نکات خرید

 پشیمانی بعد از خرید
خرید کردن برای همه انسان ها کار لذت بخشی است، اما بعضی اوقات خریدهایمان از روی فکر و برنامه ریزی نیستند و ممکن است بعد از خرید احساس پشیمانی داشته باشیم.
خرید با کودک

اگه خرید با بچه برات مکافاته راه حلت اینجاست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از کودکان علاقه ای به خرید ندارند پس با رفتارشان خرید را برای شما دشوار میکنند اما شما میتوانید با چند راهکار، خرید را برای آنها سرگرم کننده کنید.
راهنمای خرید غذاساز

آنچه هنگام خرید غذاساز باید چک کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
غذاساز ابزاری کار آمد از وسایل آشپز خانه است که در دو نوع وجود دارد برای خرید بهترین غذاساز باید به این نکات توجه کنید تا از خرید خود پشیمان نشوید.
خرید چمدان

اینو بخون تا موقع خرید چمدان سرت کلاه نره

زمان مطالعه : 10 دقیقه
چمدان یکی از ضروری ترین وسایل مربوط به سفر است و باید قبل از خرید با نکات طلایی که شما را برای انتخاب بهترین و مناسب ترین چمدان راهنمایی میکند، آشنا شوید.
لیست خرید خانه

نکات کلیدی برای آماده کردن لیست خرید خانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر زمان کافی برای خرید ندارید و دیر به دیر برای منزل خرید می کنید، قبل از رفتن به خرید با رعایت اصول و نکات مهم لیستی از اقلام مورد نیاز خانه تهیه کنید.
عادات ثروتمندان

چیزهایی که پولدارها سمت خریدش نمیرن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بر خلاف تصورتان افراد ثروتمند برای هر چیزی هزینه نمی کنند و مدام در حال خرید نیستند. این افراد اصول و عادات خاصی در پول خرج کردن دارند.
میوه های تابستانی

ترفند خرید هندوانه ، طالبی و خربزه رسیده و شیرین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تشخیص هندوانه قرمز، خربزه رسیده و خوب و همچنین طالبی شیرین برای افراد کار دشواری است که با در نظر گرفتن این چند نکته به راحتی می توان میوه خوب را تشخیص داد.
صرفه جویی

کاهش هزینه ها با چند تغییر لایف استایلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از مردم به دنبال راهی برای کاهش هزینه های زندگی هستند؛ پیدا کردن این تکنیک ها کار چندان سختی نیست اما به شرایط زندگی شما کمک بسیاری می کند.
خرید ظروف تفلون

اصول خرید ظروف تفلون بدون توجه به تبلیغات

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ظروف تفلون به دلایل نچسب و سبک بودن، پخت و پز با مصرف روغن کمتر و ... از محبوبیت بالایی برخوردار است، البته برای خرید ظروف تفلون مناسب و با کیفیت باید به برخی نکات توجه داشت.
کاهش مصرف پلاستیک

20 راهکار ساده برای کاهش مصرف پلاستیک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خودداری از مصرف هر گونه ماده پلاستیکی غیرممکن است، اما راه های موثری وجود دارد که می توان با کمک آن ها مصرف پلاستیک را کاهش داد و از جایگزین های مناسب استفاده کرد.
خرید لوازم آرایشی

مثل آرایشگرهای حرفه ای لوازم آرایش بخرید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
انتخاب و خرید لوازم آرایش خوب و با کیفیت در حفظ زیبایی و سلامت پوست شما تاثیر زیادی دارد. بنابراین هنگام خرید انواع لوازم آرایشی به نکات مهمی توجه کنید.
نکات خرید میوه

نکات واجب این روزها برای خرید میوه و مواد غذایی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
این روزها به دلیل وجود ویروس های زیاد در طراف باید بیشتر حواسمان به بهداشت باشد، از این رو برای خرید مواد غذایی باید نکاتی را رعایت کنید تا سلامتتان حفظ شود.
خرید فرش

نکات مهم در مورد خرید فرش که هرکسی نمیداند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مواردی که باید هنگام خرید فرش برای خانه به آن توجه کنید عبارتند از : کیفیت، ماندگاری ، تفاوت دستباف و ماشینی و آلرژی زا بودن فرش.
خرید رفتن

با این آدم ها هیچ وقت خرید نرو!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فرد همراه با ما در خرید نقش بسزایی در نتیجه خریدمان ایفا می‌کند بنابراین با توجه به برخی خصوصیات افراد از انتخاب آن ها به عنوان همراه خرید جلوگیری کنید.
خرید سالم

رازی پنهان برای خرید سالم مواد غذایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مواد غذایی سالم در روتین زندگی شما تغییرات زیادی ایجاد می کند و سلامت شمارا تحت تاثیر قرار می دهد، پس بهتر است در زمان خرید مواد غذایی نکاتی را رعایت کنید.
صفحه 1 از 6