درد زانو

عمل مفصل زانو
نکات بسیار مهم و حائز اهمیتی در رابطه با قبل و بعد از جراحی تعویض مفصل زانو یا "آرتروپلاستی" وجود دارد که افراد باید از آن ها مطلع باشند.
پاره شدن تاندون پا

دردی که ثابت می کند تاندون پا پاره شده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پاره شدن تاندون پا میتواند به دلیل پریدن یا برخی بیماری های مزمن باشد و علائمی مانند درد زیر کاسه زانو و ورم و کبودی جلوی زانو دارد.
مراقبت از زانو

توصیه های متخصصان برای مراقبت از زانو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زانو درد یکی از درد های رایج با افزایش سن است که بیشتر در بانوان دیده می شود برای اینکه با افزایش سنتان با این مشکل درگیر نشوید باید به این توصیه ها عمل کنید.
درد زانو شب

اگه با این درد از خواب بیدار شدی نگران شو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که با درد قسمتی از بدن از خواب بیدار شوید. این درد های شبانه را جدی بگیرید زیرا ممکن است نشانه بیماری خطرناکی باشد.
تعویض مفصل زانو

باید نبایدهای بعد جراحی تعویض مفصل زانو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جراحی تعویض مفصل زانو عملی سخت و طاقت فرسایی نمی باشد ولی رعایت برخی نکات و اقدامات حفاظتی باعث افزایش راحتی و کاهش خطر صدمات در این دوره می شود.
علت زانو درد

علت و درمان های خانگی برای انواع زانو درد

زمان مطالعه : 10 دقیقه
زانو درد در افراد مختلف به دلایل متفاوتی بروز می کند ، نشانه ها و علائم این درد را بشناسید و با شناخت انواع آن از روش های درمانی خانگی و گیاهی مناسب استفاده کنید.
روغن کرچک برای زانو درد

برای زانو درد روغن کرچک رو امتحان کنید + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روغن کرچک یکی از بهترین روغن های گیاهی برای تسکین درد مفاصل می باشد. اگر از درد شدید زانو رنج می برید می توانید با تهیه پک مخصوص روغن کرچک آن را درمان کنید.
پارگی مینیسک زانو

علائم اصلی پارگی مینیسک زانو

زمان مطالعه : 10 دقیقه
انجام ورزش همیشه برای بدن مفید واقع نمی شود در برخی موارد آسیب هایی را برای ورزشکاران به همراه دارد که یکی از آسیب های شایع پارگی مینیسک زانو است.
خشکی زانو بعد از نشستن

چرا بعد یکم نشستن زانوهام خشک میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید برای شما پیش آمده باشد که مدت کوتاهی را بنشینید و سپس در حین بلند شدن، متوجه خشکی در زانو شوید. از این رو دلایل خشکی زانو بعد از نشستن در چیست؟
ورزش خشکی زانو

درمان دردی به نام خشکی صبحگاهی زانو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خشکی صبحگاهی زانو ,دردی طبیعی است که در هنگام بیدار شدن برای بسیاری اتفاق می افتد,در حالی که چند تمرین ساده به شما برای داشتن زانو هایی نرم کمک میکند.
خشکی صبحگاهی زانو

خشکی صبحگاهی زانوهام از چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
"خشکی صبحگاهی زانو "دردی که هنگام بیدار شدن در زانو های خود احساس میکنید و ممکن است باعث نگرانی شما شود, دلایلی مختلف ومهم دارد.
صدا دادن زانو

صدا دادن زانو چه زمانی خطرناک می شود ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
صدا دادن زانو بدون درد از نظر جراحان بدون خطر است اما اگر این صداد دادن بعد از آسیب دیدگی اتفاق بیفتدو با ورم و درد در مفصل زانو دیده شود نیاز به معاینه دارد.
درمان درد زانو با پی آر پی

حقیقت رفع درد زانو و مفاصل با prp

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زانو درد یکی از مشکلات رایج مفصلی است و درمان این مشکل سخت و پر هزینه است؛ اما پی آر پی یکی از موثر ترین راهها برای درمان مشکلات مفصلی و زانو درد است.
آب آوردن زانو

آب آوردن زانو از چیه؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آب آوردن زانو که در طب به آن افوزیون یا افیوژن زانو میگویند به معنی تجمع زیاد مایع در مفصل زانو است که به علل مختلفی ایجاد می شود.
زانو درد

دکتر خوب برای زانو درد تهران

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عوامل مختلفی وجود دارد که باعث می شود پزشک تعویض مفصل زانو را برای فرد بیمار انجام دهد که در ادامه ی مطلب به آن ها می پردازیم.انتخاب یک پزشک متخصص اولین شرط برای بهبودی سریع شما می باشد بنابراین در انتخاب دکتر خوب برای زانو دردتان توجه و دقت کافی را داشته باشید.
صفحه 1 از 3