لایه بردار پوست

کرم پوست
برای سلامت پوست، ممکن است در طول روز از کرم های مختلفی استفاده کنیم. اما به چه میزان ما می توانیم از کرم های ضد آفتاب، کرم دور چشم و... استفاده کنیم؟
لایه برداری پوست بدن

لایه برداری عالی پوست بدن در منزل با اسکرابی مخصوص

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با ساخت ماسک و اسکراب های لایه بردار در خانه به راحتی پوست بدنتان را درخشان کنید و بدانید که راهی هم برای لایه برداری بدون استفاده از اسکراب وجود دارد.
لایه بردار پوست

لایه برداری خانگی پوست خشک با 3 شماره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لایه بردار پوست خشک اصلی ترین روش درمان بی طراوتی بزرگترین عضو بدن می باشد، با ترکیبات توصیه شده در طب سنتی و گیاهی می توان پوست صورت و بدن را کاملا نرم و لطیف کرد.
لایه بردار صورت

بهترین لایه بردار برای هر نوع و جنس پوست صورت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر می خواهید در خانه پوست صورتتان را لایه برداری کنید با توجه به جنس پوست خود از مواد گیاهی و طبیعی مفید استفاده کنید تا پوستتان آسیبی نبیند.
ماسک لایه بردار

2 ماسک لایه بردار مخصوص صاف شدن پوست بدن +دستور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حفظ جوانی و زیبایی پوست بدن به اندازه پوست صورت اهمیت دارد، بنابراین برای صاف و صیقلی کردن گردن تا پاها از ماسک لایه بردار مخصوص جنس همان پوست استفاده کنید.
پیلینگ شیمیایی

پیلینگ برای چه کسانی عالی و لازمه ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
پیلینگ شیمیایی یک روش برای لایه برداری پوست های آسیب دیده می باشد در این روش با محلولی جای جوش و زخم ها از بین می روند و پوست ترمیم میشود.
عوارض لایه برداری

با عوارض پیلینگ پوست صورت آشنا شوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد معمولا تنها از فواید لایه برداری برای زیباسازی پوست صورت مطلع هستند در صورتی که لایه برداری پوست صورت می تواند عوارض جدی برای برای پوست به همراه داشته باشد.
لایه برداری پوست

بهترین وقت سال برای لایه برداری پوست صورت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لایه برداری پوست برای از بین بردن سلول های مرده و جوان سازی پوست انجام می شود که روش های مختلف شیمیایی، مکانیکی و لیزر دارد.
ماسک لایه بردار

ماسکی جادویی برای لایه برداری کامل پوست صورت

زمان مطالعه : 9 دقیقه
از ماسک های لایه بردار برای از بین بردن پوست های مرده و درخشندگی و جلوگیری از چین و چروک استفاده می شود این لایه برداری را می توانید در خانه انجام دهید.
لب

لایه برداری لب به روش خانگی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
آیامی خواهید لب هایتان را لایه بردای کنید؟ و از روش های شیمیایی و صرف هزینه زیاد خوشتان نمی آید. همه ما از لب های خشک و ترک خورده نفرت داریم. پس برای یاد گرفتن یک روش خانگی دست به کار شوید.