ترفند جذاب موبایل

برنامه دیلیت اکانت تلگرام
یکی از راه هایی که برای دیلیت اکانت تلگرام این روزها دیده می شود، استفاده از برنامه دیلیت اکانت تلگرام است که در این گزارش به واقعیت این برنامه ها خواهیم پرداخت.
delete telegram account

دیلیت اکانت تلگرام چگونه انجام میشود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“دیلیت اکانت تلگرام” از طریق وبسایت خود تلگرام قابل انجام می باشد که کار پیچیده ای اصلا نیست و با توجه به سه نوع آموزش در ادامه مطلب می توانید اکانت را حذف کنید.
خرید اینترنتی امن

نکات مهم در امنیت خرید اینترنتی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خرید اینترنتی در دنیای امروزه یکی از محبوب ترین روش های خرید است که در این گزارش با نکاتی که باید در حین انتخاب سایت فروشنده و خرید رعایت کنید، آشنا خواهید شد.
سرعت اینترنت

بالا بردن سرعت اینترنت با 4 روش کلیدی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همیشه داشتن اینترنت پر سرعت یکی از دغدغه های اصلی ما بوده است که شاید در اکثر مواقع نیز به آن دسترسی پیدا نکرده باشیم. در ادامه با یک سری از نکات کلیدی جهت افزایش سرعت اینترنت آشنا خواهید شد.
افزایش سرعت گوشی

افزایش سرعت گوشی های اندرویدی تنها در 5 دقیقه + آموزش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تصور اینکه گوشی هوشمند اندرویدی ما دارای سرعت پایینی باشد کمی دور از انتظار است.اما این اتفاق ممکن است در هر زمانی رخ دهد.کافی است برخی از ترفندهای اندرویدی برای افزایش سرعت گوشی را بدانیم.
شارژ گوشی

افزایش سرعت شارژ گوشی با "Super Fast Charger 5x" + دانلود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به احتمال زیاد بارها برایتان پیش آمده باشد که برای رفتن به جایی عجله داشته باشید و شارژ گوشی تان نیز خالی باشد.با این برنامه می توانید گوشی خود را سریع تر شارژ کنید.
مخفی کردن فایل

چگونگی مخفی کردن فایل ها و پوشه ها در اندروید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر فایل ها و پوشه های مهمی در گوشی اندرویدی خود دارید و میخواهید آنها را مخفی کنید، می توانید بدون نصب هر برنامه ای، آنها را تنها در 6 قدم مخفی کنید.
قفل گوشی اندروید

ترفند بازکردن الگوی “قفل گوشی اندروید”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اینکه الگوی قفل گوشی را فراموش کنید عجیب نیست اما چگونه میتوان الگوی قفل گوشی های اندروید را باز کرد ؟ این ترفند را در نمناک بیاموزید.
برنامه ریکاوری عکس اندروید

“ریکاوری عکس” های پاک شده گوشی اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به دنبال برنامه قدرتمند و بدون نیاز به روت برای ریکاوری عکس های پاک شده هستید، در این گزارش با برنامه قدرتمند DiskDigger به همراه آموزش استفاده آشنا خواهید شد.
کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

آموزش ترفند کاهش “مصرف اینترنت اینستاگرام”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مشکلاتی که شاید تاکنون با آن در اینستاگرام روبرو شده اید، مصرف بیش از حد اینترنت می باشد که در این گزارش با کاهش “مصرف اینترنت اینستاگرام” آشنا خواهید شد.