لوازم آرایشی

فرمژه
فرمژه تاثیر زیادی بر زیبایی چشم ها دارد اما طول عمر فرمژه مادامالعمر نیست. باید برای جلوگیری از آسیب به چشم ها فرمژه را تعویض کرده یا آن را تمیز کنید.
لوازم آرایش بد

بدترین لوازم آرایش واسه اونایی که چروک دور چشم دارن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محو کردن چین و چروک های اطراف چشم با آرایش امکان‌پذیر است اما باید دقت کرد که از لوازم آرایشی که این چروک ها را بیشتر نشان میدهند استفاده نکنید.
تاریخ انقضا لوازم آرایشی

تاریخ انقضای ریمل، مداد و خط چشم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه خانم ها باید به تاریخ انقضای لوازم آرایشی که استفاده می کنند توجه کنند. ریمل، مداد و خط چشم تاریخ گذشته و فاسد می توانند به چشم های شما آسیب برسانند.
شستن اسفنج بلندر

اسفنج بلندر رو مثل روز اول تمیز کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تمیز بودن اسفنج بلندر به دلیل تماس با پوست اهمیت زیادی دارد. شستشوی اسفنج های آرایشی به مراقبت و نگهداری از اسفنج بلندر و سلامت پوست کمک میکند.
لوازم آرایشی گیاهی

لوازم آرایشی گیاهی ؛ با خیال راحت آرایش کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از لوازم آرایش شیمیایی برای پوست مضر است بنابراین باید برای سلامت پوست از لوازم آرایشی گیاهی یا از گیاهانی که می توانند جایگزین لوازم آرایش باشند استفاده کنید.
براش آرایشی

براش و فرچه آرایشی که همه آرایشگرها دارن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از براش برای آرایش باعث یکدست‌ شدن و طبیعی به نظر رسیدن میکاپ شما می شود، اگر میخواهید آرایشی بی نقص داشته باشید بهتر است کاربرد براش ها را بدانید.
لوازم آرایشی مشترک

استفاده مشترک از این لوازم ممنوع!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی هستند و نباید مشترک استفاده شوند. بسیاری از بیماری ها می توانند با استفاده وسایل دیگران، به بدن شما منتقل شوند.
انواع براش آرایشی

هر براش آرایشی برای چه کاری مناسبه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از انواع براش های آرایشی، میکاپ شما را زیباتر و تمیزتر جلوه می دهد. برای شروع یک میکاپ حرفه ای ابتدا با انواع براش آرایشی و کاربرد آن ها آشنا شوید.
لوازم آرایشی در یخچال

لوازم آرایشی که باید و نباید در یخچال نگهداری کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از لوازم آرایشی باید در یخچال و دور از گرما و نور خورشید نگهداری شوند تا طول عمر آن ها افزایش یافته و موجب آسیب به سلامت پوست نشوند.
نظافت کیف آرایش

خطری پنهان در کیف لوازم آرایش خانم ها !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه مصرف لوازم آرایشی بخش جدایی ناپذیر زندگی بعضی از زنان و دختران جوان را تشکیل داده فارغ از اینکه خطرات جدی در کیف لوازم آرایشیشان آن ها را تهدید میکند.
سالگرد خانومی

گزارش هشتمین سال فعالیت فروشگاه خانومی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانومی فعالیت خود را از اوایل دهه 90 آغاز کرد و تاکنون که حدود 8 سال از حضور این کسب‌وکار می‌گذرد، رشد چشمگیری را تجربه کرده است. به همین بهانه گزارشی از عملکرد خود در این مدت را ارائه کرده است.
استفاده از لوازم آرایشی

طریقه استفاده از لوازم آرایشی تا قطره آخر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با دانستن ترفندهای استفاده از لوازم آرایش تا آخرین قطره می توانید مدت طولانی تری از آن ها استفاده کنید و همچنین در هزینه صرفه جویی کنید.
خط چشم خانگی

بی ضررترین خط چشم دنیا+ فرمول ساخت در منزل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهترین نوع خط چشم، مدلی است که با مواد طبیعی ساخته شود تا علاوه بر بی ضرر بودن بتوانید به راحتی در منزل آن را تهیه کنید.
شستن براش های ارایشی

شوینده قوی مخصوص قلمو و برس های آرایشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
براش های آرایشی یکی از مهم ترین اقلام آرایشی است و تمیز بودن آن بسیار اهمیت دارد، زیرا هرچه قلم های آرایشی شما تمیز تر باشد آرایش زیباتری خواهید داشت.
لوازم آرایش معدنی

زیبایی و جذابیت با لوازم آرایش معدنی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اغلب لوازم آرایشی دارای مواد شیمیایی و مضر هستند اما لوازم آرایش معدنی و ارگانیک هیچ ضرری برای پوست ندارند و باعث زیبایی و جذابیت بیشتر شما می شوند.
صفحه 1 از 7