مشکلات واژن

فلور واژن
تحقیقات نشان داده که در برخی شرایط پروبیوتیک ها بر فلور واژن تاثیر گذار هستند و برای درمان مشکلات واژن لازم است درک کاملی از عوامل تاثیرگذار داشته باشیم.
التهاب واژن

التهاب واژن، رابطه زناشویی و آنچه باید بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“التهاب واژن” که به آن واژینیت گفته میشود، در پی تغییرات باکتری های داخل واژن به دلایل مختلف به وجود می آید که زمینه ساز نگرانی در راوبط جنسی خواهد بود.
جوانسازی واژن

روش های جدید جوانسازی واژن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جوانسازی واژن برای اصلاح و ایجاد تعادل در ظاهر واژن انجام می شود و روش های مختلفی دارد که باید با توجه به شرایط هر فرد و مشاوره با پزشک متخصص انتخاب شود.
درمان برفک واژن

درمان خانگی برفک واژن ، طبیعی و بی دردسر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برفک واژن یک نوع عفونت قارچی است که اکثر بانوان دچار این عفونت می شوند که معمولا با دارو درمان می شود و درمان های خانگی نیز دارد.
شستشوی واژن

روش صحیح و مطمئن شستشوی واژن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شستشوی واژن را روزانه با رعایت اصول و نکات بهداشتی انجام دهید می توانید از ایجاد بسیاری از بیماری های زنانه جلوگیری کنید.
شقاق واژن

صحبتی مهم با خانم ها درباره شقاق واژن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
شقاق واژن یا همان بریدگی و پارگی واژن را اغلب خانم ها تجربه کرده اند و علت اصلی آن بریدگی با تیغ حین اصلاح یا فعالیت های جنسی می باشد.
واژینو پلاستی

واژینوپلاستی چیه و برای کی مناسبه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
واژینوپلاستی روشی برای سفت و محکم شدن واژن برای خانم هایی که در اثر زایمان های طبیعی، بالا رفتن سن یا کاهش وزن دچار شلی واژن شده اند، می باشد.
پرینورافی

روش تنگ کردن واژن با پرینورافی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گشادی اندام تناسلی زنان مشکلی است که می تواند سبب نارضایتی زنان از فرم اندام تناسلی شود عمل پرینورافی با تنگ کردن واژن به زیبایی واژن کمک شایانی خواهد کرد.
کیست واژن

روغنی که برای درمان کیست واژینال عالیه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کیست واژن توده ای از مایع یا نیمه جامد است که معمولا در نزدیکی دهانه واژن ایجاد می شود. کیست های واژینال انواع مختلفی در اندازه های متفاوت دارند و با مواد طبیعی هم درمان می شوند.
بارداری خارش واژن

خشکی و خارش واژن در بارداری؛ علت چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از خانم ها در دوران بارداری دچار خشکی و خارش واژن می شوند که می تواند به دلیل بیماری های مقاربتی، عفونت ادراری یا افزایش ترشحات واژن باشد.
آبارداری و تغییرات واژن

تغییرات رایج واژن در بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از رایج ترین تغییرات در دوران بارداری، تغییرات واژن می باشد که برخی از آن ها ممکن است برای سلامت مادر و جنین خطرناک باشند.
واژینوپلاستی

تنگ کردن واژن با جراحی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی از واژینوپلاستی صحبت می شود، منظور درمان شل شدگی دیواره واژن و افتادگی عضلات آن است که بانوان بعد از زایمان و یا بالا رفتن سن دچار این مشکلات می شوند.
نکات مهم واژن

نکاتی که تمام زنان برای سلامت واژن باید بدانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حفظ سلامت واژن باید از اولویت های اولیه سلامتی در بانوان باشد در این خصوص باید به برخی نکات که می تواند نشان دهنده سلامت درون بدن باشد توجه و یژه ای داشته باشیم.
جوانی واژن

راههای حفظ جوانی واژن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا افراد به دنبال راه هایی برای جوان نگه داشتن پوست صورت خود هستند در صورتی که پیری پوست فقط مختص صورت نیست بلکه شما باید به جوانسازی پوست واژن خود نیز اهمیت بدهید.
درد واژن زایمان

اسپری فوری ضد درد واژن بعد از زایمان طبیعی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زایمان دردی است که هر خانمی روزی ان را تجربه می کند پس داشتن آگاهی در رابطه با آن امری ضروری است .درد واژن زایمان طبیعی یکی از نکاتی است که برای درمان ان نیاز به نسخه ای قوی و فوری دارید.
صفحه 1 از 3