اعضای بدن

عوارض لاک ناخن
لاک ناخن از جمله مواد آرایشی است که آسیبات زیادی به ناخن، دست و کل بدن وارد می کند، با انتخاب یک لاک مناسب عوارض آن را کمتر کنید.
کلیه

وظیفه ی اصلی کلیه در بدن چیست ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود کلیه ها در بدن بسیار مهم و ضروری است و کلیه ها وظیفه دفع مواد زائد بدن از راه ادرار را بر عهده دارند که در ادامه از عملکرد، آناتومی و ویژگی های اصلی کلیه مطلع خواهید شد.
سایز اعضای بدن

اعضای داخل بدن افراد چاق بزرگتر است ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سایز اعضای داخلی بدن هر فرد به سن، جنسیت، قد و وزن او بستگی دارد و اندازه ارگان های درونی افراد چاق و لاغر با یکدیگر یکسان نیستند.
جای خالی عضو بدن

وقتی عضوی از بدن درمیاد جای خالیش چی میشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انسان با برداشتن بعضی از اعضای بدن هم میتواند زندگی کند اما آیا می دانید وقتی یکی از اعضای بدن برداشته می شود، برای فضای خالی آن عضو در بدن چه اتفاقی می افتد؟
 کلیه چپ بالاتر

چرا کلیه چپ بالاتر از کلیه راست است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلیه انسان مانند یک فیلتر قوی برای مواد زائد در بدن عمل می کند. کلیه سمت چپ کمی بالاتر از کلیه سمت راست قرار دارد و معمولا اندازه آن نیز متفاوت است.
قطع انگشت دست

اگر تصادفی انگشت دستتان قطع شد چه کنید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قطع انگشت دست هنگام کار در آشپزخانه یا کارگاه شخصی اتفاق ناگهانی است که باید برای به حداقل رساندن عوارض آن برخی از نکات مهم بخش کمک های اولیه را بدانید.
اعضای بدن

اعضای بدنی که انسان های آینده نخواهند داشت !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از اعضای بدن انسان ها 15 عضو جزو قسمت هایی هستند که انسان نیازی به آن ها ندارد و بی استفاده بدن انسان را اشغال کرده اند.
اعضای پنهان بدن

اعضای ناشناخته و عجیب بدن که از آنها خبر ندارید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بدن ما هنوز رازهای کشف نشده زیادی وجود دارد که از آنها بی خبریم مثل برخی از اعضای پنهانی بدنمان که در ادامه می بینید.
کاردستی

کاردستی های شگفت انگیز از اعضای بدن + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیشنهاد می دهیم تصاویر خیره کننده زیر را ببینید تا با کاردستی هایی که با استفاده از چوب و کاغذ اعضای بدن انسان را با جزئیات کامل ساخته است بیشتر آشنا گردید.
اعضای بدن نوزاد

نوزادی که اعضای بدنش بیرون شکمش بود! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اعضای بدن نوزاد بیرون از پوست بدن و خارج از شکمش رشد کرده بود ، به محض خارج کردن جنین از رحم مادر جراحان برای نجات جان او آماده شدند.
اعضای بدن

خونریزی ناگهانی از اعضای بدن پسر نوجوان! + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اعضای بدن یک پسر 13 ساله هندی بدون دلیل و بدون هیچ خراشی در سطح پوست او خون ریزی می کند و پزشکان هنوز راهی برای درمان پیدا نکرده اند.
اعضای بدن

کدام یک از اعضای بدن بعد از مرگ هنوز فعالیت دارند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید باورش کمی سخت باشد که فک کنید شما را زیرخربارها خاک دفن کردند ولی هنوز قسمتهایی از اعضای بدن شما پس از مرگ به فعالیت خود ادامه میدهند.
اعضای بدن

برخی اعضای بدن که می توان بدون آنها زنده ماند!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اعضای بدن با هماهنگی و وابستگی به یکدیگر فعالیت می کنند اما گاهی به دلیل بروز اختلال و بیماری های خاص می توان بخشی و یا عضوی را از بدن خارج کرد و به زندگی طبیعی ادامه داد.
اعضای عجیب بدن

اعضای عجیب بدن که شما هم دارید اما بی خبرید + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدن انسان سرشار از راز و رمزهایی که با وجود پیشرفت علم هنوز کاملا شناخته نشده اند به طوری که از آنها با عنوان اعضای عجیب بدن نام برده می شود .
عجیب ترین جواهرات دنیا

عجیب ترین جواهرات دنیا به شکل اعضای بدن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
جواهرات در شکل ها و از جنس های مختلف ساخته می شود و هر کس بنا بر نوع سلیقه خود از آنها استفاده می کند. اما اخیرا جواهرات به شکل های عجیب و غریبی ساخته می شود که برای عده ای از افراد جذابیت دارد.
صفحه 1 از 2