لوازم آرایشی

تمیز کردن برس آرایشی
امروزه استفاده از برس‌های آرایشی بسیار مرسوم هستند اما نباید فراموش کرد که به دلیل تماس مستقیم بر‌س‌ها با پوست باید توجه زیادی به تمیزی و نگهداری آن ها کرد.
مصرف آرایشی بهداشتی

اشتباه ما در مصرف آرایشی بهداشتی‌ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محصولات آرایشی و بهداشتی که روزانه برای مراقبت از پوست مصرف می کنید باید با روش صحیح استفاده کنید تا آسیبی به پوستتان وارد نشود.
خواندن لیبل لوازم آرایش

معنی نوشته های روی لیبل لوازم آرایش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لیبل محصولات بخش مهمی از کیفیت محصول را نشان می دهد و مارا برای تضمین کیفیت کالا راهنمایی میکند؛ خواندن لیبل های لوازم آرایشی هنگام خرید بسیار مهم است.
محصولات آرایشی

اثر ترندها روی رفتار مصرف‌کنندگان محصولات آرایشی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغییرات آب‌وهوایی در فصل تابستان و زمستان می‌تواند آسیب جدی به پوست وارد کند. مراقبت از پوست در هوای سرد در مقایسه با هوای گرم متفاوت است. سعی کنید قبل از فرارسیدن فصول گرم و سرد سال، به فکر خرید محصولات مراقبتی پوست خود باشید.
پنکک خانگی

ساخت رژلب و پنکک خانگی با مواد کاملا طبیعی + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای حفظ سلامت پوست خود از لوازم آرایش های حاوی مواد شیمیایی و مضر استفاده نکنید شما می توانید با مواد طبیعی کرم پودر ، پنکک و رژلب خانگی تهیه کنید و پوستی زیبا و سالم داشته باشید.
آرایش در بارداری

لوازم آرایش ممنوع برای خانم های باردار

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از محصولات آرایشی شیمیایی در دوران بارداری برای سلامت مادر و جنین خطرناک است بنابراین در انتخاب نوع لوازم آرایش در این دوران دقت کنید.
خرید لوازم آرایشی

مثل آرایشگرهای حرفه ای لوازم آرایش بخرید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
انتخاب و خرید لوازم آرایش خوب و با کیفیت در حفظ زیبایی و سلامت پوست شما تاثیر زیادی دارد. بنابراین هنگام خرید انواع لوازم آرایشی به نکات مهمی توجه کنید.
ترمیم پنکیک و رژگونه شکسته

پنکیک و رژگونه شکسته را به راحتی ترمیم کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پنکیک و رژگونه شکسته شده خود را دور نیندازید شما می توانید با کمی مهارت این پودرها را ترمیم و به حالت قبلی خود بازگردانید و دوباره از آن ها استفاده کنید.
انواع رژ لب

چند نوع رژ لب داریم و چه ویژگی هایی دارند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رژ لب ها انواع مختلفی دارند از لاک لب تا رژ لب های کرمی که هر خانمی باید انواع رژ لب را بشناسد و با ویژگی های آن ها آشنا باشد.
فرمژه

چند وقت یکبار فرمژه رو تمیز و تعویض کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرمژه تاثیر زیادی بر زیبایی چشم ها دارد اما طول عمر فرمژه مادامالعمر نیست. باید برای جلوگیری از آسیب به چشم ها فرمژه را تعویض کرده یا آن را تمیز کنید.
لوازم آرایش بد

بدترین لوازم آرایش واسه اونایی که چروک دور چشم دارن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محو کردن چین و چروک های اطراف چشم با آرایش امکان‌پذیر است اما باید دقت کرد که از لوازم آرایشی که این چروک ها را بیشتر نشان میدهند استفاده نکنید.
تاریخ انقضا لوازم آرایشی

تاریخ انقضای ریمل، مداد و خط چشم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه خانم ها باید به تاریخ انقضای لوازم آرایشی که استفاده می کنند توجه کنند. ریمل، مداد و خط چشم تاریخ گذشته و فاسد می توانند به چشم های شما آسیب برسانند.
شستن اسفنج بلندر

اسفنج بلندر رو مثل روز اول تمیز کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تمیز بودن اسفنج بلندر به دلیل تماس با پوست اهمیت زیادی دارد. شستشوی اسفنج های آرایشی به مراقبت و نگهداری از اسفنج بلندر و سلامت پوست کمک میکند.
لوازم آرایشی گیاهی

لوازم آرایشی گیاهی ؛ با خیال راحت آرایش کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از لوازم آرایش شیمیایی برای پوست مضر است بنابراین باید برای سلامت پوست از لوازم آرایشی گیاهی یا از گیاهانی که می توانند جایگزین لوازم آرایش باشند استفاده کنید.
براش آرایشی

براش و فرچه آرایشی که همه آرایشگرها دارن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از براش برای آرایش باعث یکدست‌ شدن و طبیعی به نظر رسیدن میکاپ شما می شود، اگر میخواهید آرایشی بی نقص داشته باشید بهتر است کاربرد براش ها را بدانید.
صفحه 1 از 7