کنگر

خورش کنگر
از خواص گیاه کنگر با ارزش غذایی مناسب در کنار طعم ترش و اشتها آور غوره و عطر زعفران در خورش کنگر لذت ببرید.
پاک کردن کنگر فرنگی

روش صحیح پاک کردن کنگر فرنگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاک کردن کنگر فرنگی بنظر کاری دشوار می آید در صورتی که اگر نکات ریز و درشت آن را بدانید به راحتی این کار را انجام خواهید داد.
آرتیشو برای کبد چرب

دستوری خوشمزه با کنگر فرنگی برای کبد چرب ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کنگر فرنگی ذخایر چربی در بافت ها بخصوص کبد را به شدت کاهش می دهد، همچنین گفته شده پاکسازی کبد چرب با کنگر فرنگی از موثرترین روش ها است.
خواص کنگر فرنگی

برای خواص بیشتر کنگر فرنگی را چطور بخوریم؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کنگر فرنگی فواید درمانی بسیاری دارد و مصرف آن خواص مناسبی برای سلامت بدن دارد، از “خواص کنگر فرنگی” می توان به حفظ سلامت قلب، جلوگیری از کم خونی و کمک به کاهش وزن می توان اشاره کرد.
کنگر در بارداری

فواید و عوارض خوردن کنگر در بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مفیدترین مواد غذایی برای دوران بارداری، کنگر می باشد که دارای مواد مغذی زیادی است اما باید در خوردن آن احتیاط کنید زیرا عوارضی را هم به دنبال دارد.
طرز تهیه آش کنگر

برای درست کردن “آش کنگر” باید این نکات را رعایت کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“آش کنگر” یک آش خوش طعم و خوشمزه است که در میان ایرانیان طرفداران زیادی دارد و برای تهیه آن باید به نکاتی توجه کرد و در ترکیبات این آش از گندم و کنگر استفاده می شود.
کنگر فرنگی

دستور تهیه 3 غذای رژیمی با کنگر فرنگی برای کاهش وزن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در حال برنامه ریزی برای کاهش وزن هستید، پیشنهاد می کنیم این سه غذای رژیمی تهیه شده از کنگر فرنگی راکه به سوزاندن چربی بدون به خطر انداختن سلامتی کمک می کنند، در سبد غذایی خود بگنجانید.
چربی زیربغل

با کنگر چربی زیربغل را فوری آب کنید! + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چربی زیربغل یکی از بدترین قسمت های مختل کننده تناسب اندام به خصوص در زنان است . در این بخش از علت تا انواع روش های رفع آن را خواهیم گفت.
كنگر ماست

طرز تهیه کنگر ماست یا بورانی کنگر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
وقتی هنوز سبزیجات متنوعی با طعم و مزه متفاوت پیدا می شود که شما می توانید با آنها بورانی ماست و آن سبزی مخصوص را درست کنید چرا سراغ ماست و خیار یا بورانی اسفناج می روید؟بورانی کنگر هم با کوکوهای مختلف خوشمزه می شود هم با پلوقاطی ها.
کوکو کنگر

طرز تهیه “کوکو کنگر”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این بخش از غذاهای ایرانی آشپزخانه نمناک دستور تهیه “کوکو کنگر” را ملاحظه می کنید.
کوکوی کنگر

طرز تهیه “کوکوی کنگر” با طعمی فوق العاده خوشمزه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای مهمانان شام امشبتان غذاهای کنگری بپزید ولی مراقب لنگرشان باشید! اگر تا به حال “کوکوی کنگر” درست نکرده اید، این کوکو را امتحان کنید.
قاطی پلوی کنگر با هویج و عدس

طرز تهیه “قاطی پلوی کنگر با هویج و عدس”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم از طرفداران قاطی پلو هستید بهتر است برای تنوع هم که شده از سبزیجات هر فصل برای تهیه قاطی پلو استفاده کنید. به تره بار رفته و کنگر بخرید تا یک وعده ی غذایی خوشمزه با کنگر داشته باشید.
خوراک بلغور

طرز تهیه “خوراک بلغور” و کنگر رژیمی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“خوراک بلغور” گندم و کنگر یک غذای رژیمی برای بیماران رفلاکس معده است که با داشتن روغن هسته ی انگور و سبزیجات تازه مانع از تشدید و بروز رفلاکس معده می شود.