نکات خرید

خرید فرش
مواردی که باید هنگام خرید فرش برای خانه به آن توجه کنید عبارتند از : کیفیت، ماندگاری ، تفاوت دستباف و ماشینی و آلرژی زا بودن فرش.
فرش

فرش تقلبی نخرید! راهنمای خرید فرش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای خرید فرش ماشینی به چه معیارهایی باید توجه کرد تا فرش تقلبی نخریم؟ چگونه می توان بهترین فرش ماشینی را تشخیص داد و انتخاب کرد؟ قبل از خرید فرش شناسنامه آن را ببینید. در شناسنامه فرش اطلاعات شانه و تراکم فرش درج می شود.
خرید لوازم خانگی

شگرد تشخیص لوازم خانگی اصل از تقلبی هنگام خرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما هم هنگام خرید لوازم خانگی با چالش محصولات اورجینال و تقلبی روبرو هستید به کمک شگرد های تشخیص لوازم خانگی اصل از تقلبی باخیال آسوده خرید کنید.
صرفه جویی در خرید

8 ترفند جالب برای اینکه موقع خرید پولهات خرج نشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم جزء افرادی هستید که در خرید مثل آب خوردن پول خرج میکنید نگران نباشید ترفند های بسیار جالب برای صرفه جویی در خرید و پس انداز پول به کمک شما آمده اند.
خرید آبگرمکن

راز خرید یک آبگرمکن مناسب و با کیفیت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قبل از خرید آبگرمکن باید اطلاعات کافی برای داشتن یک انتخاب درست داشته باشید، بنابراین بهتر است با انواع آبگرمکن های موجود در بازار و مزایا و معایب آن ها آشنا شوید.
خرید کالسکه

فوت و فن خرید کالسکه خوب برای سیسمونی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کالسکه یکی از مهم ترین وسایل حمل ونقل کودک است و حمل کودک را برای پدر و مادر آسان میکند. انتخاب یک کالسکه خوب و مطمئن سبب حفظ امنیت و آسایش کودک، می شود.
خرید جاروبرقی

راهنمای خرید جاروبرقی قوی و با کیفیت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به دنبال خرید جارو برقی باشید که در آیند از خرید آن پشیمان نشوید. به این منظور بهتر است تا با دانش و آگاهی به خرید جاروبرقی خوب برای خود بپردازید.
آسیاب برقی

راهنمای خرید بهترین آسیاب برقی بازار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آسیاب برقی یکی از کاربردی ترین لوازم برقی آشپز خانه است که می توانید با استفاده از این ابزار جادویی طعمی لذیذ و تازه به غذاهایتان بدهید.
خرید کمد لباس

نکاتی که باید قبل از خرید کمد لباس بدانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیش از انکه برای خرید کمد لباس و جالباسی به بازار بروید بهتر است بدانید که کدام موارد در انتخاب یک کمد مناسب و کاربردی اهمیت دارد.
عوارض ظروف استیل

از عوارض ظروف استیل چیزی میدانید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتقال کم حرارت و چسبیدن مواد غذایی به ظروف چند نمونه از عوارض استفاده از ظروف استیل در آشپزی و آشپزخانه است، البته رعایت نکات مهم برای خرید و نگهداری ظروف استیل مهم است.
خرید مواد غذایی

اشتباهاتی که هنگام خرید مواد غذایی مرتکب می شویم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اصول خرید مواد غذایی را بیاموزید تا از اشتباهات رایج در هنگام خرید مواد غذایی که باعث صرف هزینه های هنگفت می شود، مصون بمانید.
خرید لوازم تحریر

برای بچه ها چه لوازم تحریری بخریم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در روزهای قبل از بازگشایی مدارس که والدین و دانش آموزان به دنبال خرید لوازم تحریر هستند باید به نکات مهمی توجه کنند تا لوازم با کیفیت و مناسب تهیه کنند.
خرید مواد غذایی

موقع خرید مواد غذایی خیلی حواست به این چیزها باشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد از سوپر مارکت ها خرید می کنند اما در زمان خرید نکاتی وجود دارد که رعایت نکردن آنها باعث بیشتر شدن هزینه و خرید محصولات اشتباه می شود.
خرید لوازم آرایشی

مثل آرایشگرهای حرفه ای لوازم آرایش بخرید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
انتخاب و خرید لوازم آرایش خوب و با کیفیت در حفظ زیبایی و سلامت پوست شما تاثیر زیادی دارد. بنابراین هنگام خرید انواع لوازم آرایشی به نکات مهمی توجه کنید.
 پشیمانی بعد از خرید

راه حل اونهایی که همیشه بعد خرید پشیمون میشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خرید کردن برای همه انسان ها کار لذت بخشی است، اما بعضی اوقات خریدهایمان از روی فکر و برنامه ریزی نیستند و ممکن است بعد از خرید احساس پشیمانی داشته باشیم.
صفحه 1 از 6