ترشح واژن

لکه بینی قهوه ای
لکه بینی قهوه ای یکی از مشکلاتی است که بسیاری از بانوان با آن درگیر شده اند که این ترشح در دوران قاعدگی علت خاص خود را دارد.
نکات مهم واژن

نکاتی که تمام زنان برای سلامت واژن باید بدانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حفظ سلامت واژن باید از اولویت های اولیه سلامتی در بانوان باشد در این خصوص باید به برخی نکات که می تواند نشان دهنده سلامت درون بدن باشد توجه و یژه ای داشته باشیم.
ترشح نداشتن

نداشتن ترشح نشانه چیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترشح نداشتن واژن می تواند بر بارداری بانوان تاثیر مستقیم بگذارد شما با دانستن علت نداشتن ترشح و همچنین نحوه درمان آن از این مشکل جلوگیری کنید.
ترشح قهوه ای بارداری

ترشح قهوه ای در دوران بارداری نشانه بدی است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ترشح قهوه ای در بارداری دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که شما می توانید علل طبیعی این ترشحات را بدانید.
بیماری واژن

این رنگ ترشح خبر از بیماری واژن می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عضو تناسلی یکی از قسمت های حساس بدن است که نباید از کنار تغییرات مشکوک آن به سادگی عبور کرد ، نشانه هایی که خبر از بیماری واژن می دهند بخشی از این تغییرات است که باید شناخت.
ترشحات واژن

آیا تغییر رنگ در ترشحات واژن خطرناک است؟! + علت هر رنگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زنان برای حفظ تمیزی و سلامت واژن از سن بلوغ تا زمان یائسگی مقدار کمی مایع روشن یا سفید شیری رنگ و بدون بو، تولید می شود که اگر این ترشحات واژن دچار تغییر شود، نشانه ی بروز یک بیماری می باشد.
ترشحات ژله ای واژن

نکته مهمی که باید در مورد ترشحات ژله ای واژن بدانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ترشحات ژله ای واژن چیست و چرا ایجاد می شود ؟ چه زمانی این ترشحات خطرناک و نگران کننده هستند ؟ آیا ترشحات خلطی و سفید رنگ نشانه خوبی برای بارداری است ؟
ترشحات واژن

آیا ترشحات واژن نشانه سلامتی است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات افزایش ترشحات واژن در خانمها موجب نگرانی آنها می شود.علت این ترشحات چیست و دفع این ترشحات از بدن می تواند نشانه ای از یک بیماری باشد؟
ترشحات زیاد واژن

ترشحات زیاد واژن چه زمانی باید شما را نگران کند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ترشحات زیاد واژن گاهی با توجه به شرایط می تواند عادی باشد اما اگر با علائم دیگری مثل تب و درد و خارش همراه است احتمالا عفونت دلرید.
ترشحات واژن

علامت ترشحات خطرناک واژن چیست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترشحات واژن در زنان امری طبیعی است که تغییر رنگ و بوی آن می تواند خطرناک و غیر طبیعی باشد و نشان دهنده یک بیماری یا عفونت در زنان است.