بد اخلاقی

رفتار با پدر و مادر بد اخلاق
یکی از مشکلات برخی از فرزندان بد رفتاری و بد اخلاقی پدر و مادر می باشد که تحمل آن بسیار سخت است اما روش هایی وجود دارد که می توانند با رفتار مناسب این مشکل را برطرف کنند.
همسر عصبانی

اگر همسر عصبانی و بداخلاقی دارید بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر همسرتان مدام عصبانی می شود و نمی تواند خشم خود را کنترل کند حتما دلیلی دارد اول به علت اصلی آن پی ببرید و با واکنش های صحیح آرامش را به او بازگردانید.
نوجوان بداخلاق

راه حل نوجوان که دست روی والدین بلند می کند!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زندگی با نوجوان بداخلاق که هنگام عصبانیت به راحتی چیزی را به سمت شما پرتاب می کند غیر قابل تحمل است. اما با برخورد صحیح می توانید این مشکل را برطرف کنید.
انسان های غمگین

غمگین ها ، همه این شکلی اند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از افراد هستند که به طور ناخودآگاهی غمگین تر از انسان های دیگر هستند، این افراد همچنین دارای ویژگی و مشخصات رفتاری خاصی می باشند.
درمان بد خلقی

توصیه پیامبر (ص) برای درمان بداخلاقی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درمان بد خلقی و به اصطلاح بی اعصابی رابطه ای نزدیک با تغذیه و عادات غذایی روزانه دارد، در یکی از توصیه های پیامبر اسلام درباره سلامتی، یکی از مواد غذایی به عنوان آرامش بخش اعصاب معرفی شده است.
عصبانیت

علت و ریشه عصبانیت و بدخلقی در هوای گرم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مطالعات دانشمندان نشان می دهد که آبو هوای گرم با تاثیری که بر افزایش تولید هورمونهای استرس دارد می تواند باعث خشم و عصبانیت افراد شود.
بداخلاقی بچه ها

علت بداخلاقی بچه ها و نحوه برخورد با آن ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ریشه بداخلاقی و بددهنی بچه ها میتواند رفتار والدین درون خانواده باشد, اگر چنین کودکی دارید باید با ملایمت با او برخورد کنید.
عادت ماهیانه

برطرف کردن بداخلاقی عادت ماهیانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خیلی از خانم ها با نشانگان قبل از قاعدگی آشنا هستند و این دوران برایشان همانند کابوسی است اما چگونه می شود از بداخلاقی های قبل از عادت ماهیانه جلوگیری کرد؟ با رعایت نکاتی به راحتی می توانید این بداخلاقی ها را برطرف کنید.
ویتامین ب 3

با ویتامین ب 3 نیاسین یا بداخلاقی و اضطراب را کنار بگذارید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همانطورکه می دانیم کمبود هر ویتامین در بدن عوارض و نشانه هایی دارد که متوجه شوید این بیماری به دلیل کمبود این ویتامین است. داشتن اخلاق خوش و پوستی زیبا و بسیاری از موارد دیگر از فواید ویتامین ب 3 می باشد.
مدیر بد اخلاق

نحوه رفتار با مدیر بد اخلاق

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نحوه رفتار با مدیر بد اخلاق و قلدر را در چند جمله برایتان آماده ساخته ایم تا بتوانید بدن تلاش خاصی در محل کارتان فعالیت کنید و از استرس و مشکلات عصبی مربوط به کار در امان بمانید.