فصل تابستان

بیماری در تابستان
در فصل تابستان و گرما برخی از بیماری ها بدتر و شدید تر می شوند.از این بیماری ها میتوان به سرماخوردگی، بیماری های پوستی مانند اگزما یا روزاسه اشاره کرد.
تابستان بدون کولر

چطور شبهای گرم تابستان را بدون کولر سر کنیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در برخی مواقع از شب های فصل تابستان ممکن است افراد به علت گرمای زیاد نتوانند بخوابند، راهکارهای مناسبی برای پشت سرگذاشتن شب های گرم تابستان بدون استفاده از کولر وجود دارد.
شیر نخوردن نوزاد در گرما

علت شیر نخوردن نوزاد در گرما و تابستان چیست؟ + راه چاره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوزادان در گرما بی قرار می شوند و شیر نخوردن را ترجیح می دهند بهتر است بدن آن ها را خنک نگاه دارید و سعی کنید از تماس پوستی با آن ها جدا خودداری کنید.
سفرهای تابستانی

خنک ترین شهرهای ایران برای مسافرت در تابستان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
همیشه به فصل تابستان که می رسیم از همان ابتدا دغدغه برنامه ریزی تعطیلات برای سفرهای تابستانی را داریم؛ به ویژه کسانی که در ایام نوروز به دلایلی امکان سفر برای شان فراهم نشده است.
تابستان و طب سنتی

تغذیه پیشنهادی طب سنتی برای تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با شروع فصل تابستان و تغییراب آب و هوا باید تغذیه خود را تغییر دهید و از مصرف برخی مواد غذایی پرهیز کنید تا آسیبی به سلامت شما وارد نشود.
خوشبو بودن

گام به گام برای خوشبو بودن در تابستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل تابستان که هوا بسیار گرم است بدن افراد به طور مدام دچار تعریق می شود که باعث بوی بد می شود، اما روش هایی وجود دارد که می تواند باعث خوشبو شدن بدن شود.
بارداری در تابستان

بخش مهم مراقبت های بارداری در تابستان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گذران تابستان برای بسیاری از افراد سخت و طاقت فرساست بارداران نیز از این موضوع رنج می برند ولی می توانند این گرما و سختی را از خود دور کنند.
محافظت در تابستان

راز حفظ سلامت در روزهای گرم تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گرمای شدید فصل تابستان می تواند خطرات بسیاری برای سلامت بدن شما ایجاد کند. برای محافظت خودتان در برابر گرمای تابستان این نکات را رعایت کنید.
بیماری های تابستانی

بیماری هایی که در تابستانی شایع ترند !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تابستان فصل گرمی است و نسبت به این گرما بیماری های شایع ای وجود دارد که بسیاری از افراد را درگیر خود می کند. در این مطلب با این بیمار ها آشنا می شوید.
مشکلات پوستی تابستان

مشکلاتی که تابستان سراغ پوستمان می آید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نور خورشید و گرمای تابستان عامل ایجاد مشکلات پوستی در این فصل هستند. بهترین راه پیشگیری از مشکلات پوستی تابستان استفاده از کرم های ضدآفتاب می باشد.
عصبانیت در تابستان

چرا در تابستان اعصاب نداریم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با تغییرات آب و هوا، تغییراتی در هورمون های هر فردی ایجاد می شود. یکی از این تغییرات آمدن فصل تابستان و گرم شدن هوا است که موجب افسردگی و عصبانیت می شود.
نوشیدنی های تابستانی

بهترین جایگزین آب در تابستان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نوشیدنی های فصل گرما برای رفع خستگی و عطش بعد از ورزش و یا فعالیت روزمره در دسته بندی های نوشیدنی های طبیعی و مصنوعی مصرف می شوند.
عفونت گوش

عفونت گوش در تابستان شایع تر است چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عفونت گوش در تابستان شایع تر است و استفاده از هدفون و شستن گوش با صابون از دلایل اصلی عفونت گوش می باشند، البته روش هایی برای جلوگیری و درمان عفونت گوش تابستانی وجود دارد.
ادکلن تابستانی

رایحه یک عطر و ادکلن تابستانی خوب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در فصل گرمای تابستان در انتخاب و خرید عطر و ادکلن توجه کنید و از عطرهایی با رایحه شیرین اجتناب و ادکلن های تابستانی خنک با ماندگاری بالا استفاده کنید.
تابستان بچه ها

مشکلات تابستانی والدین با بچه ها !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از خانواده ها با شروع تعطیلات تابستانی دچار مشکلات جدیدی می شوند زیرا فرزندان ساعات بیشتری را در منزل سپری می کنند. روشهای مختلفی برای پر کردن اوقات فراغت آنها وجود دارد.
صفحه 1 از 5