خشکی پوست

خشکی پوست بینی

بینی شما هم پوسته پوسته میشه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پوسته پوسته شدن اطراف بینی و خشکی پوست روی بینی دلایل مختلفی مانند کم آبی بدن یا تغییر آب و هوا دارد اما با روش های مراقبت پوست می توانید از خشکی پوست بینی جلوگیری کنید.
مراقبت از پوست خشک

یک برنامه کامل برای مراقبت از پوست خشک + تغذیه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی افراد معمولا در فصل زمستان از خشک شدن پوستشان رنج می برد و باید در این شرایط توصیه ها و مراقبت های لازم را انجام دهند تا پوستی شاد و با طراوت داشته باشند.
خشکی دور چشم

درمانی برای خشکی پوست دور چشمتان

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خشکی پوست اطراف چشم می تواند به دلیل شرایط آب و هوایی و کم خوابی باشد. روش هایی وجود دارد که می توانید از پوست دور چشم محافظت و از خشکی آن جلوگیری کنید.
ماسک پوست خشک

نرمی کامل پوست های خشک با ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خشکی پوست یکی از علل اصلی پیری و چروک شدن صورت است. با ساخت و استفاده از ماسک های مناسب پوست خشک با مواد طبیعی و گیاهی از پیری و خشکی پوست جلوگیری کنید.
دمنوش نرمی پوست

دمنوش هایی که پوستتان باید بخورد !

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از نسخه های گیاهی و طبیعی نرمی پوست صورت و بدن دمنوش هایی است که با توجه به مزاج فرد تجویز می شود و به صورت لوسیون هم استفاده می شوند.
پوسته پوسته شدن صورت

درمانی راحت برای پوسته پوسته شدن صورت

زمان مطالعه : 15 دقیقه
علت پوسته پوسته شدن صورت چیست و چگونه می توان آن را درمان کرد؟ برای پوسته پوسته شدن صورت استفاده از درمان های گیاهی و طب سنتی بسیار مناسب و کاربردی هستند.
خشکی دور لب

چرا پوست دور لبم اینقدر خشکه ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هر چند که خشکی اطراف دهان و لب یک مشکل حاد و بسیار جدی نیست اما برای افراد آزار دهنده است، با استفاده از چند راهکار مناسب می توان برای رفع و درمان خشکی دور لب اقدام کرد.
وازلین

تاثیرات شگفت آور وازلین بر روی پوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وازلین ماده ای شیمیایی است که با مهر و موم کردن منافذ پوستی و نفوذناپذیری پوست مانع از خشکی آن خواهد شد و باعث نرمی و حفظ رطوبت پوست میشود.
درمان ترک پوست

چطور با روغن نارگیل همه ترکهای پوستی را درمان کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید ترک های پوستی چه نشانه هایی دارد و چگونه درمان می شود؟ یکی از بهترین روش ها برای درمان ترک های پوستی استفاده از روغن نارگیل است.
کاکائو برای پوست

جادوی کاکائو برای زیبایی و سلامت پوست

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کاکائو و کره کاکائو علاوه بر طعمشان برای سلامت پوست و بدن بسیار مفید هستند و یکی از بهترین فواید آن درمان ترک های پوستی می باشد.
خشکی پوست

راهی برای خشک نشدن پوست در پاییز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با آغاز فصل پاییز به تدریج خشکی روی پوست دست و صورت پدیدار می شود و باید برای آن راه حلی پیدا کنیم، رعایت برخی نکات به مراقبت از پوست در برابر خشک شدن در پاییز کمک شایانی می کند.
درمان خشکی پوست

درمان “خشکی پوست” با روش های خانگی و طبیعی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خشکی پوست مشکلی است که بسیار از افراد از آن رنج می برند، بنابراین بهتر است از بهترین روش ها استفاده کنید و “خشکی پوست” را درمان کنید.
آب رسانی پوست

ترفند آبرسانی حرفه ای پوست در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لایه برداری، هیدراته کردن و آبرسانی پوست در خانه و با استفاده از مواد طبیعی هم ممکن است، البته برای آبرسانی پوست با مواد طبیعی در خانه هم ترفندهای مختلفی وجود دارد.
درمان خشکی پوست

درمان سریع خشکی پوست صورت و بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد در فصل سرما دچار خشکی پوست بدن و صورت می شوند که باید با روش های مناسب و طبیعی آن را درمان کنند.
خشکی پوست

چه زمانی خشکی پوست نشانه بیماری جدی است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن پوست خشک می تواند مشکلات بسیار جدی را برای سلامتی به افراد هشدار دهد، به طور مثال بیماری دیابت با خشکی پوست در ارتباط است.
صفحه 1 از 3