درس خواندن

مهارت پزشکی
برای آنکه پزشک خوبی باشید تنها درس خواندن کافی نیست، شما باید مهارت های غیر درسی بسیار قوی داشته باشید تا بتوانید یک پزشک موفق باشید.
اصول درس خواندن

امسال خرداد، به روش بچه زرنگها درس بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم دوست دارید امتحانات خرداد را با بهترین نمرات قبول شوید باید به روش دانش آموزان زرنگ درس بخوانید تا به کمک این روش از امتحانات سربلند بیرون بیایید.
نکات شب امتحان

تکنیک طلایی شب امتحانی برای همه پایه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شب قبل از امتحان برای دانش آموزان پر استرس و بسیار تاثیرگذار است که به کمک تکنیک های طلایی برای این شب میتوانید از امتحانات سربلند بیرون بیایید.
نحوه درس خواندن

شگرد درس خواندن وقتی زمان کم دارید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر وقت کمی برای درس خواندن تا امتحانات دارید، نگرانی و استرس نداشته باشید با این تکینک ها می توانید در کمترین زمان به نحوه صحیح درس بخوانید و موفق شوید.
استراحت بین مطالعه

شیوه ی صحیح استراحت بین درس خواندن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دانش آموزان باید هنگام مطالعه و درس خواندن برای افزایش انرژی و حفظ تمرکز زمانی را برای استراحت اختصاص دهند و چند کار ساده و مفید انجام دهند.
درس خوان شدن

در کمتر از یک ساعت فرزندتان را درس خوان کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درس خواندن از راه های رسیدن به موفقیت است که اگر فرزند شما رابطه خوبی با درس خواندن ندارد، می توانید آنرا در کمتر از یک ساعت به فرد درس خوان تبدیل کنید.
تشویق به درس خواندن

بهترین راه تشویق کودک به درس خواندن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
والدین همیشه به دنبال راه حلی هستند که چگونه کودک خود را به درس خواندن ترغیب و تشویق کنند؟ برخی راهکارها برای تشویق کودک به درس خواندن بسیار کاربردی هستند.
خواب آلودگی درس خواندن

چرا تا میام درس بخونم خوابم میگیره ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خواب آلودگی در هنگام درس خواندن ممکن است برای همه افراد رخ دهد، خواب آلودگی درس خواندن دلایل مختلفی دارد و البته راه حل هایی هم برای آن وجود دارد.
مشق ننوشتن کودک

با مشق ننوشتن بچه ها چه کنیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشق ننوشتن کودکان دبستانی یکی از رایج ترین مشکلات والدین است که باید برای حل این مسئله با روش صحیح کودک را به انجام تکالیف تشویق کنند.
درس خواندن کنکوری

چجوری تو شلوغی عید واسه کنکور درس بخونیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درس خواندن در عید به دلیل نزدیک بودن به زمان کنکور اهمیت زیادی دارد درنتیجه با روش صحیح درس خواندن در نوروز میتوانید نتیجه بهتری در کنکور کسب کنید.
درس خواندن بدون خستگی

راز درس خواندن بدون خستگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هدف اغلب دانش آموزان و دانشجویان مطالعه به مدت نسبتا طولانی است اما خستگی حین مطالعه مانع آن ها می شود، چندین روش مناسب درس خواندن بدون خستگی وجود دارد.
عدم تمركز

چند تکنیک ضد حواس پرتی موقع درس خوندن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عدم تمرکز و خیال پردازی یکی از عوامل مخرب در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می باشد که با چند تکنیک ساده ضد حواس پرتی می توانید از آن جلوگیری کنید.
اختلالات نوشتاری کودکان

علامت کودکانی که دچار اختلال در نوشتن هستند

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اختلالات نوشتاری کودکان، شرایطی است که نوشتن حروف با دست، آسیب می بیند به طوری که در نوشتن با دست و گاهی اوقات هجی کردن، ناتوانی ایجاد می کند.
خواب آلودگی درس خواندن

دلیل علمی خواب آلودگی هنگام درس خواندن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر هنگام مطالعه و درس خواندن احساس خستگی، کسلی و خواب آلودگی دارید، با دانستن دلایل علمی از ایجاد این احساسات جلوگیری کنید.
تکنیک پومودورو

تکنیک پومودورو، راز موفقیت بچه درس خون ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تکنیک پومودورو، آیا این اسم تاحالا به گوشتان خورده است؟ اجرای تکنیک پومودرو درس خواندن را برای شما لذت بخش تر و آسان تر می کند.
صفحه 1 از 2