاتی در رابطه با داروی “کلاریترومایسین” آشنا خواهیم کرد.
آزیترومایسین

هر آنچه که باید از داروی “آزیترومایسین” بدانید

زمان مطالعه : 13 دقیقه
آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک است که با باکتریها مقابله می کند. “آزیترومایسین” در درمان انواع عفونت های باکتریایی از جمله عفونت های مجاری تنفسی ، عفونت های پوست،التهاب گوش میانی، عفونت های تناسلی بدون درگیری کلامیدیایی و التهاب غیر گونوکوکی پیشابراه استفاده می شود.
آموکسی سیلین

عوارض و درمان های “آموکسی سیلین”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
“آموکسی سیلین” یکی از آنتی بیوتیک های خانواده پنی سیلین است که به صورت کپسول تولید می شود. این دارو باعث تخریب یا توقف رشد بعضی از باکتری ها می شود و برای درمان چند نوع بیماری عفونی تجویز می شود، اما به طور کلی تاثیری در درمان سرماخوردگی، آنفلوآنزا و دیگر بیماری های ویروسی ندارد.
تیک

رابطه تیک با گلودرد و وسواس و روش درمان آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تیک یکی از بیماری های حرکتی و روانپزشکی است که واضحا به خاطر ایجاد مشکل در بخش هایی از مغز است.
صفحه 1 از 2