تغذیه سالم

زیاده روی در خوردن
خوردن مواد غذایی سالم برای بدن مفید و لازم است اما برخی از مواد غذایی، زیاد خوردشان ضرر دارد و ممکن است آسیبی به سلامت بدن وارد کنند.
لاغری با خوردن همه چیز

هرچی دوست داری بخور اما لاغر شو

تاریخ انتشار : 20 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
تابه حال به این فکر کرده اید که بتوانید در رژیم غذایی خود همه چیز داشته باشید اما بازهم لاغر شوید؟ بله امکان پذیر است فقط ترفند هایی دارد.
برنج خوردن ژاپنی ها

ژاپنی ها چرا اینقدر برنج می خورن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه برنج در بین مردم ژاپن جزو وعده اصلی و رایج ترین غذاهای آن هاست. علت برنج خوردن زیاد ژاپنی ها فواید فوق العاده برنج بر سلامت بدن می باشد.
اهمیت لبنیات

اهمیت شیر و لبنیات برای افرادی که ورزش نمیکنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه مامیدانیم که مصرف شیر و لبنیات برای استخوان ها بسیار مفید است، مصرف محصولات لبنی فایده های بسیار زیادی دارد که به سلامت جسم کمک فراوانی میکند.
مضرات آبگوشت

افرادی که نباید آبگوشت بخورن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آبگوشت یکی از قدیمی ترین غذاهای ایرانی است که بسیار لذیذ و پر طرفدار است؛ اما این غذا هم مانند تمامی غذاهایی دیگر ضرر هایی دارد که برای عده ای خطرناک است.
تاثیر قهوه روی مو

تاثیر باورنکردنی نخوردن قهوه روی موها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در طول زندگی طبق بعضی از تصمیماتی که میگیریم یک سری از عادات روزمره خود را کنار می گذاریم، و ترک این عادت ها عوارض و فواید خاص خودش را دارد.
تغذیه و بی خوابی

علائمی که میگه مقصر بی خوابی شما تغذیه است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است پس از بیدار شدن از خواب بی قراری کنیم یا دچار درد عضلانی باشیم، تغذیه و رژیم غذایی نامناسب از عاملان اصلی بی خوابی و بد خواب شدن افراد است.
غذا

نشانه هایی که می گویند حساسیت غذایی دارید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
حساسیت به مواد غذایی چه کم چه زیاد برای بیشتر مردم نامی آشنا است. ولی علائم هر کدام می تواند متفاوت باشد در برخی موارد شدید و در برخی موارد خفیف می باشد.
تغذیه سالم

پزشکان بیشتر چه غذاهایی میخورند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پزشکان در طول روز چگونه تغذییه می کنند؟این سوال شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد،شاید شما نیز مشتاق دانستن این موارد برای داشتن تغذیه سالم تری باشید.
مواد مغذی برای مرد

مواد غذایی که همه مردها باید بخورن

زمان مطالعه : 13 دقیقه
مردان برای جبران کمبود ویتامین ها و حفظ سلامت بدن خود باید برخی از مواد غذایی مفید و ضروری را بیشتر در رژیم غذایی خود استفاده کنند.
مواد غذایی مفید برای زنان

15 پیشنهاد غذایی ویژه خانم ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه یکی از مهم ترین راه های رسیدن به سلامتی است که بسیاری از زنان به این موضوع مهم بی توجه اند که این بی توجهی می تواند آسیبات جدی به آن ها وارد کند.
غذای گیاهخواران

نکات واجب آشپزی مخصوص گیاهخواران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه خوار به کسانی گفته می شود که از گوشت حیوانات تغذیه نمی کنند؛ و اگر شما از یک رژیم گیاهخواری استفاده می کنید این رژیم باید شامل تمام مواد مغذی باشد.
مواد غذایی ریزش مو

با این خوراکی ها به ریزش موهات پایان بده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ریزش مو مشکل بزرگی است که همه به دنبال درمانی برای آن هستند، تغذیه سالم و اصولی میتواند کمک بزرگی در درمان ریزش موهای شما باشد.
تغذیه سالم

چند نکته برای وعده ناهار مادران دورکار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درزمان قرنطینه خانگی دورکاری فواید بیشماری دارد،امابرای آنکه دراین دوران به سلامتتان لطمه ای وارد نشودباید مراقب تغذیه خودباشید و برای آن برنامه ریزی کنید.
عوارض خوردن خوراکی

عوارض خوردن هله هوله بجای وعده غذایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عده ای به دلیل حجم کاری و وقت کم، اکثراغذاهای صنعتی و آماده را ترجیح میدهند چون راحت و دردسترس هستند اما این خوراکی ها دارای ضررهای بسیاری برای بدن هستند.
صفحه 1 از 6