اس ام اس تبریک مناسبت

روز کتاب و کتابخوانی
به مناسبت فرا رسیدن 24 آبان ماه روز کتاب و کتابخوانی در ادامه مجموعه ای از تاریخ، جزئیات روز کتاب و پیامک های مناسب تبریک روز کتاب و هفته کتابخوانی را ملاحضه می نمایید.
روز جهانی دیابت

تبریک روز جهانی دیابت، این بیماری مرموز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
14 نوامبر روز جهانی دیابت است که به مناسبت فرا رسیدن این روز در ادامه اهداف روز جهانی دیابت، نماد روز جهانی دیابت، آمار در مورد دیابت و متن هایی به مناسبت روز جهانی دیابت را ملاحضه می نمایید.
روز جهانی عصای سفید

تبریک روز جهانی عصای سفید با جملات زیبا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عصا به عنوان وسیله ی کمکی در آمد و شد نابینایان، متداول است؛ ولی استفاده از عصای سفید به شکل امروزی و به عنوان نمادی برای شناخت نابینایان است.
روز حافظ

اشعار زیبا برای تبریک بزرگداشت حافظ شیرازی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواجه شمس الدین محمدبن محمد حافظ شیرازی، از بزرگترین و تاثیر گذارترین شاعران ادبیات فارسی است که اکثر شعر های آن غزل است.
تبریک روز جهانی دختر

تبریک روز جهانی دختر با جملات رومانتیک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روز 11 اکتبر برابر است با روز جهانی دختر. به همین منظور در این بخش از نمناک مجموعه ای از زیباترین پیام ها، اس ام اس ها، شعر و متن های رومانتیک در مورد دختر را جمع آوری کرده ایم.
تبریک روز دامپزشک

پیام تبریک روز دامپزشک و دامپزشکی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به مناسبت روز جهانی دامپزشکی در ادامه جدیدترین متن، پیامک و اس ام اس های زیبا مخصوص تبریک روز دامپزشکی را برایتان گردآوری کرده ایم.
هفته نیروی انتظامی

اس ام اس تبریک هفته نیروی انتظامی امسال

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، گلچینی از زیباترین پیامک و اس ام اس های تبریک هفته نیروی انتظامی را در ادامه مشاهده می نمایید.
روز بزرگداشت استاد شهریار

پیامک تبریک روز بزرگداشت استاد شهریار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن 27 شهریور روز شعر و ادب پارسی و روز بزرگداشت استاد شهریار در ادامه مجموعه ای از اس ام اس های جدید و بهترین پیامک های تبریک روز بزرگداشت شهریار را ملاحضه می نمایید.
روز پزشک

پیام تبریک روز پزشک به مدافعان سلامت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکم شهریور ماه روز پزشک و سالروز تولد ابوعلی سینا پزشک نامدار ایرانی می باشد، به همین مناسبت در ادامه جدیدترین پیامک و اس ام اس ها برای تبریک مدافعان سلامت را ملاحضه می نمایید.
تبریک روز جهانی عکاس

تاریخ و پیام تبریک روز جهانی عکاسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در دنیایی که همه چیز خیلی زود فراموش می شود، عکس ها اسنادی هستند که به ما خاطرات را یاد آوری میکنند و راوی لحظه های شیرین میشوند.
اس ام اس تبریک روز ماما

پیامک و متن زیبای تبریک روز جهانی ماما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز ماما مصادف با 15 اردیبهشت ماه است که این روز برای قدر دانی از این قشر زحمت کش و فداکار است که از سمت سازمان بهداشت جهانی نامگذاری شده.
روز ارتش

تبریک روز ارتش با جملاتی زیبا و ادبی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن روز ارتش می توانید با استفاده از جدیدترین اس ام اس و پیامک های زیبا و ادبی این روز را به دوستان، اقوام و اطرافیان خود تبریک بگویید.
اس ام اس 12 فروردین

پیام تبریک 12فروردین روز جمهوری اسلامی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از روزهای مهم و تاریخی کشورمان بدون شک روز 12 فروردین می باشد که با رای اکثریت قاطع مردم نظام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت.
روز وکیل

متن و جملات ادبی تبریک روز وکیل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با استفاده از متن و جملات مناسب می توانیم فرارسیدن "روز وکیل" را به دوست، همسر و اطرافیان خود تبریک بگوییم.
تبریک روز مرد برادر

متن تبریک روز مرد به برادر و برادر شوهر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز مرد را با ارسال یک پیام کوتاه و جذاب به برادر و برادر شوهرتان تبریک بگویید و میزان محبت و علاقه خود را نسبت به آن ها نشان دهید.
صفحه 1 از 4