موزیلا فایرفاکس

حذف کش مرورگر فایرفاکس
اگر شما از کاربران مرورگر موزیلا فایرفاکس هستید، حتما گاهی اوقات با کندی این مرورگر روبرو شده اید که در این گزارش با نحوه حذف “کش مرورگر فایرفاکس” آشنا خواهید شد.
incognito mode در مرورگر کروم

“incognito mode” چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما از مرورگرهای مختلف استفاده می کنید، قطعا گزینه incognito mode را تاکنون دیده اید که در این گزارش با توضیحات کامل در مورد incognito mode آشنا خواهید شد.
مرورگر فایرفاکس

دانلود جدیدترین نسخه مرورگر فایرفاکس برای اندروید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرورگر فایرفاکس یکی محبوب ترین و ایمن ترین مرورگرها در جهان است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید آخرین نسخه این مرورگر را برای اندروید دانلود کنید.
بازیابی اطلاعات فایرفاکس

بازیابی اطلاعات در فایرفاکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرورگر فایرفاکس امکانی دارد که می توان با استفاده از آن تمامی اطلاعات از بین رفته را بازیابی کرده و مرورگر را دوباره به حالت اولیه بازگرداند.
مرورگرهای جایگزین کروم و فایرفاکس

بهترین مرورگرهای اینترنتی جایگزین کروم و فایرفاکس + دانلود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به غیر از مرورگرهای کروم و موزیلا مرورگرهای دیگری وجود دارند که می توانید با استفاده از آنها در صفحات مجازی وب گردی کنید که در این مطلب با آنها آشنا خواهید شد.
امنیت پسورد

امنیت پسوردها در فایرفاکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در فایرفاکس افزونه ای به نام مستر پسورد وجود دارد که می تواند امنیت نام کاربری و پسورد شما را تامین کند.در این بخش چگونگی استفاده از مسترپسورد و نحوه پاک کردن پسوردهای ذخیره شده را فرا خواید گرفت.
تصاویر اینستاگرام

ترفند ذخیره سازی تصاویر اینستاگرام با فایرفاکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امکان ذخیره سازی تصاویر اینستاگرام به طور مستقیم وجود ندارد اما با استفاده از مرورگر فایر فاکس می توان تصاویر اینستاگرام را با همان کیفیت ذخیره سازی کرد.
تفاوت های مرورگر گوگل کروم و موزیلا

تفاوت های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر در دو راهی انتخاب مرورگر گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس افتاده اید، در این گزارش می توانید با گزینه مناسب خود با نکات مختلف در این زمینه آشنا شوید.
امنیت فایرفاکس

ترفند بالا بردن امنیت فایرفاکس برای انجام تراکنش های آنلاین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغلب کاربرانی که مدام با اینترنت سروکار دارند،دوست ندارند تا دیگران از کارهای آنها سردرآورده و تراکنش هایی را که انجام می دهند را ببینند. فایرفاکس مرورگر قدرتمندی است که امنیت این مسئله را به راحتی تامین می کند.
سرعت فایرفاکس

آموزش چند ترفند برای افزایش “سرعت فایرفاکس”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب کاربران سرعت و لود شدن سریع و وبگردی رو دوست داردند. از همین رو داشتن مرورگر قدرتمند با سرعت بالا را ترجیح می دهند. مرورگر فایرفاکس امکانات پنهانی دارد که با تنظیم کردن آنها می توان “سرعت فایرفاکس” را چندین برابر کرد.
چت تصویری با فایرفاکس

راهنمای چت تصویری در فایرفاکس + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت موزیلا سازنده مرورگر فایرفاکس امکانی را برای چت ویدیویی فراهم کرده است که بدون استفاده از هرگونه برنامه و نرم افزار جانبی از طریق مرورگر می توان چت تصویری را انجام داد.
افزونه های فایرفاکس

ترفند افزونه های فایرفاکس و کروم برای وبگردی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با اضافه کردن افزونه ها در مرورگر اینترنت که واسط کاربری میان کاربر و مرورگر هستند میتوان قابلیت های خاصی را در وب گردی های خود به وجود بیاورید. با ترفندهای افزونه های فایرفاکس و گوگل کروم آشنا شوید.
تایپ سریع

تایپ سریع با افزونه فایرفاکس + دانلود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تایپ سریع فارسی و انگلیسی می تواند سرعت کارهای شما رابهبود بخشیده و در مدت کوتاه حجم بیشتری از متون را تایپ کنید. در ادامه با افزونه کوچکی که در فایرفاکس وجود دارد برای بهبود سرعت تایپ آشنا می شوید.