کمر درد

درد پایین کمر
درد پایین کمر به علت مشکلاتی مانند سیاتیک، تنگی کانال نخاع و مشکلات مادرزادی رخ می دهد اما با تغییر سبک زندگی می توان به آن غلبه کرد.
کمر درد هنگام نشستن

چرا موقع نشستن کمرم درد میگیره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به مدت طولانی پشت میز می نشینید بدون شک کمر درد را تجربه کرده اید پس با راهکارهای بهبود کمر درد حاصل از نشستن آشنا شوید.
خواب کمر درد

مدل مناسب خواب افرادی که پایین کمرشون درد میکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که احساس درد در قسمت پایین کمر دارند حتما باید پوزیشن مناسب برای خواب خود انتخاب کنند، حالت صحیح خوابیدن یک ترفند عالی برای بهبود درد پایین کمر است.
گودی کمر

کسانی که گودی کمر دارند بدانند که ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گودی کمر به قوس و فرورفتگی شدید ستون فقرات گفته می شود که موجب کمردرد می شود و در هر سنی به دلایل مختلفی از جمله چاقی ایجاد می شود.
درمان کمردرد

راههایی برای درمان کمردرد بدون جراحی و دارو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خیلی از کمردرد ها با استراحت و رعایت نکات ضروری درمان می شوند اما اگر میخواهید دیگر دچار کمردرد نشوید ورزش های ساده تقویتی کمر را در خانه انجام دهید.
کمردرد رانندگی

نکاتی برای آنکه حین رانندگی کمردرد نگیرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دانستن نحوه نشستن در اتومبیل می تواند از کمردرد و دردهای ناحیه ستون فقراتتان جلوگیری کرده و این اطمینان را به شما بدهد که می توانید یک مسافرت خوب را در پیش داشته باشید.
درمان گرفتگی عضلات کمر

راه رهایی از گرفتگی عضلات کمر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گرفتگی عضلات کمر ممکن است به علت کم آبی بدن رخ دهد که با لرزش و سفت شدن همراه است و عواملی مثل ورزش و تقویت عضلات در درمان آن تاثیر گذارند.
علائم کمردرد کرونا

کمردرد کرونا چه مدلیه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمردرد یکی از علائم مختلف ابتلا به ویروس کرونا است البته نه هر نوع کمردردی، کمردرد مرتبط با ویروس کرونا مشخصات و علائم خاص خود را دارد!
کمر درد

نوعی شلوار که موجب کمر درد می شود!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمر درد در زنان و مردان علل متعددی دارد که برخی از آنها به نظر عجیب می رسند اما مطالعات و بررسی ها درست بودن آنها را ثابت می کند.
کمر درد شدید

خطری در کمین زنانی که کمر درد دارن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کمر دردهای شدید با بلند کردن اجسام سنگین و.. بیشتر در بدن ظاهر می شوند اما در خانم ها برخلاف آقایان، کمر درد شدید نشان دهنده هشدار جدی است چرا که...
درمان کمردرد پشت میز نشینی

حرکاتی برای رهایی از کمردرد پشت میز نشینی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در اثر نشستن زیاد پشت میز کمر دچار درد شدید و طاقت فرسایی می شود برای درمان کمردرد حاصل از پشت میز نشینی در محل کارتان ورزش های کششی انجام دهید.
تسکین کمردرد

کمردرد را بدون ورزش آرام کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تسکین کمردرد از معضلات امروزه بسیاری از افراد جهان است افراد شاغل به دلیل ساعت کار طولانی و یا افراد پیر به دلیل بالا رفتن سن به دنبال تسکین درد کمر خود هستند.
درمان کایروپراکتیک

کایروپراکتیک ، درمان استخوان درد بدون جراحی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کایروپراکتیک به روش درمانی مناسبی برای درد استخوان ها گفته می شود که با مراجعه به پزشک متخصص بدون عمل جراحی می توانید بهبود پیدا کنید.
کمر درد کودکان

وقتی کمردرد کودک نگران کننده می شود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمر درد کودکان می تواند به دلایل مختلفی مثل بر دوش کشیدن کیف های سنگین باشد ولی اگر این کمردرد ادامه دار باشد مشکوک به ابتلا به بیماری هستند.
کیسه آب گرم

یه کیسه آب گرم و این همه کاربرد ؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همیشه برای رفع درد کمر و گردن و غیره که ناشی از کار زیاد است شروع به ماساژ دهی می کنیم در صورتی که با کیسه آب گرم به راحتی می توان درد را تسکین داد.
صفحه 1 از 4