پارچه

از بین بردن لکه
از بین بردن انواع لکه های ایجاد شده بر روی سطوح مختلف کار سختی نیست فقط کافیست نکات و روش های مربوط به پاک کردن هر لکه را یاد بگیرید و رعایت کنید.
اتو کردن لباس

روش اتو کردن انواع جنس لباس و پارچه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش اتو کردن لباس ها و پارچه های مختلف بسیار مهم و حائز اهمیت است، همچنین اتو کردن انواع پارچه های مختلف لباس ها باید به شیوه خاص خود انجام شود.
شستشوی ترمه

طرز صحیح شستشو و نگهداری ترمه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترمه از ابریشم طبیعی تهیه می شود و مورد توجه خانم های ایرانی قرار دارد که نگهداری از این گنجینه نفیس نیازمند رعایت نکات خاصی می باشد.
پارچه تارتان

آشنایی با پارچه پرطرفدار تارتان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تارتان پارچه هایی با الگوی نوارهای افقی و عمودی هستند که جزو محبوب ترین پارچه های دنیا می باشند. 6 آوریل روز جهانی تارتان در اسکاتلند نامگذاری شده است.
کاربرد پارچه توری

کاربرد جالب تکه پارچه های توری در خانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پارچه های توری علاوه بر استفاده در لباس های مجلسی و پرده کاربردهای جالب و متفاوت دیگری هم دارند که شاید بسیاری از خانم های خانه دار نمی دانند.
پارچه کرپ

انواع پارچه کرپ ؛ پرطرفدارهای بازار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پارچه کرپ یکی از کابردی ترین نوع پارچه ها می باشد،این پارچه دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آن ها ظاهر و کاربرد منحصر به فرد خودشان را دارند.
پارچه ارگانزا

آشنایی با پارچه ارگانزا و شناخت نوع خوبش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پارچه ارگانزا پارچه ای بسیار زیبا، نازک و براق است که علاه بر دوخت لباس می توانید از آن برای دکوراسیون منزل مانند پرده استفاده کنید.
انواع پارچه

پارچه شناسی با معرفی 27 نوع پارچه مختلف

زمان مطالعه : 9 دقیقه
امروزه پارچه ها با توجه به پیشرفت تکنولوژی دارای انواع بسیاری هستند که شناخت انواع مختلف پارچه می تواند هنگام انتخاب و خرید پارچه به شما کمک بسیاری کند.
پارچه لینن

پارچه لینن را بهتر و بیشتر بشناسید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از پارچه لینن به زمان های دور برمی گردد که مردم بین النهرین برای اولین بار از آن برای کفن و مومیایی کردن مرده ها استفاده می کردند.
پارچه ژاکارد

معرفی ژاکارد ، پارچه ای که این روزها خیلی مد شده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پارچه ژاکارد پارچه ای آهاردار است که دارای طرح های مختلفی است. نوع این پارچه خشک است و در مقایسه با پارچه های دیگر مقاومت بیشتری دارد.
لکه پارچه ساتن

نحوه پاک کردن لکه پارچه ساتن و روش شست و شوی آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای پاک کردن و نابودی لکه ها بر روی پارچه های ساتن روش های مختلفی وجود دارد که در این بخش از سبک زندگی نمناک بهترین روش ها ، روش صحیح شستشو و نحوه اتوکشی پارچه های ساتن را ارائه کرده ایم.
چهل تکه دوزی

چهل تکه دوزی با پارچه های اضافی + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چهل تکه دوزی هنری بسیار زیبا و کاربردی است که در سراسر دنیا رواج دارد, امروزه با پیشرفت در طرح ها و سبک دوخت طرفداران بیشتری پیدا کرده است.
پارچه رو مبلی

پارچه های رو مبلی گلدار با دوخت چهل تیکه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پارچه های رو مبلی گلدار با دوخت چهل تیکه ایده ای جدید و شیک که باعث خاص تر شدن مبلمان میشوند.
تزیین دیوار

تزیین بی نظیر دیوار با پارچه های ساتن و حریر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای تزیین دیوارهای منزل میتوان از انواع پارچه های ساتن و حریر و ... استفاده کرد که زیبایی فوق العاده ای به فضای منزل میبخشد.
چاپ روی پارچه

معرفی کاربردی ترین دستگاه “چاپ روی پارچه”

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396زمان مطالعه : 3 دقیقه
صنعت “چاپ روی پارچه” در سالهای اخیر به اوج شکوفایی خود رسیده است روش های مختلف و سیستمهای متفاوت جهت چاپ طرح روی پارچه و البسه از طریق روش های مختلفی انجام میپذیرد.
صفحه 1 از 2