تنگی نفس

تنگی نفس بعد از غذا

تنگی نفس بعد خوردن غذا از چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تنگی نفس و خس خس سینه بعد از غذا خوردن دلایل مختلفی دارد اما در اغلب افراد ممکن است به دلیل بیماری ریوی یا مشکلات معده ایجاد شود.
تنگی نفس

از سیر تا پیاز درمان و روش های پیشگیری از “تنگی نفس”

زمان مطالعه : 8 دقیقه
“تنگی نفس” انواع مختلفی دارد و در افزایش تعداد و عمق تنفس، خمیازه کشیدن، احساس سنگینی روی سینه و یا خستگی زودرس در بالا رفتن از پله و سر بالایی خود را نشان می دهد.
تپش قلب و تنگی نفس

علت تنگی نفس همراه با تپش قلب چیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تپش قلب یک مسئله رایج می باشد ولی هنگامی که این عارضه با علائمی دیگری به خصوص تنگی نفس همراه باشد دلایل مختلفی دارد که باید آن را جدی گرفت
تنگی نفس با مواد شوینده

درمان تنگی نفس با مواد شوینده در خانه تکانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از مواد شوینده در برخی موارد می تواند باعث تنگی نفس شود که با تشخیص علائم آن می توان به راحتی با روش های خانگی درمان کرد.
پزشک

اصلی ترین علامت حساسیت به پنی سیلین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پنی سیلین یک داروی آنتی بیوتیک است که در برخی موارد مصرف این دارو باعث کهیر زدن خارش پوست می شود که از علائم حساسیت به این دارو است.
تنفس صحیح

تنفس صحیح فقط با این اصول ممکن است + آموزش

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تنفس یکی از اولین چیزهایی که ما پس از ورود به جهان انجام می دهیم و تا آخرین لحظات ادامه می دهیم که انجام این کار با روش درست موجب آرامش و سلامتی می شود.
تنگی نفس کرونا

راه رهایی از تنگی نفس بعد بهبودی کرونا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به کرونا مبتلا بودید و بعد از بهبودی هنوز از تنگی نفس رنج می برد، می توانید برای جلوگیری و کنترل تنگی نفس از چند تمرین ساده استفاده کنید.
تنگی نفس پله

چرا پله بالا میرم نفسم میگیره ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احساس خستگی موقع بالا رفتن از پله و تنگی نفس پله بالا رفتن را اکثر مردم تجربه کرده اند و برای جلوگیری از این نوع تنگی نفس راه های ساده ای وجود دارد.
تنفس در ورزش

چرا نفس کشیدن هنگام ورزش سخته؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که عادت به ورزش کردن ندارند، هنگام شروع ورزش دچار تنگی نفس یا سخت نفس کشیدن می شوند و سرعت تنفس آن ها به نوع ورزش آن ها بستگی دارد.
تنگی نفس در بارداری

تنگی نفس در هر دوره از بارداری علت خاصی دارد + درمان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تنگی نفس در بارداری خیلی شایع است با تمرینات تنفسی و درست نشستن و خوابیدن می توانید شرایط را بهتر کنید تا دیگر دچار آن نشوید.
 تنگی نفس

حرکات ورزشی بسیار ساده برای رفع تنگی نفس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تنگی نفس یا ضعف تنفس وضعیتی است که باعث می شود هوا به راحتی به ریه ها وارد نشود و اگر این مشکل ناشی از یک وضعیت پزشکی نباشد می توانید با چند تمرین ساده آن را درمان کنید.
تنفس راحت

برای آنکه راحت نفس بکشیم چی بخوریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن یک تنفس راحت بسیار حس خوبی می باشد که برخی با داشتن تنفس راحت مشکل دارند، اما برای حل مشکل تنفس خوردنی های طبیعی وجود دارد که بسیار موثر و کاربردی هستند.
تنگی نفس

عوامل تنگی نفس در دوران بارداری و درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تنگی نفس در دوران بارداری به دلیل ایجاد تغییرات طبیعی در بدن انسان به منظور وفق دادن خود جهت نگه داشتن فرزند رخ می دهد.
تنفس آرامش

روش تنفس برای آرامش اعصاب و روان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تنفس آرامش اعصاب و روان را ایجاد خواهد کرد اگر بتوانید با ایجاد شرایط ساده این حرکت و فعالیت مهم بدنی را کنترل شده اجرا کنید.
تنفس دهانی

عوارض خطرناک تنفس دهانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خشکی دهان، افزایش پوسیدگی دندان ها، خشکی لب ها، التهاب و بیماری های لثه به دلیل تغییر پوشش طبیعی میکروبی دهان، بوی بد دهان و اثر سوء روی فرم فک ها و صورت از عوارض مهم تنفس دهانی است.
صفحه 1 از 2