ترس

ترس تصمیم گیری
همه ما از دوران مدرسه تا بزرگسالی باید تصمیمات بزرگی در زندگی بگیریم که برخی از افراد در این مواقع ترس و فوبیای تصمیم گیری دارند.
ترس کودکان

بهترین و درست ترین برخورد والدین با ترس کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ترس کودکان موجب ایجاد اختلالات فکری و اضطراب در آن ها می شود و والدین باید با رفتارهای مناسب از ایجاد ترس در کودک خود جلوگیری کنند.
ترس کودکان

ترس کودک شما چه زمانی غیرطبیعی است ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترس در زندگی کودکان می تواند اثرات مخربی داشته باشد و در طولانی مدت به یک بیماری تبدیل شود که والدین می توانند به فرزندان خود برای جلوگیری از ایجاد این مشکلات کمک کنند.
ترس از خون و غش کردن

چرا اینقدر از خون میترسم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید ترس از خون یا خون هراسی چه دلایلی دارد و علت غش کردن برخی افراد با دیدن خون چیست؟ چندین راه برای پیشگیری و درمان این موضوع وجود دارد.
ترس از کوتاهی مو

راه حل شمایی که کودکتان از آرایشگاه میترسد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان به دلایل مختلفی از کوتاه کردن موهایشان ترس بسیاری دارند و آشنایی با علل این ترس و روش های از بین بردن این دغدغه برای والدین عزیز می تواند مفید باشد.
ترس از تغییر شغل

ترس های مشترک افراد در تغییر شغل + راه چاره

زمان مطالعه : 8 دقیقه
راه های مبارزه با ترس از تغییر شغل را فرا بگیرید تا بتوانید موفقیت شغلی به دست آورید.
ترس از طرد شدن

ترس از طرد شدن و نتایج منفی آن در زندگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی از افراد ترس از طرد شدن دارند، ترس از طرد شدن نتایج بدی را به همراه دارد و می تواند بر روی توانایی های فرد و موفقیتش تاثیر گذار باشد.
فوبیای مادر زن

راه رهایی از فوبیای مادر زن برای آقایان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از شایع ترین فوبیای دنیا پنترافوبیا یا ترس از مادر زن است که این ترس مردان را باید درمان کرد زیرا برخی از مردان بدون آگاهی برای درمان رو به طلاق می آورند.
ترس کودک از آمپول

اگر کودک شما هم از آمپول ترس دارد حتما بخوانید!

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اکثر کودکان از آمپول می ترسند قبل از اینکه او را نزد پزشک ببرید از آمپول حرفی نزنید و اما او را نسبت به فواید واکسیناسیون آگاه کنید همچنین می توانید عروسک محبوبش را به مطب ببرید.
ترس از ارتفاع

درمان های ساده آکروفوبیا یا ترس از ارتفاع

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ترس از ارتفاع که به آن آکروفوبیا یا بلند هراسی نیز گفته می شود در اکثر انسان ها وجود دارد ولی ترس از ارتفاع درجات مختلفی دارد و برای درمان آن راه کارهایی وجود دارد.
ترس آدم ها

بیشتر آدم های دنیا از چی میترسن ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی انسان ها ممکن است در طول زندگی روزمره از خیلی چیزها بترسند، اما 13 مورد وجود دارد که اغلب انسان از آن ترس و واهمه دارند.
ترس زایمان

راه غلبه بر ترس از زایمان طبیعی و سزارین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر خانم ها بارداری استرس و ترس از زایمان طبیعی یا سزارین را دارند اما راهکارهایی وجود دارد که میتوانید بر این ترس ها غلبه کنید.
ترس کودک از مدرسه

ترس کودک از مدرسه را برای همیشه حل کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از کودکان در هنگام رفتن به مدرسه ترس دارند و به نوعی دچار استرس هستند، ترس کودکان از مدرسه دلایلی دارد اما روش هایی هم برای حل این موضوع وجود دارد.
ترس از مصاحبه کاری

10 راه برای غلبه بر ترس از مصاحبه کاری در محیط جدید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اکثر افراد ترس بزرگی از مصاحبه کاری دارند و بخاطر این ترس مدت هاست که بیکار هستند و نمی توانند شغل مناسبی را برای خود پیدا کنند.
مقابله با ترس

راه های مقابله با ترس به توصیه ائمه و قرآن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ترس احساسی است که کم و بیش در وجود بیشتر افراد دیده میشود و ریشه های مختلف دارد. با توصیه های امام علی (ع) از آسیب های ترس در امان بمانید.
صفحه 1 از 4