فریز کردن مواد غذایی

فریز کردن لوبیا سبز
لوبیا سبز دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی است که خرید آن در همه فصول امکان پذیر نیست بدین منظور می توانید برای نگهداری طولانی مدت لوبیا سبز آن را فریز کنید.
طبقات فریزر

طبقه بالای فریزر جای این چیزها نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از راههای نگهداری از مواد غذایی مختلف در هر فصلی فریز کردن آن مواد است، با این روش بسیاری از خوراکی ها در هر زمانی در دسترس شما قرار دارد.
نگهداری آلوئه ورا در یخچال

ترفند نگهداری آلوئه ورا در یخچال و فریزر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آلوئه ورا را می توان هم در یخچال و هم در فریزر نگهداری کرد اما هر کدام روش های خاص خود را دارد که باعث می شود بتوان به مدت طولانی تری آن را ذخیره کرد.
نگهداری گوجه فرنگی

چند روش برای نگهداری گوجه فرنگی در فریزر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از آنجا که گوجه فرنگی های فصل زمستان رنگ و طعم گوجه فرنگی های تابستان را ندارد شما میتوانید با روشهای ساده ای آن را برای زمستان ذخیره کنید.
فریز کردن حبوبات

شیوه ی صحیح فریز کردن حبوبات پخته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پختن حبوبات هنگام آشپزی بسیار زمان بر است بنابراین برای آشپزی راحت تر و سریع تر می توانید حبوبات را نیم پز کرده و در فریزر نگهداری کنید.
بلانچ سبزیجات

آموزش بلانچ کردن همه چی؛ از لوبیا سبز تا قارچ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هدف از تکنیک بلانچ کردن مواد غذایی نگهداری طولانی مدت مواد غذایی بدون آسیب رسیدن به عطر و طعم آنهاست، بلانچ کردن معمولا برای میوه ها و سبزیجات کاربرد دارد.
یخ زدایی گوشت

اشتباه رایج و خطرناک خانمها در یخ زدایی گوشت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نگهداری و پختن گوشت یخ زده به طبع راحت تر است، امادر صورتی که شما روش های صحیح یخ زدایی راآموزش دیده باشید تا میکروب واردمواد غذایی نشودوآنهارا مسموم نکند.
نگهداری لیمو در فریزر

بهترین روش نگه داری لیمو ترش در فریزر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لیمو ترش دارای خواص بی نظیری است و منبع ویتامین c است که در فصل تابستان وجود دارد، بنابراین برای استفاده از لیمو ترش پرخاصیت بهتر است آن را زمستان در درون فریز ذخیره کنیم.
فریز کردن خورشت

ترفند فریز کردن انواع خورشت ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فریز کردن غذا و خورشت بهترین روش برای اینکه بتوانید از تولید پسماند غذا و هدر رفت آن ها جلوگیری کنید و آن ها را برای طولانی مدت نگه داری کنید.
کاربرد قالب یخ

این کاربردهای قالب یخ را همه نمیدانند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
قالب یخ فقط برای تهیه یخ نیست.شما می توانید از یک قالب یخ چندین استفاده جالب و مفید داشته باشید. از کاربردهای قالب یخ می توان به فریزکردن میوه ها اشاره کرد.
نگهداری هویج

روش نگهداری و فریزر کردن هویج تازه به مدت یکسال

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر کلی هویج در خانه دارید و نمی دانید چگونه آن ها را مصرف و ذخیره سازی کنید باید بگوییم شمابا انجام چند ترفند می توانید هویج ها را به مدت یک سال نگهداری کنید.
فریز غوره

فریز کردن غوره به روش درست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از خانم های خانه دار از غوره به عنوان چاشنی غذاها استفاده می کنند و برای نگهداری و استفاده طولانی مدت، آن را به روش های مختلف فریز می کنند.
فریز غذای پخته

فریز غذاهای پخته به شیوه ی صحیح و سالم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فریزر محل مناسبی برای نگه داری غذاهای اضافی به مدت طولانی است اما کدامیک از غذاها را می توان در فریزر نگهداری کرد و شیوه سالم انجماد برای ماندگاری آنها به چه صورت است؟
فریز کردن ذرت

پخت و فریز کردن ذرت به روش کنسروی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما هم می خواهید دانه های ذرت را برای مدت طولانی نگهداری کنید می توانید آن را فریز کنید که برای بهترین طریقه فریز کردن ذرت به دانستن برخی نکات نیاز دارید.
نگهداری قارچ

روش نگهداری طولانی مدت قارچ در یخچال و فریزر + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر می خواهید از سیاه و خراب شدن قارچ ها به مدت طولانی جلوگیری کنید می توانید با روش فریز کردن یا نگهداری در بسته بندی اصلی همیشه از قارچ های تازه استفاده کنید.
صفحه 1 از 3