مراقبت از پوست

مراقبت پوست در بارداری
در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمون ها، تغییرات زیادی در پوست بدن ایجاد می شود بنابراین باید بدانید چه محصولات مراقبتی برای پوستتان در این دوران استفاده کنید.
آلودگی هوا و پوست

آسیب جدی که آلودگی هوا به پوست میزنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آلودگی هوا تاثیر زیادی روی شادابی و سلامت پوست صورت و بدن دارد و برای داشتن پوستی سالم باید راه حل جلوگیری از آسیب های پوستی ناشی از آلودگی هوا را بدانید.
لوسیون بدن چیست

برای روزهای سرد چه لوسیونی بهتره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای هر فصلی در سال شما باید روتین مناسب پوستی با همان فصل داشته باشید، تا پوستتان خشک و آسیب دیده نشود و برای انتخاب لوسیون ها باید مواردی را در نظر بگیرید.
محصولات روتین پوستی

ترتیب صحیح استفاده از محصولات روتین پوستی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم ها برای داشتن پوستی سالم باید روتین پوستی روز و شب را حتما انجام دهند اما قبل از انجام باید ترتیب صحیح استفاده از محصولات روتین پوستی را بدانند.
سرم پوست

آموزش ساخت سرم پوست خانگی برای انواع پوست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرم های پوست خانگی ساخته شده با مواد کاملا طبیعی بهترین روش مراقبت از پوست هستند و تاثیرگذارتر از سرم های شیمیایی بوده و با توجه به نوع پوست تان ساخته میشوند.
برنامه مراقبت از پوست

برای جذاب شدن به این برنامه مراقبت از پوست نیاز دارید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای داشتن پوست زیبا و سالم، باید برنامه کامل مراقبت از پوست داشته باشید و از روش‌های خانگی و طبیعی برای زیبایی پوستتان استفاده کنید.
جید رولر

شگرد جوانی پوست زنان چینی با جید رولر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جید رولر یا ماساژور سنگی صورت امروزه یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزارهای مراقبت پوستی می باشد که به جوانسازی و رفع مشکلات پوستی و دور چشم کمک می کند.
مراقبت صبحگاهی پوست

عادات صبحگاهی پوست خراب کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پوست نقش مهمی را در زیبایی ما ایفا میکند و سلامت آن یکی از ضروری ترین نکات است که باید به آن توجه کرد و برخی عادات صبحگاهی اثرات زیادی بر آن دارند.
مصرف آرایشی بهداشتی

اشتباه ما در مصرف آرایشی بهداشتی‌ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محصولات آرایشی و بهداشتی که روزانه برای مراقبت از پوست مصرف می کنید باید با روش صحیح استفاده کنید تا آسیبی به پوستتان وارد نشود.
روتین پوستی کره ‌ای

روتین پوستی کره ‌ای چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روتین پوستی اساسا به معنی تکرار رفتارهایی با پوست است که کمک می‌کند پوست ما بهترین وضعیت خود را تجربه کند. روتین را به فارسی روال یا روند ترجمه می‌کنیم.
روتین ضد چروک

روتین ضد پیری و چروک پوست رو بلدی؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از نگرانی های بانوان با افزایش سن , چین و چروک پوستی است درحالی که با انجام دادن روتین ضد چروک پوست این نگرانی به کلی رفع میشود .
مراقبت از پوست

کاری که بجای بهتر شدن پوست، اونو خراب میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از افراد با وجود روتین های مختلف پوستی باز هم با مشکلات پوست درگیر هستند دلیل این اتفاق اشتباهات و باورهای مخرب است که تاثیر عکس بر پوست صورت میگذارند.
روتین پوستی

روتین پوستی خانم هایی که سرشون شلوغه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نگرانی بانوان شاغل نداشتن وقت کافی برای رسیدگی به پوستشان است درحالی که با داشتن روتین پوستی ساده به بهترین نحوه میتوانند به پوستشان رسیدگی کنند .
اشتباهات مراقبت از پوست

اشتباهات بد خانم ها در مراقبت از پوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از خانم ها در مراقبت از پوست دچار اشتباهات رایجی میشوند که میتواند حسابی به پوست شان آسیب برساند. این اشتباهات را بدانید و از انجام آنها پرهیز کنید.
مراقبت از پوست

خانم های شاغل اینطوری ازپوستتان مراقبت کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مراقبت از پوست بسته به موقعیت و شرایط فرد می تواند متفاوت باشد ، خانمی که همیشه در معرض هوای آلوده و بیرون از خانه است به طبع نیاز دارد نکات مهمی برای حفظ جوانی و شادابی پوست خود بداند.
صفحه 1 از 5