چین و چروک پوست

چروک دست
چین و چروک دست و صورت از عواملی است که در زیبایی افراد تاثیر بسیاری می گذارد که از بین بردن آن ها باعث زیبایی بیشتر و جوانسازی پوست می شود.
آرایش روزانه

اگه دائما آرایش داری، منتظر این تغییر رو صورتت باش

تاریخ انتشار : 8 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
آرایش روزانه معمولا ساده و سبک است با این حال اگر جزء افرادی که بنا به دلایل مختلف مجبور به هر روز آرایش کردن هستید منتظر تغییراتی در صورتتان باشید.
نوع پوست

میخواید بدونید نوع پوستتون دقیقا چیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قبل از انجام مراقبت های پوستی و استفاده از محصولات آرایشی باید نوع پوست خود را بدانید. روش های ساده ای برای تشخیص پوست چرب، خشک و حساس وجود دارد.
خط خنده

رفع چروک دور لب و خط خنده با یه ماسک فوری

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بسیاری از افراد قصد دارند خط خنده یا همان چروک اطراف لب را رفع کنند، روش های حانگی برای رفع خطوط لبخند و چروک اطراف لب بسیار مناسب است.
پوست و زیبایی

صاحبان این مشاغل حواسشان به پوست خود باشد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طبق آخرین مطالعات و نظر متخصصان پوست برخی از مشاغل مانند آتش نشانی، کشاورزی و خلبانی تاثیرات بسیاری بر روی سلامت پوست می گذارد و می تواند باعث پیری پوست شود.
درمان خط اخم و چروک پیشانی

آبمیوه ای برای نابودی خط اخم

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خط اخم به مرور زمان روی پیشانی هر کسی می نشیند که راه های مختلفی برای رفع آن وجود دارد مانند تزریقات چربی و ماسک های طبیعی خانگی.
انواع چروک

نوع چروک پوستتون رو بشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انواع چروک های پوست صورت معمولا به یکدیگر شباهت دارند اما دلیل ایجاد و راه درمان آن های متفاوت می باشد، آشنایی با انواع مختلف چروک های پوست برای درمان آن ها بسیار حائز اهمیت است.
کشیدن پوست صورت

کشیدن پوست صورت بدون جراحی در خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کشیدن پوست صورت روشی است که برای جوانسازی و رفع چین و چروک پوست استفاده می شود، مواد گیاهی و طبیعی برای کشیدن پوست صورت وجود دارد.
خواص ویتامین e

خواص ویتامین E برای مبارزه با چروک پوست و سفیدی مو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ویتامین E برای مو فوق العاده عمل می کند و خواصش در جلوگیری از سفید شدن مو و درمان موخوره بی نظیر است، البته خواص بسیار مناسب دیگری هم برای پوست و مو به همراه دارد.
مراقبت از پوست

راز زیبایی پوست مدلینگها در بهار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مراقبت از پوست در هر فصلی مهم است به خصوص در فصل بهار که بعد از آن همه سرما پوست به خواب زمستانی رفته باید طراوت و شادابی را به پوست برگردانیم.
خط خنده

متد جدید رفع خط خنده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افزایش سن باعث به وجود آمدن خطوط ریزی اطراف دهان می شود که سن شما را بیشتر از آنچه که هست نشان می دهد. از این رو همه به دنبال راهی برای رفع این خطوط هستند.
بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی به 5 روش طبیعی در منزل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از روش های پیشنهادی برای رفع چین و چروک روی پوست پیشانی بوتاکس است، این بار بوتاکس پیشانی را بدون هیچ ماده شیمیایی و کاملا به صورت طبیعی در خانه انجام دهید.
از بین بردن چروک صورت

از بین بردن تمام چروک صورت تنها با یک ماده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از بین بردن چروک صورت از قبیل چروک دور چشم و چروک پیشانی برای زیبایی و جوانی پوست صورت بسیار موثر است، در ادامه از یک راز مردم چین و کره برای از بین بردن چروک مطلع خواهید شد.
چشم

جوان سازی دور چشم ها به همین راحتی !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چشم از حساس ترین عضو های بدن است که نگهداری از آن و همچنین جوانسازی آن از سخت ترین کار هاست ما به شما چندین راهکار در این خصوص ارائه می دهیم.
تست سلامت

تست سریع سلامت ؛ کجای صورتتان چروک شده؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ویژگی های مختلف صورت هر فرد از بهترین قسمت ها برای تشخیص شخصیت فرد می باشد، همچنین تشخیص مشکلات جسمی افراد از روی چین و چروک های صورت امکان پذیر است.
صفحه 1 از 6