رفتار والدین با فرزند

والدین در ایام امتحانات
والدین در ایام امتحانات فرزندشان نقش و وظایف مهمی دارند و با انجام این وظایف میتوانند در موفقیت فرزندشان سهیم باشند.
دعوای والدین

مشکلات کودکی که دعوای والدینش را می بیند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مشاجره و دعوای والدین در مقابل کودکان می تواند اثرات منفی و مشکلات روحی برای فرزندان ایجاد کند که باید با رعایت این نکات از آن ها جلوگیری کنید.
پدر خوب بودن

پدر خوب دقیقا چگونه پدری است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وقت گذاشتن برای کودک، صبور بودن، اجازه تصمیم گیری به کودک و... از نکات بسیار مهم برای تبدیل شدن به یک پدر خوب و حامی می باشد.
رفتار با بچه یک ساله

رفتار درست با شیطنت های بچه یک ساله

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان در سن یک سالگی ممکن است شیطنت های فراوانی داشته باشند که همین موضوع باعث نگرانی والدین می شود، اما جای نگرانی نیست و این موضوع را می توان با برخی رفتار درست حل کرد.
بها دادن به فرزند

آخر و عاقبت زیادی بها دادن به فرزند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از والدین با برآورده کردن تمام خواسته های فرزند و با توجه بیش از حد به آن ها موجب پرتوقعی آن ها می شوند، البته اینگونه رفتار از سوی والدین می تواند عواقب دیگری نیز به همراه داشته باشد.
دروغ گفتن والدین

والدین محترم ؛ دیگه این دروغ ها رو به بچه ها نگید !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تربیت فرزندان از کار های مهم هر پدر و مادری است دروغ گفتن به فرزندان تاثیر مستقیمی در تربیت آن ها می گذارد و می تواند به ان ها اسیبات جدی وارد کند.
تربیت فرزند

بدترین جملاتی که پدرها به فرزندشون میگن!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گاهی وقت ها پدران برای تنبیه فرزندان جملاتی به کار می برند که در تربیت فرزندشان تاثیر زیادی دارد و همین جمله ها می تواند فرزند را موفق و یا شکست خورده کند.
رفتار والدین با فرزندان

والدین مسئول هرگز این کارها را نمیکنند

زمان مطالعه : 12 دقیقه
والدین همیشه به دنبال راهی هستند تا بهترین تصمیمات را برای فرزندانشان بگیرند و از مهم ترین این راه ها توجه به نوع رفتار خود در موقعیت های مختلف با فرزند است.
اعتیاد به فضای مجازی

والدین غرق در فضای مجازی لطفا بخوانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از والدین که به کار در خانه مشغول و درگیر فضای مجازی هستند از فرزندان خود غافل می شوند، البته راهکارهای مناسبی برای والدین درگیر فضای مجازی و غافل از فرزندان وجود دارد.
مادر فوق العاده

یک مادر فوق العاده و بی نظیر چگونه رفتار می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از مادران علاقه ی زیادی دارند تا به یک مادر فوق العاده تبدیل شوند اما در این راه ناموفق هستند، برای تبدیل شدن به مادری موفق حتما این نکات را رعایت کنید.
صمیمی شدن با نوجوان

صمیمی شدن با نوجوان راه خودش را دارد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نوجوانی حساس ترین دوران زندگی هر فرد است پس والدین باید در رفتار با نوجوانان نکاتی را در نظر بگیرند و با صمیمی شدن با فرزندشان از آسیب های این دوران جلوگیری کنند.
جملات مخرب به کودک

این چند جمله را هرگز به کودک تان نگویید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین برای تربیت کودک خود بدون آگاهی از جملات مخربی استفاده می کنند که تاثیرات منفی بر ذهن و روحیات کودک می گذارد و اعتماد به نفس آن ها را تخریب می کند.
بدرفتاری با کودک

اگه کسی با بچه تون بد رفتاری کرد شما باید چیکار کنید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هیچ والدینی تحمل بدرفتاری دیگران با فرزندش را ندارد و اجازه چنین کاری را نمیدهد، اما در شرایطی که این اتفاق افتاد باید با آن مقابله شود.
انگیزه یادگیری کودکان

شگرد ایجاد انگیزه یادگیری در کودکان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
والدینی که می خواهند فرزندشان در یادگیری و درس خواندن همیشه موفق باشند ابتدا باید با راهکارهای مناسب در کودکان انگیزه یادگیری ایجاد کنند.
رفتار بد والدین

تاثیرات مخرب رفتارهای بد والدین در زندگی کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین خیلی از اوقات با رفتار های خود باعث صدمه رسیدن به فرزندانشان می شوند این رفتارهای بد می توانند دعوا کردن، اعتیاد و غیره باشد.
صفحه 1 از 5