طالبی

فالوده طالبی
فالوده طالبی یکی از نوشیدنی های خوشمزه در فصل گرما می باشد که می توانید به آسانی با این دستور تهیه که ما برای شما آماده کرده ایم تهیه کنید.
میوه های تابستانی

ترفند خرید هندوانه ، طالبی و خربزه رسیده و شیرین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تشخیص هندوانه قرمز، خربزه رسیده و خوب و همچنین طالبی شیرین برای افراد کار دشواری است که با در نظر گرفتن این چند نکته به راحتی می توان میوه خوب را تشخیص داد.
خواص طالبی

خواص هر برش از طالبی برای سلامت ، درمان و زیبایی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
طالبی یک میوه پرطرفدار و محبوب است که سرشار از مواد مغذی می باشد و خواص بسیاری را برای سلامتی به همراه دارد، از خواص طالبی می توان به مراقبت از پوست و مو، تنظیم فشار خون و کنترل دیابت نیز اشاره کرد.
میلک شیک طالبی

طرز تهیه میلک شیک طالبی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دستور تهیه میلک شیک طالبی خوشمزه را برای سرو در یک تابستان با گرمای طاقت فرسا در ادامه ی این مطلب مشاهده نمایید.
سوربات طالبی

دستور عالی برای “سوربات طالبی” خوشمزه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“سوربات طالبی” یکی از دسرهای خوشمزه و خنک تابستان است که با شروع فصل طالبی علاقه مندی به خوردن این دسر خوشمزه بیشتر است.
آب طالبی

معجزات شگفت انگیز آب طالبی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کسانی که با مشکل سفید شدن زودهنگام مو و پیری زودرس پوست مواجه اند، از آب طالبی طبیعی استفاده کنند.آب طالبی باعث آب رسانی بیشتر به پوست و درخشندگی و نرم شدن پوست می شود.
طالبی

نحوه تشخیص طالبی رسیده و آبدار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طالبی یکی از میوه هایی است که برای روزهای گرم سال بسیار لذیذ است به شرطی که شیرین باشد. با این ترفندها طالبی شیرین را تشخیص دهید.
بستنی طالبی

طرز تهیه “بستنی طالبی” خوش طعم خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه “بستنی طالبی” یک دسر خوشمزه که در تمامی فصل ها می توانید استفاده کنید.همراه ما باشید.
سوربه هندوانه، خربزه و طالبی

سوربه بی نظیر طالبی، خربزه و هندوانه را چگونه درست کنیم؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
از این دسر سریع و خوشمزه که با میوه های یخ زده درست شده لذت ببرید. اگر این میوه را به صورت یخ زده در فریزیر داشته باشید این دسر در 10 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 8 نفر مناسب است.
دسر-طالبی

طرز تهیه دسر طالبی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دسر طالبی یک دسر با میوه های فصل تابستان تهیه شده و در کنار فیبر و ویتامین های بسیار شکل و طعم خواصی دارد که در هوای گرم تابستان بسیار لذت بخش است.