ورزش درمانی

ورزش ویلیامز
ورزش ویلیامز ورزشی ایمن برای رفع مشکلات مفاصل ستون فقرات، لغزش مهره کمر موثر است. ورزش های خم کردن کمر نیز از ورزش های ویلیامز است.
ورزش قبل خواب

قبل خواب ورزش کنیم یا نه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بطور کلی ورزش منظم برای سلامت بدن بسیار ضروریست. اما در مورد مفید یا مضر بودن ورزش قبل از خواب باید به نوع ورزش و زمان مناسب آن توجه کنید.
درمان تی ام جی

ورزش های درمانی برای درد فک ( ناهنجاری TMJ )

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تی ام جی یک نوع سندروم است که مربوط به فک است و غذا خوردن ، صحبت کردن ، بلعیدن اشخاص را مشکل می کند.
انگیزه در ورزش

راه حل شمایی که انگیزه ی ورزش ندارید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انگیزه در ورزش از موارد مهم در شروع ورزش کردن است ما با داشتن انگیزه می توانیم به اهداف مان در هر مسیری برسیم یکی از این اهداف می تواند ورزش باشد.
ورزش مچ دست

تقویت و رفع مشکلات مچ دست با چند ورزش ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر از مشکلات و دردهای مچ دست رنج می برید می توانید به راحتی با چند حرکت ورزشی آسان از شر آن ها خلاص شوید و قدرت دستان خود را افزایش دهید.
ورزش سنگ کلیه

دفع راحت سنگ کلیه با حرکات یوگایی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افراد زیادی امروزه درگیر بیماری زجر آوری هستند که به آن سنگ کلیه گفته می شود. راه های زیادی برای کمک به دفع بهتر سنگ وجود داردکه یکی از بهترین روش ها یوگا است.
فواید دویدن

فقط روزی چند دقیقه بدوید تا ...

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اگر می خواهید انرژی تان زیاد شود، هوایی به سرتان بخورد، چند کیلوگرم وزن کم کنید، مفاصل و قلب تان قوی تر شود، حتما از همین امروز دویدن نرم را شروع کنید.
ورزش در فصل بهار

رازهای فیتنس شدن در فصل بهار

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ورزش در فصل بهار علاقه مندان خاص خود را دارد و بسیاری از افراد به دلیل از بین رفتن سرما و راحتی تمایل زیادی به ورزش در بیرون از منزل تمایل دارند.
متخصص طب فیزیکی

چه افرادی توسط متخصص طب فیزیکی درمان می شوند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از طریق فیزیوتراپی ورزش درمانی و راه های دیگر به نیازهای جسمی، عاطفی و اجتماعی بیمار پاسخ می دهند و او را درمان می کند.
حرکات ورزشی

ورزش های مناسب در حین کار با کامپیوتر + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این بخش از مجله سلامت نمناک حرکات و کارهای مهم مراقبت از سلامت و خوش اندامی بدن در طول استفاده از رایانه را به صورت مرحله به مرحله برایتان جمع آوری کرده ام که مشاهده می کنید.
در رفتگی مکرر شانه

در رفتگی مکرر شانه شما و راه حل ما + آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که دچار بی ثباتی و در رفتگی مکرر شانه می شوند برای رهایی از این مشکل می توانند از برنامه ورشی مناسب برای تقویت مفاصل شانه ها استفاده کنند.
مشورت قبل از ورزش

افرادی که قبل از ورزش حتما باید با پزشک مشورت کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که مبتلا به یک بیماری خاص هستند و قصد شروع تمرینات یک رشته ورزشی را دارند باید قبل از ورزش با پزشکان متخصص مشورتی داشته باشند.
پیاده روی

بهترین ساعت روز برای پیاده روی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیاده روی که بر اساس زمانی مشخص در طول هفته انجام شود برای بهبود سلامتی بسیار مفید است. همچنین برای کنترل بسیاری از بیماری ها کار آمد است.
ورزش پوکی استخوان

ورزش های مناسب برای کسانی که پوکی استخوان دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که مبتلا به پوکی استخوان هستند می توانند با ورزش به تقویت عضلات و استخوان های خود کمک کنند اما ورزش هایی مخصوص که موجب شکستگی استخوان هایشان نشود.
ورزش زیاد

این نشانه های نگران کننده محصول ورزش زیاد است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مثل هر مورد و هر کار دیگری ورزش هم زیادش خوب نیست و عوارض دارد ، اگر در بدنتان نشانه هایی که گفته می شود را مشاهده می کنید بهتر است زمان و حجم تمرینات ورزشی خود را کم کنید.
صفحه 1 از 2