درد معده

سوراخ شدن معده
با یک بررسی کلی می توان گفت که عوامل بسیار زیادی می توانند منجر به زخم و سوراخ شدن معده شوند که برخی از آنها شایع هستند و بیشتر منجر به این آسیب می شوند.
سوزش معده

دلیل بیشتر شدن سوزش معده و قلب بعد 30 سالگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با بالاتر رفتن سن مشکلات زیادی برای بدن به‌وجود می آید یکی از این مشکلات سوزش معده و قلب است و دلایل زیادی دارد اما نگران نباشید راههای درمانش ساده است.
سوزش معده در بارداری

درمان آنی سوزش معده بارداری با نسخه بوعلی سینا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سوزش معده یکی از مشکلات رایج در اغلب خانمهای باردار است که علایم مختلفی دارد.راههای درمانی مختلفی برای سوزش معده بارداری وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.
علت معده درد

برای آنکه گرفتار معده درد پاییزی نشوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با سرد شدن هوا بسیاری از بیماری ها شیوع پیدا میکنند و افراد زیادی را بیمار می کنند، برای اینکه به این بیماری ها دچار نشوید باید نکات مراقبتی را بدانید.
آنفولانزای معده

علائم معده هایی که آنفولانزا گرفته اند !!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
آنفولانزای معده یا گاستروانتریت به دلیل التهاب معده و روده است که علائمی جدی دارد و دارای درمان های گیاهی و خانگی که با آنها آشنا خواهید شد، می باشد.
درد هنگام غذا خوردن

احساس درد هنگام خوردن غذا، از چیه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر غذا خوردن باعث ایجاد درد در شما میشود باید آن را جدی بگیرید زیرا درد هر قسمت از بدن هنگام بعل یا جویدن غذا میتواند علائم مشکلی خطرناک در شما باشد.
آنفولانزای معده

بیماری آنفولانزای معده را با این علائم بشناسید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آنفولانزای معده یک بیماری ویروسیست که از طریق تغذیه آلوده و یا محیط آلوده وارد بدن می شود و با اسهال شدید و سردرد و تب خود را نشان می دهد.
عوارض مصرف رانیتیدین

عوارض و خطرات مصرف زیاد داروی رانیتیدین برای معده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف خودسرانه رانیتیدین می تواند عوارض خطرناکی برای زندگی انسان داشته باشد و معمولا برای معده استفاده می شود اما بدون مشورت پزشک هرگز از این داروی مخرب استفاده نکنید.
دمنوش زنجبیل و لیمو

روش های موثر برای درمان معده درد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طراحان داخلی می‌دانند که فرش، نورپردازی، کوسن، تابلو دکوراتیو و سایر لوازم دکوراتیو چه تاثیری بر فضای خونه دارند و می‌دانند چگونه عاقلانه از آن‌ها بهره ببرند. نکات ساده این مطلب برای انتخاب، ترکیب و تزئین با لوازم دکوراتیو می‌تواند به شما کمک کند.
درمان معده درد

درمان معده درد صبحگاهی با طب بوعلی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درد معده گاهی در لحظات اولیه صبح و بعد از بیدار شدن از خواب به سراغمان می آید و تبدیل به دردی آزار دهنده می شود که این درد صبحگاهی میتواند ناشی از مشکلات روده باشد.
درد قفسه سینه

علت مهم بیدار شدن از خواب با درد قفسه سینه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیدار شدن با درد در قفسه سینه بسیار ناخوشایند است و باید جدی گرفته شود زیرا بیماری های نهفته در این مشکل سلامت شما را تهدید می کنند.
التهاب معده

التهاب معده را به روش بوعلی سینا درمان کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
التهاب معده از مشکلات گوارشی است که با علائمی مانند نفخ و سوزش معده ایجاد می شود و برای درمان آن می توانید از مواد طبیعی و گیاهی استفاده کنید.
ترش کردن معده

8 توصیه برای اینکه دیگه معده ات ترش نکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترش کردن معده احساس ناخوشایندی است که افراد بسیاری با آن درگیر هستند اگر دلیل این سوزش و ترش شدن معده را بدانند راحت تر میتوانند از آن جلوگیری کنند .
آسیب معده

ظلمی که هر روز به معده مون میکنیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از کارها هستند که برای ما به عادت روزانه تبدیل شده و آن ها را به طور مداوم انجام می دهیم، در حالی که این عادات اشتباه برای معده و گوارش ضرر دارند!
معده درد با روزه

نوعی معده درد که با روزه گرفتن بدتر می شه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کسانی که دچار درد معده و بیماری های گوارشی هستند در ماه رمضان باید بدانند که با روزه گرفتن مشکل گوارشی که دارند بدتر می شود یا خیر.
صفحه 1 از 4