زامبی

مواد مخدر جدید

ماده مخدری که مصرف کننده را زامبی می کند

تاریخ انتشار : 8 آبان 1398زمان مطالعه : 8 دقیقه
مدیر کل دفتر حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از رشد 703 درصدی تنوع مواد روانگردان و مواد مخدر جدید طی 10 سال گذشته در جهان خبر داد.
زنی با دندان زامبی

گیر کردن دندان وحشتناک زامبی داخل دهان یک زن !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک زن آلابامایی برای زامبی شدن در جشن هالووین از چسباندن دندان های تقلبی زامبی داخل دهانش استفاده کرد و متاسفانه در دردسر بزرگی افتاد.
ماهی زامبی

کشف ماهی زامبی واقعی با چشمان خونی !! + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تا به حال ماهی زامبی دیده اید ؟ ماهی وحشتناک با چشمانی درست مثل کاسه خون که شکار یک ماهیگیر روس شد.
مرد زامبی

مرد زامبی گوشت پای دختر جوان را کند + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک توریست خارجی بعد از مصرف نوعی ماده مخدر به خانه ای حمله ور شد ، صداهای عجیب دختر و پسرجوان خانواده را از اتاقشان بیرون کشاند و در همان لحظه مرد زامبی به انها حمله ور شد.
دختر زامبی

کشف دختر زامبی واقعی در برزیل! + فیلم 16+

زمان مطالعه : 1 دقیقه
راننده ای در حال عبور از جاده ای متوجه یک انسان با حرکات عجیب و غریب رفت ، دختر زامبی که مشکوک به نوعی ویروس است توسط پلیس به مرکز منتقل شد.
تجویز اشتباه پزشک

تجویز اشتباه پزشک دختر زیبا را زامبی کرد! + تصاویر 18+

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر جوان که برای درمان زخمی کوچک بایستی نوعی دارو تزریق می کرد هرگز نمی دانست چنین عاقبت تلخی در انتظار اوست ، تجویز اشتباه پزشک زندگی او را نابود کرد.
زامبی ترسناک

حمله روباه زامبی به یک روستا! + عکس

تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
مردی که نیمه های شب متوجه صدای کوبیدن چیزی به درب خانه اش شد به سمت راهرو رفت و با دیدن صحنه تلاش زامبی ترسناک برای ورود به خانه ی او از ترس خشکش زد.
مورچه های زامبی

خون آشام ها و مورچه های زامبی در دنیای واقعی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مورچه های زامبی شده ای وجود دارند که شرایطی بسیار پیچیده را پشت سر می گذارند و کنترل ذهن خود را به دست نوعی قارچ انگلی می دهند.
زامبی

مواد مخدری که انسان را زامبی می کند! + تصاویر 13+

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که به مدت زیادی از این ماده مخدر کشنده استفاده کنند اعضای بدن خود را از دست می دهند، مصرف ماده مخدر کرکودیلی در استرالیا رواج پیدا کرده است و به زودی در این کشور زامبی ها به وجود می آیند.
کرم

کرم استخوان خوار یا زامبی در دریای مدیترانه + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اّکسداکس نام گونه ای از کرم ها است که معنی استخوان خوار را دارند که سابقا در اقیانوس اطلس و آرام یافت می شد ولی به تازگی در دریای مدیترانه هم یافت شده است.
زامبی

راهپیمایی زامبی ها در پاریس + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در جشنواره سالانه زامبی موبا ،این بار زامبی ها با گریم های وحشتناک خود به شهر پاریس حمله کرده و موجب سرگرمی ببندگان حاضر در خیابانها شدند.
کودکانی که زامبی شدند

کودکانی که زامبی شدند! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
صاحب شرکتی به نام بنتین در اقدامی خلاقانه و در عین حال ترسناک کودکان و نوجوانان و زنان باردار را به شکل یک زامبی ترسناک در آورده و از آنها در پزیشن های مختلف عکاسی کرده است.
دختر زامبی

دختر زامبی واقعی + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دختری 17 ساله که از یک بیماری بسیار نادر به نام "سندروم مردگان متحرک " رنج می برد زندگی همچون زندگی زامبی ها را تجربه می کند و درست مثل آنها حس از دست دادن اعضای بدنش را دارد.