ارگاسم

ارگاسم در زنان و مردان
ارگاسم در زنان و مردان متفاوت است هر کدام زمان خاص خود را برای رسیدن به اوج لذت نیاز دارند و همچنین تفاوت عمده ای در ریکاوری مجدد بین آن ها وجود دارد.
فواید ارگاسم

ارگاسم برای زن بیشتر فایده دارد یا مرد ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ارگاسم هم برای زنان و هم برای مردان فواید بسیاری دارد مانند درمان سردردهای میگرنی و بهبود خلق و خو و جلوگیری از بیماری ها، همچنین به باروری نیز کمک می کند.
ارگاسم در خواب

حقایق پشت پرده ارگاسم در خواب

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ارگاسم در خواب اتفاقی است که بسیاری از افراد آن را تجربه کرده اند. پاسخ به سوالات پیرامون محتلم شدن در خواب، چگونگی ایجاد و راههای جلوگیری از آن را در ادامه خواهید دانست.
ارگاسم مردان

مدت زمان طبیعی ارگاسم در مردان و آنچه نمیدانید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
متوسط زمانی که مردان برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارند چیزی حدود 3 تا 10 دقیقه است که با توجه به شرایط جسمی متفاوت خواهد بود.
ارگاسم زنان

علت اینکه برخی از زنان به ارگاسم نمیرسند چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اینکه بعضی از زنان به ارگاسم نمی رسد علل مختلفی می تواند داشته باشد گاهی یک بیماری یا نارضایتی ها و اضطراب باعث آن می شود.
ارگاسم زنان

زنانی که به ارگاسم نمی رسند حتما ....

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در جریان روابط جنسی، درصد زیادی از خانم ها ، ممکن است هرگز به اوج لذت و ارگاسم نرسند و یا برخی از زنان تظاهر به رسیدن ارگاسم داشته باشند و از مطرح کردن آن اجتناب داشته باشند.
رابطه جنسی

خطرات رابطه جنسی با ارگاسم ناقص!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رابطه جنسی موفق گاهی بنا به دلیل برخی شرایط نامساعد صورت نمیگیرد. ناقص بودن رابطه زناشویی و ارگاسم خطرات جدی را برای سلامت جسمی و روحی زن و مرد به دنبال خواهد داشت.
درمان درد با ارگاسم

8 دردی که با ارگاسم درمان می شوند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تعجب نکنید که برقرای رابطه جنسی سالم و ارگاسم در برخی موارد بهترین و سریعترین راه درمان بسیاری از دردها مانند سردرد است.