بوی بدن

بوی بد بدن نوجوانان
والدینی که فرزندانشان در سنین بلوغ هستند گاهی ممکن است آنها را برای بوی نامطبوع بدنشان سرزنش کنند در حالیکه بر اثر یک تحقیق جامع بوی بد بدن نوجوانان را باید نادیده گرفت.
بوی بدن همسر

آنچه فقط شوهرتان از بوی بدن شما می فهمد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا می دانستید مردان می توانند از طریق بوی بدن همسرشان برخی چیزها را بفهمند؟ همسر شما این موارد پنهان را با بوی بدنتان متوجه می شوند.
علت تغییر بوی بدن

دلیل مهم تغییر ناگهانی بوی بدن

زمان مطالعه : 11 دقیقه
تغییرات ناگهانی بوی بدن می تواند به دلیل مصرف دارو یا تغذیه باشد. اما گاهی ممکن است تغییر بوی بدن نشانه وجود یک بیماری در بدن باشد.
 تغییر بوی بدن

چرا با افزایش سن بوی بدنمون تغییر میکنه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علت های متفاوتی باعث تغییر بوی بدن می شود و با افزایش سن ساختار شیمیایی بدن تغییر می کند که در نهایت باعث می شود بوی بدن عوض شود.
بوی بدن

چرا بدن در سالمندی بوی خاصی میدهد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بوی بدن انسان در طول زندگی دچار تغییراتی می شود و به طور مثال بوی بدن نوزاد، افراد جوان و سالمندان کاملا متفاوت است، اما دلیل تفاوت بوی بدن انسان در طول زندگی چیست؟
استفاده از بوی بدن برای تشخیص بیماریها

اگر بدنتان این بوها را بدهد یعنی بیمارید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آلن هیرش, متخصص مغز و اعصاب و محقق بوها در شیکاگو دریافت که بیماری های خاصی مانند سرطان , مالتیپل اسکلروزیس و بیماری پارکینسون را می توان از روی بوی بدن تشخیص داد.
بدن خوشبو

چطور همیشه بدن خوشبو داشته باشیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از دغدغه های همه مردم در فصل تابستان بوی بد بدن در طول روز است ، اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و می خواهید بدن خوشبو داشته باشید این قسمت از نمناک را از دست ندهید.
بوی بدن

بوی بدن این زن همه را فراری داده ! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تحمل بوی بدن در شرایط عادی که تنها با تعریق ایجاد می شود گاهی غیرقابل تحمل است حال تصور کنید که این بو ، بویی مثل ماهی یا پیاز فاسد باشد.