پیشگیری از بیماری

فواید پیاده روی
پیاده روی فواید بسیار زیادی دارد و می تواند تاثیرات به سزایی روی زندگی اجتماعی و سلامت بدن ما بگذارد همچنین از خیلی بیماری ها جلوگیری و حافظه را تقویت می کند.
حجامت

فواید بی نظیر و شگفت انگیز “حجامت” در پیشگیری از بیماری ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
“حجامت” اصطلاحا به روشی ازخونگیری اطلاق می شود که مورد تایید طب سنتی است و جهت درمان بعضی ازبیماری ها بکار می رود اما این روش برای بعضی از افراد مضر است.
خوردن ماش

پیشگیری از بیماریهای مزمن با خوردن ماش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ماش یکی از مواد غذایی است که در گروه حبوبات جا دارد . حبوبات مهم ترین منبع پروتئین های گیاهی هستند . خوردن ماش به همه گروه های سنی پیشنهاد می شود . در این مطلب با خواص ماش در پیشگیری از بیماریها بیشتر آشنا شوید.
لوتئین

تاثیر سبزی های غنی از لوتئین برای جلوگیری از بیماری ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
لوتئین از جمله موادی است که برای جذب به چربی نیاز دارد و برای بهره مند شدن از جذب لوتئین باید آن را با روغن های سالم در رژیم غذایی گنجاند.
آنتی اکسیدان

پیشگیری از بیماری با خوراکی های حاوی آنتی اکسیدان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف روزانه حداقل پنج نوبت از غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان که مهمترین آنها میوه ها و سبزی ها هستند برای پیشگیری از انواع بیماری ها ضروری است.
بیماری

ترفندهایی برای پیشگیری از بیماری + عکس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر تغییر و دگرگونی ای که در بدن رخ می دهد، دارای علتی است. بیماری نیز حالتی غیرطبیعی است که در بدن انسان روی می دهد اما با ترفندهایی میتوان از ابتلا به آن جلوگیری کرد.
پیشگیری از بیماری

چند توصیه مهم از امام رضا(ع) برای پیشگیری از بیماری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیشگیری از بیماری ها بهترین روش برای سالم ماندن و طول عمر است، همانطور که ائمه ما در سخنان خود به این مسئله تاکید داشته اند و آن را راه سلامتی دانسته اند.
دارچین

پیشگیری و درمان این بیماری ها با مصرف دارچین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دارچین تنها به عنوان یک ادویه می تواند ماده ای عالی برای برطرف کردن انواع مشکلات از افزایش میل جنسی گرفته تا آلزایمر و آرامبخش اعصاب و... باشد.
انبه

انبه و راه پیشگیری از 12 نوع بیماری خطرناک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انبه میوه خوش طعم وشیرینی است که در مناطق گرمسیر میروید.میزان بالای ویتامین AوC انبه به اضافه انواع کاروتنوئیدها سیستم ایمنی بدن شما را سالم و قوی نگه میدارد.