سبک زندگی

تغییر در زندگی
اغلب افراد دوست دارند در زندگی خود تغییرات مثبتی را ایجاد کنند اما افراد کمی برای رسیدن به این مهم تلاش می کنند، 8 قدم برای ایجاد تغییر در زندگی وجود دارد.
برخورد با تمسخر

وقتی کسی مسخره ات میکنه ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هنگامی که افراد شما را مورد تمسخر قرار می دهند شما عصبانی و ناراحت می شوید درحالی که شما می توانید با در پیش گرفتن چند راهکار به بهترین شکل با این افراد برخورد کنید.
خوشحال نشدن

دلیل اینکه دیگه هیچی خوشحالتون نمیکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه به دلیل مشغله های زیای که افراد دارند شادی کاهش یافته و خوشحال شدن سخت شده است اما بدانید که باید زندگی شاد و لذت بخشی داشته باشید تا به اهداف خود برسید.
در حق خودت

کارهایی که نباید در حق خودت انجام بدی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اشتباهاتی که افراد در حق خودشان انجام میدهند از دلایل شکست و ناکامی آنها در زندگی است پس برای داشتن زندگی شاد باید رفتار های اشتباه را از زندگی حذف کنند.
اشتباهات مالی

خانم، این عادات پولی شما شوهرت رو فراری میده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکلات مالی دلیل مهمی برای خراب شدن یک رابطه است؛ و در صورتی که درست مدیریت نشود هرروز بدتر از قبل سر باز میکند و به چشم می آید.
قضاوت دیگران

چطور بی خیال قضاوت کردن دیگران شویم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از افراد از قضاوت شدنشان توسط دیگران ناراحت می شوند و ترس از حرف مردم دارند، برای این مشکل راه حل هایی وجود دارد که برای رفع ترس و رهایی از قضاوت مردم بسیار کاربردی است.
خوب کردن حال

اینطوری، بدون زحمت حالتو خوب کن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای آنکه حال بد را به حال خوب سوق دهیم، همیشه نیاز به پول نیست و پول تنها یک راه ساده برای رسیدن به خوشحالی است. اما چگونه بدون هزینه به حال خوب برسیم؟
سوال در مورد زندگی

سوالی که همه باید در مورد زندگی از خود بپرسند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای ایجاد تحول و دگرگونی یا شناخت بهتر در مورد خود بایستی چندین سوال در مورد زندگی و کار و شخصیت و.. از خودتان بپرسید.
بعد ازدواج

بعد از ازدواج اینا رو ندونی باختی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد از ازدواج بین زوجین معمولا اشتباهات رفتاری زیادی وجود دارد که ممکن است به زندگی آسیب بزند، پس بهتر است نکات رفتاری مناسب بعد از ازدواج را بدانید.
نشانه های بیشعوری

بیشعوری یعنی این چیزها رو ندونی 

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از خصوصیات رفتاری وجود دارد که شمارا فردی بادرک و شعور نشان می دهد، اما بعضی رفتار ها از شما یک فرد بیشعور می سازد بهتر است نشانه این رفتار هارا بدانید.
جبران اشتباهات کاری

10 گام تا جبران هر اشتباهی در گذشته و حال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در محل کار اشتباهی کردید که به دیگران آسیب رساند آن را از رئیستان پنهان نکنید و سعی کنید خودتان این موضوع را به او بگویید همچنین از برنامه خود برای جبرانش توضیح دهید.
قانون کارما

تعریف کامل قانون کارما و 12 قانون اصلی آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قانون کارما در زندگی ما تاثیر مثبتی دارد و اگر این قوانین الگوی رفتار و عمل شما در کار و زندگیتان باشد حتما به پیشرفت و موفقیت خواهید رسید.
شروع دوباره زندگی

دوست داری زندگیت رو متحول کنی؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داشتن سبک زندگی عادی و البته بدون هدف، هر امیدی را از ما سلب می کند و این در حالی است که شما می توانید با رعایت چند نکته، سبک زندگی خود را تغییر دهید.
چگونه معمولی نباشیم

اگر از معمولی بودن خسته اید ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چگونه معمولی نباشیم؟ سوال ساده ای که پاسخ به آن نیازمند تعریف درست از معمولی بودن است که می تواند از فردی به فرد دیگر متغیر باشد.
یکنواختی زندگی

این شکلی زندگیتو از یکنواختی نجات بده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هیجان بخش سرگرم کننده ی زندگی است و یکنواختی زندگی باعث کسل شدن و بی انگیزه شدن در زندگی میشود. با انجام چند راهکار ساده تنوع به زندگی برخواهد گشت.
صفحه 1 از 9