خوشبختی

تست خوشبختی
خوشبختی موضوعی نسبی است و افراد به میزان ها متفاوتی نسبت به یکدیگر احساس خوشبختی می کنند ما برای سنجش نسبی آن تستی را برای شما آورده ایم.
رسیدن به خوشبختی

راه رسیدن و لمس خوشبختی در زندگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انواع مختلفی از خوشبختی در زندگی وجود دارد و برای رسیدن به آن ها باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت، البته انواع مختلف خوشبختی در بدن انسان تاثیراتی دارد.
خوشبختی

خوشبختی شما را چه شکلی می کند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افرادی که در زندگی به معنای واقعی خوشبختی را درک کرده و حضورش را در زندگی شان احساس میکنند معمولا با ویژگی های خاصی شناخته میشوند.
درک خوشبختی

چرا در زندگی احساس خوشبختی نمی کنید؟ + راه حل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عوامل گوناگونی باعث می شوند که احساس خوشبختی در زمان های مختلف دچار تغییر شود اما درک حس خوشبختی تا حدودی ارادی و حاصل انتخاب خود ما است.
احساس خوشبختی

چگونه در زندگی احساس خوشبختی عمیق کنیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آیا می دانیداحساس خوشبختی و شادمانی چیست؟ و به چه چیزهایی وابسته است؟ جواب سوالات خود را در این بخش از نمناک بیابید.
داشتن فرزند

داشتن فرزند حس خوشبختی را در شما بالاتر میبرد؟!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پژوهشگران دریافتند که افرادی که در خانه فرزند دارند نسبت به افرادی که فرزندی در خانه ندارند از زندگی شان راضی ترهستند پس داشتن فرزند ارتباط مستقیمی با حس خوشبختی والدین دارد.
حسادت

حسادت مانع موفقیت و خوشبختی در زندگی است

زمان مطالعه : 1 دقیقه
حسادت کردن اغلب در بین خانوم ها رواج دارد و هنوزم که هنوز دلیل آن معلوم نشده است.بیشتر خانوم ها نمیتوانند حس حسادت را از خود دور کنند یا از بین ببرند و حسودی کردن مشقله روزانه آن ها شده است.
خانواده

20 شماره مهم خوشبختی یک خانواده

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از رموز خوشبختی در خانواده ، کسب تکنیک ها ومهارت های زندگی است که زوجین در سایه ی انجام این مهارت ها می توانند خوشبختی و شادی را به همسرشان هدیه کنند. در این بخش سعی شده پاره ای از این مهارت ها بررسی شود.
خوشبختی

کلیدهای تضمین خوشبختی در زندگی مشترک!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای خوشبختی هزار و یک راه وجود دارد که میتواند تضمینی باشد برای داشتن ازدواجی موفق و بدون دردسر که ادامه این مطلب به آنها اشاره میکند.
خوشبختی

موانع دستیابی به هدف و خوشبختی کدامند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با رعایت یکسری نکات مهم می توان به خوشبختی و رضایت از زندگی دست یافت. در این مطلب موانع دستیابی به این هدف معرفی می شوند.
حس خوشبختی

ازخوشبختی های کوچکتان لذت ببرید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شنیدن آهنگ مورد علاقه تان از رادیو ،هوای خوبی که انتظارش را ندارید،داشتن فردی که دوست تان دارد و داشتن شغلی که به کمک آن می توانید قبض های تان را بپردازید همه ی اینها خوشبختی های کوچکیست که نباید نادیده بگیریم.
خوشبختی با پول

ثابت شد که پول خوشبختی می آورد !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پول شاید مهم ترین چیز دنیا نباشد ولی روی مهم ترین چیزها یعنی غذا , خانه , لباس , تحصیلات تاثیر میگذارد . وقتی پول نباشد از غذا و لباس خوب خبری نیست.
ازدواج

راهکارهایی طلایی برای تضمین خوشبختی در ازدواج

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نتیجه ازدواجی که با عشق و تفاهم متقابل شروع می شود، تقریباً قابل پیش بینی است. و مهمتر اینکه، موفقیت ازدواج به عواملی بستگی دارد که کنترل آن در دست خودتان است.
رشته دانشگاهی

خوشبختی شما در گرو کدام رشته دانشگاهی است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مشاغل مختلف برای تیپ های شخصیتی متفاوت می تواند آینده و خوشبختی افراد را تضمین کند. ارتباط مستقیمی میان رشته دانشگاهی محصلین و روحیه آنها وجود دارد که با توجه به آن می تواند درصد موفقیت را بسیار بالا ببرد.