طب سنتی

خواص شیره ارده
شیره ارده یکی از مواد مغذی است که مصرف آن خواص بسیاری برای سلامت بدن دارد و کاهش وزن و درمان ضعف عمومی تنها چند نمونه از خواص عالی شیره ارده می باشد.
تغذیه در پاییز طب سنتی

شروع پاییز با اصول تغذیه ای طب سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در فصل پاییز با توجه به سرد شدن تدریجی هوا باید علاوه بر پوشش مناسب به نکات تغذیه ای هم توجه ویژه ای داشته باشیم، توصیه های تغذیه ای طب سنتی برای جلوگیری از بیمارشدن در پاییز بسیار مهم است.
نسخه بوعلی سینا

نسخه بوعلی سینا برای سالم ماندن در پاییز

زمان مطالعه : 1 دقیقه
درمان بر پایه طب سنتی روشی است که امروزه بسیاری از انسان ها از آن برای پیشگیری یا درمان بیماری ها استفاده میکنند، و این روش قدمت بسیار بالایی دارد.
بی خوابی

بوعلی سینا با بی خوابی چه می کرد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی خوابی یک اختلال است که عدم توجه به درمان آن می تواند عوارض ناگواری برای بدن داشته باشد شما می توانید با کمک طب سنتی این اختلال را درمان کنید.
تابستان و طب سنتی

تغذیه پیشنهادی طب سنتی برای تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با شروع فصل تابستان و تغییراب آب و هوا باید تغذیه خود را تغییر دهید و از مصرف برخی مواد غذایی پرهیز کنید تا آسیبی به سلامت شما وارد نشود.
کرم حلقوی پوست

قارچ و کرم حلقوی پوست از علت تا درمان خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکل کرم حلقوی پوست که در دسته قارچ های پوستی قرار می گیرد به طرق مختلف انتقال یافته و به سرعت رشد می کند، برای درمان می توانید از نسخه های طب سنتی استفاده کنید.
ضماد چیست

معنی ضماد و بهترین نوع آن در طب سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ضماد مخلوطی از داروهای طبیعی و مواد گیاهی برای درمان و مرهم انواع زخم ها و بیماری های پوستی است که روی پوست قرار می دهند و با یک پارچه روی آن را می بندند.
سوء مزاج سرد کبد

درمان سوء مزاج سرد کبد با پودر بیسموت + طرز تهیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کبد یکی از ارگان های مهم بدن است که از نظر عناصر مزاجی باید متعادل باشد درصورت نامتعادل بودن زمینه ایجاد بسیاری از بیماری ها را فراهم می آورد.
تغذیه

تغذیه پیشنهادی طب سنتی برای فصل بهار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هوا در فصل بهار به تدریج گرم می شود و سرمای زمستان تحلیل می رود. گرم شدن هوا باعث ضعیفی قدرت هاضمه شود پس بهتر است در فصل بهار از غذاهای سبک و متعادل استفاده کرد.
تغذیه در نوروز

خوراک خوب و سالم نوروز از نگاه طب سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رعایت نکات تغذیه ای برای سلامت بدن امری ضروری است که اهمیت آن در فصل بهار و به ویژه عید نوروز به دلیل تغییر طبع بدن بیشتر می شود.
چاقی با طب سنتی

چاقی بدون دارو ؛ این نسخه ها شگفت انگیزند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
به نظر متخصصان طب سنتی وزن می تواند علت بیماری باشد یعنی لاغری بیش از حد و یا افراط در اضافه وزن مستعد بیماری های شدیدی است.
غلبه بلغم

غلبه بلغم را با توصیه امامان درمان کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شما نیز اندام لاغری دارید ولی شکم شما بزرگ است؟ به احتمال زیاد شما دچار غلبه بلغم شده اید. غلبه بلغم خلط های چهارگانه در طب اخلاطی است.
گیاهان دارویی

خرید آنلاین لوازم طب سنتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از مردم این روزها برای درمان و یا حفظ سلامتی خود به سراغ طب سنتی میروند. طب سنتی هم مانند تمام کارها وسایل مخصوص به خود را دارد.
خواص خارخاسک

مهم ترین مصرف گیاه خارخاسک در طب سنتی چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خارخاسک گیاهی است که فواید دارویی و درمانی مناسبی دارد، همچنین گیاه خارخاسک برای سلامت بدن بسیار مفید است و به درمان برخی بیماری ها کمک شایانی می کند.
درمان کم خونی

معجون معجزه گر طب سنتی برای درمان کم خونی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
استفاده از روش های سنتی و نسخه های گیاهی به درمان کم خونی کمک شایانی می کند، در ادامه با علت، نشانه ها و روش های درمان کم خونی آشنا می شوید.
صفحه 1 از 3