پنت هاوس

پنت هاوس جنیفر
پنت هاوس جنیفر لوپز خواننده و بازیگر مشهور هالیوودی به قیمت بسیار بالایی به فروش گذاشته شد ، این خانه 6.540 متر مربع مساحت دارد.
پنت هاوس

گرانقیمت ترین پنت هاوس دنیا را اینجا ببینید +تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گران قیمت ترین و لوکس ترین پنت هاوس در سانفرانسیسکو قرار دارد و متعلق به فیسبوک است که در ادامه تصاویر آن را مشاهده میکنید.
فیل نویل

دکوراسیون مدرن پنت هاوس فیل نویل + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پنت هاوس سه طبقه فیل نویل ستاره سابق تیم فوتبال انگلستان با طراحی مدرن و چیدمان داخلی لاکچری یکی دیگر از خانه های چهره های مشهور است که در دنیای مد نمناک خواهید دید.
پنت هاوس

تصاویر باورنکردنی از پنت هاوس 53 میلیارد تومانی!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پنت هاوس شگفت انگیز برج خلیفه چشم اندازی رویایی دارد و قرار است به قیمت 13.6 میلیون دلار به فروش برسد با ما همراه باشید تا تصاویر حیرت انگیزی از این مکان ببینید.
جانی دپ

اینجا پنت هاوس مجلل جانی دپ است + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جانی دپ ویلای مجلل خود در لس آنجلس را فروخت تا بتواند پنت هاوسی 12.7 میلیون دلاری در شرق کلمبیا خریداری کند. پنت هاوسی که 14 و 9 اتاق خواب در ساختمان ان طراحی شده است.
پنت هاوس

لوکس ترین پنت هاوس 160 میلیاردی در قلب نیویورک

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این پنت هاوس 600 متری بسیار لوکس در نیویورک با قیمت باورنکردنی 160 میلیارد تومان با وسایلی که قیمت آن ها سر به فلک کشیده است .
پنت هاوس

دکوراسیون پنت هاوس اجاره ای کیم کارداشیان + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست 30 میلیون دلار برای اجاره پنت هاوسی مجلل در لس آنجلس هزینه کردند . دکوراسیون شگفت انگیز این خانه همه را حیرت زده ساخت.
پنت هاوس

ساخت پنت هاوس های رویایی در استرالیا + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
قلعه هایی که در آسمان ساخته شده اند همان پنت هاوس های رویایی هستند که بر فراز آسمان ها قد کشیده اند این پنت هاوس های تازه ساخته شده در استرالیا به قلعه های آسمان مشهور هستند.
دکوراسیون پنت هاوس

دکوراسیون پنت هاوس 20 میلیون دلاری تیلور سویفت

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تیلور سویفت 26 ساله تا کنون 4 ویلا و آپارتمان خریداری کرده است که آخرین آنها پنت هاوس 20 میلیون دلاری بود که در یکی از محله های اعیان نشین شهر نیویورک بود.دکوراسیون پنت هاوس این خواننده هالیوود در نوع خود بی نظیر است.
دکوراسیون پنت هوس جنیفر لوپز

دکوراسیون پنت هاوس 22 میلیون دلاری جنیفر لوپز

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دکوراسیون خانه ی جنیفر لوپز این بار در ایالت منهتن توجه همه را به خود جلب کرد. جنیفر لوپز پنت هاوس 22 میلیون دلاری خود را اینبار هم با محوریت رنگ سفید طراحی و اجرا کرده است.
فرهاد مجیدی در پنت هاوس

فرهاد مجیدی در پنت هاوس خانه اش + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرهاد مجیدی کاپیتان اسبق تیم استقلال دست از کری خوانی هایش برنداشته و این بار در پشت بام منزل خود به همراه برادرش فرزاد کری می خواند.
قیمت پنت هاوس تهران

قیمت نجومی پنت هاوس معروف تهران + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در حالی که در یک طرف شهر افرادی با کمترین درآمد به سختی زندگی می کنند قیمت یک پنت هاوس معروف در پایتخت به متری 30 میلیون تومان می رسد.